Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:20 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За тези, които са играли в промоцията с КитКат.нови  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 01:15



Някой да си е взел мелодийката или картинката?
Ако да, да обясни как!



Тема Re: За тези, които са играли в промоцията с КитКат.нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
АвторKитKaт (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 15:10



Аз спечелих 5лв, които още не са ми прехвърлени към текущия кредит, въпреки че минаха 2 седмици. Иначе няколко пъти се опитвах да си изтегля картинка или мелодия, но след като изпратя смс-а за потвърждаване нищо не става.



Тема Re: За тези, които са играли в промоцията с КитКат. [re: KитKaт]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано01.05.05 16:44



Аз петолевки спечелих достаъчно. Няма да откажа и още де. Тази седмица ще ида да си купя още 2 кутии КитКат. Ако си сигурен, че са минали 14 дена от как си ги спечелил им се обади и им дръж сметка. Аз си ги получих точно на
14-ия ден. А за картинките като изпратя Y на 3131 и ми отговаря, че няма чакаща награда. Аре няма да им се обаждам днес, че е празни, ама утре ще ги подпукам.



Тема Re: За тези, които са играли в промоцията с КитКат.нови [re: KитKaт]  
Авторdydy (Нерегистриран)
Публикувано02.05.05 16:27



И аз спечелих 5лв. време за разговори и ги получих точно на 15-ят ден както е упоменато и в смс и условията на играта.



Тема Re: За тези, които са играли в промоцията с КитКат.нови [re: dydy]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано02.05.05 17:51



Темата не е за петолевките, а за катинките и мелодийките. Е та някой да е получил досега? Не дали е спечелил, а дали я е получил питам.



Тема Re: За тези, които са играли в промоцията с КитКат.нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
АвторGSM (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 10:54



Ето аз да ви кажа как се стига до картинките

след като отговоря на smsa получавам browser message и като натисна на линка ми се отваря wap сайта на ГлоБул. Там най-отгоре има линк "Галерия награди" влиза се там и вътре има галерия нестле, и там са мелодиите и картинките, избора е доста богат в интерес на истината. Може да се свали само една мелодия или само една картинка обаче. Само да ви кажа обаче че ако телефона ви не поддържа такива съобщения или те са забранени по някакъв начин няма как да влезнете.



Тема печеля GSMнови [re: GSM]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано03.05.05 15:03



Обадих се на 123 и ме питаха на 1-и май през нощта ли сте пратили кодовете? Аз викам "ДА". И ми отговори, че тогава сървъра е бил претоварен и са наясно с проблема.

Та до момента не съм получил картинка или мелодийка, ама GSM вече спечелих. Без майтап.

П.С.: Аз съм алчен. Искам си мелодийките.



Тема Re: За тези, които са играли в промоцията с КитКатнови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор MichaelLeRoi (ShadowMan)
Публикувано06.05.05 08:45



Аз вчера спечелих мелодия или картинка и ще трябва да си я взема, някак си, обаче ко стана. След като ми бе пратино съобщението че печеля (два броя) идва друго, че с този код вече е играно, това е голяма лъжа. Мошеници.



Тема Не са мошенници ГлоБул.нови [re: MichaelLeRoi]  
АвторДpeбeн Tapиkaт (Нерегистриран)
Публикувано06.05.05 12:40



Не са мошенници. Просто системата им нещо се е прецакала. Защото няма никаква логика да лъжат за картинките, а ваучерите по 5 лева да ги дават, както и GSM. Как да кажа, че са мошенници при положение, че съм на b-connect, който го ползвам доста пестеливо и никога не съм зареждал с ваучер, а ми подариха чисто нов GSM. Как да им кажа, че са мошенници.

Поздравявам българите с ГлоБул. За този месец искам още един GSM. Моля да бъда извинен за алчността.



Тема Re: Не са мошенници ГлоБул.нови [re: Дpeбeн Tapиkaт]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано06.05.05 12:55



"Поздравявам българите с ГлоБул"......Какво ли ще кажат от " Загорка " за това




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.