Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:59 30.04.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Липса на покритие в центъра на Софиянови  
Автор pekingese ()
Публикувано06.04.05 11:40



Колко години им трябва на Глобул и колко пъти трябва да им пиша, че да се сетят да покрият подлеза при хотел Плиска. Това е едно доста посещавано и сравнително централно място в София и е безумно да няма обхват там. Аз лично минавам доста често оттам и когато в този момент говотя по gsm-а, разговорът ми задължително прекъсва, след което се налага отново да избирам човека, с който разговарям. Това наистина е възмутително



Тема още един мрънкач....нови [re: pekingese]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано06.04.05 12:43



Аре стига бе то като си огледаш мнението ще ти стане ясно защо е така и по-точно думичката "подлез" - това е място под земята със стабилен бетонен таван доста добре армиран с арматура - преведено на Български там няма как да има обхват освен ако не се монтира клетка която да обслужва специално подлеза.
Не съм посещавал специално този подлез ама като ти чета мнението оставям с впечатление че това не е просто един тунел през който се минава - там има магазини или нещо подобно - е там 1 клетка няма как да се монтира понеже има затихване от стените на магазините които сигурно са армирани значи трябва да са няколко - казано на езика на парите - една клетка струва пари и то много за да си изби парите то тя трябва да е натоварена, демек трябва да се говорят доста разговори от това място а нормалните хора знаят че в подлеза нямат обхват и не говорят или остават пред подлеза докато си свършат разговора. А ако е само тип "тунел" то чудо голямо че те нямало в обхват за 30-40 секунди докато преминеш подлеза.

Пиша това мнение не защото съм служител на глобул, и аз ги псувам редовно просто това е положението - няма смисъл да се слагат клетки които струват пари които се вземат от парите за инвестиции а те се печелят от цената на разговорите на някои места на които разни "индивиди" които си зареждат ваучера 1 път на 11 месеца да се пъчат "яяя ский тука имам обхват а ти на тоя оператор нямаш".

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Липса на покритие в центъра на Софиянови [re: pekingese]  
Автор XaMaB (откачалка)
Публикувано06.04.05 14:12



Ами то хората са казали че децата нямат спирачки.
Иначе бих ти предложил да спреш преди подлеза да се наговориш и да пресечеш.
Ако си по мазохистично настроен може и отгоре да пресечеш.



Тема Re: Липса на покритие в центъра на Софиянови [re: pekingese]  
Автор Илko ()
Публикувано06.04.05 22:21



Смени оператора и няма да ти прекъсва повече



Тема Re: Липса на покритие в центъра на Софиянови [re: Илko]  
Автор PeterPan^ (стар познайник)
Публикувано07.04.05 00:56



Може да смени и телефона, аз съм говорил точно докато съм в подлеза и не прекъсва (малко пука само ) За сметка на това другият оператор го няма никакъв 2 спирки по-надолу, при Алея Яворов



Тема Re: Липса на покритие в центъра на Софиянови [re: PeterPan^]  
АвторCтaниcлaв (Нерегистриран)
Публикувано07.04.05 12:31



Но го има доста по-добре в натоварения подлез на "Плиска"...



Тема Re: още един мрънкач....нови [re: Диaн]  
Автор pekingese ()
Публикувано07.04.05 16:43



Абе ти какво пишеш като не си минавал оттам, ако въобще знаеш къде е това Плиска???ти въобще в подлез минавал ли си? Пробвай да минеш и ще видиш, че навсякъде има обхват. Писнало ми е от такива многознайковци като теб.Отделна клетка за подлез, ти луд ли си? Това да не ти е метро Не знам от коя паланка си, но определено като дойдеш в София или който и да е друг голям град, пробвай да влезнеш в това, на което му казваш "тунел" и ще се убедиш сам, че навсякъде има обхват.



Тема като не ти е яснонови [re: pekingese]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано07.04.05 20:09



Като не ти е ясно защо въобще се ръбиш??? Навсякъде имало обхват-смях у залата имаш ли идея че телефона ти проверява за наличие на мрежа по няколко пъти в минута (най-бързите проверяват на 15 секунди)и чак тогава изписва резултата върху екрана. Нормално телефоните се настройват на "бавно търсене" или както там е опцията да се щади батерията и да държи повече- проверява май че беше на минутата веднъж за мрежа - гледаш има обхват ама като решиш да се обадиш и.... я нямалоооооо.

А колкоро до плиска- е не се сещам къде е от има-няма 15 години не съм идвал към софето и не съжалявам честно казано. Колкото до подлезите колкото и да ги украсяват все пак това ще си остане един железобетонен тунел е някои са като кутии в които има магазини ама да не спорим - въпроса е че се получава екранировка от железобетона. Вземи вместо да се нервиш попрочети малко а и вече хората ти казаха - нормално е в подлезите да няма обхват. А вече зависи колко си на дълбоко, колко е арматурата отгоре и от там сигнала дали може да проникне.

Колкото до големи градове мога те убедя че съм поживял в доста по-големи градове от София така че не виждам смисъл да спорим. А като време изговорено с телефон май за ден навъртам повече от колкото ти за 1 година така че не виждам защо трябва да се карам с някой дето не знае как да си върже обувките.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: като не ти е яснонови [re: Диaн]  
Автор pekingese ()
Публикувано08.04.05 00:50



Ти пък откъде знаеш аз колко говоря по телефона?! Не е важно в този живот колко говориш, а колко печелиш. Да коментираш и да "се караш" с хора, които не познаваш и за които ти и твоето мнение сте без значение, издава едно доста ниско възпитание и манталитет. А това дали си идвал "в софето" въобще не ме интересува и едва ли е особена загуба за някой тук, а и не виждам какво общо има с темата.
Факт е, че на това място покритие има М-тел, Мобиком та даже и БГ-03.
Аз не виждам какъв е смисъла от всичко, което пишеш. Четейки написаното в този форум, ми е ясно, че тук има доста интелигентни и разбиращи хора, е, това което попитах беше насочено към тях. Така, че моля те не ме занимавай повече със себе си, не си ми интересен. Характерно за много хора е, когато не могат да помогнат, вместо да си замълчат, да пробват нещо да навредят или да обидят някого, пак казвам не виждам смисъл да превръщам един въпрос, който стои пред мен в диалог с теб. Нямам нищо против теб, не те познавам, ти мен също. Ако ти виждаш смисъл да се заяждаш продължаваи.



Тема Re: като не ти е яснонови [re: Диaн]  
Автор METHOD (логистик)
Публикувано10.04.05 16:05



Има си във всички подлези в София обхват, на мене там лично ми припуква и се губят срички, но това се сбучва и в къщи по някога, а поределено не живея в железобетонен тунел

Ти не се фанатизирай толкова, въпреки че винаги съм харесвал мненията ти, за места които не си посещавал не бива да говориш с такава категоричност...

Пролетарии всех стран соединяйтесь!



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.