Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:28 04.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: АБЕ СЛАВ, ТИ СИ МНОГО ПРОСТ!!!нови [re: SLAV]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано11.04.05 17:40



Иначе фактът, че за тебе всички са много прости (защото не го казваш само на мен) много говори за самия теб като личност.

Аз не си позволявам да обиждам когото и да било тук.
Първо, че ми се вижда като проява на ниска култура...
Второ, точно тук не може да се разбере кой е прост и кой не...
И трето, задръж си комплексарското мнение за някой друг, защото до колкото виждам ти май само това пишеш - тоя прост, оня прост... ти си най-умния

Аре, къш в кочината



Тема Re: ПРОУМЕЙТЕ ГО БЕ, ХОРАнови [re: Cлaв]  
Авторbm (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 18:10



Не се обиждай, моля.

Заради такива като теб ни е излязло името на най-големите дупедавци на света. Дълги години популярен беше лафа, че когато в Москва завали - в София отварят чадърите. Сещай се защо. Сега не е много по-различно, само трябва да замениш Москва с Вашингтон.

Тоя твой пост, ей тако от нищото дошъл, е точно в тази насока.



Тема Re: ПРОУМЕЙТЕ ГО БЕ, ХОРАнови [re: bm]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано11.04.05 22:36





Излиза че съм дупедавец, само защото съм дал за пример какво е в САЩ.
Усещам завист. И то голяма.
Избягвам да се хваля какво имам, къде ходя, какво правя и т.н., защото това е нещо много тъпо. А отстрани изглежда смешно.

Темата, която засегнах тук не е туко така дошла. За нея си има много голямо основание даже. Поогледай се. Виж какво тормози хората - надписани сметки, високи цени...

Хората се заблуждават, че навън е различно. АКО УМЕЕШ ДА ЧЕТЕШ МЕЖДУ РЕДОВЕТЕ, ще забележиш колко патриотизъм има в думите ми. Не сляп патриотизъм обаче... защото съм почти сигурен че ти нищо от тоя свят не си видял, освен Дискавър и Енимал Планет... без да се засягаш

Опитах се да обясня какво е навън. Целта ми, виждам че не си я схванал, беше да кажа че тук не е по-лошо отколкото е навън. Дори си има много добрите страни. Тия разговорчета по половин и един цент са мит. Ама да не ти обяснявам... по принцип не отговорям на нерегистрирани.

Хайде, със здраве. Можеш да си мислиш на воля какъв дупедавец съм, какъв съм глупак, какви тъпи постинги пускам.. мнението си е твое



Тема Re: ПРОУМЕЙТЕ ГО БЕ, ХОРАнови [re: Cлaв]  
Авторbm (Нерегистриран)
Публикувано11.04.05 23:18



Понеже съм простак ще ти дам само повод за размисъл: hypocrita eice primum trabem de oculo tuo et tunc videbis eicere festucam de oculo fratris tui

btw - Засегнал си се!



Тема Re: ПРОУМЕЙТЕ ГО БЕ, ХОРАнови [re: bm]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано12.04.05 07:42



не говоря и не пиша на латински

не, не съм се засегнал. Но няма как да ти го докажа. Но очевидно моя постинг е засегнал теб. В противен случай нямаше да пишеш такива неща.
Но ти явно не правиш голяма разлика между дупедавство и показване на пример. Така че няма за какво да ти се сърдя. Повярвай ми

Това че ми работиш с латински фрази не те прави ни най-малко извисен, умен или интелигентен. Схващаш ли разликата в понятията?



Тема Re: ПРОУМЕЙТЕ ГО БЕ, ХОРАнови [re: bm]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано12.04.05 08:00



само да допълня....

аз съм циник знаеш ли как е на латински циник?

провери в някой от речниците си



Тема Re: ПРОУМЕЙТЕ ГО БЕ, ХОРАнови [re: Cлaв]  
АвторAHTИCЛAB (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 09:37



Боже, Боже колко тъпи има на тоя свят, Боже!!!
Не стига че си се засегнал а и не проумяваш че си просто един нещастник!
Не искам да се заяждам нито с теб нито с когото и да било ама при теб простотията край няма.
За справки - последните ти постинги в тази тема (абе и другите са същите ама карай...)
И моля те спри да заливаш форума с безсмислени постинги защитаващи или обругаващи когото и да било.
Смятам че се разбрахме...




Тема Re: ПРОУМЕЙТЕ ГО БЕ, ХОРАнови [re: Cлaв]  
Авторacдф (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 11:24



Ти не говориш и не пишеш на латински, но чичо Гугъл ги прави тези неща:

(с паралелен превод на Англииски.. )



Тема Re: ПРОУМЕЙТЕ ГО БЕ, ХОРАнови [re: AHTИCЛAB]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано12.04.05 12:11



Става забавно... не смятам да спирам с теб точно сега

1. На нерегистрирани тикви обикновено не отговарям. Анонимността е хубаво нещо, но не винаги. Имам чувството, че имаш регистрирано име, ама ми се правиш на "дръж ми шапката"

2. Библия не чета... и на латински да ми я пращаш, и на англиский, и на български... все ми е тая. Ти обаче явно имаш проблеми със сектите и общуването ти с хората.

3. Дай ми пример за ТЪП постинг и, моля, да се обосновеш кое му е тъпото.

4. Не уважавам хора, които заместват българската дума с английското и звучене...

5. Нека шоуто да продължи. Те читателище сами ще разберат кой какъв е и защо такъв е

6. Определено имаш проблем със самоличността ти Как си с психическото здраве? Че май като гледам и с физическото имаш определени проблеми



Тема Re: ПРОУМЕЙТЕ ГО БЕ, ХОРАнови [re: AHTИCЛAB]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано12.04.05 13:10



сетих се беее... как може да съм толкова тъп наистина

ти си някой фанатизиран перко от клуб ХРИСТИЯНСТВО.. затова ли ми даваш примери от Библията бе, глуп.
Като си я прочел какво си разбрал?
Какво си научил?
Освен да обиждаш хората, май нищо друго не си научил. Но то това не ти е от библията. Ти си с осакатена душа. Вярата в нещо мистично явно доста ти тежи, а?

Нямам намерение да ти се връзвам на тъпашките пуберски изявления. Не съм ти нито на възрастта, нито на акъла... въпреки че беше забавно. До сега ТЪПАК не са ме наричали Въпрос на вкус и разбирания

Хайде, и да прочетеш библията още по-внимателно... ама не само да четеш, а да внивкваш...

Хайде, бягай от тук, ненормалник




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.