Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:33 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема стига се нерви денови [re: Cлaв]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано12.04.05 13:31



Стига се нерви де, и стига дава примери с щатите, и аз искам да си плащам бензина като тях ама няма. Пък и вземи попрочети нещо по икономика и се замисли сякаш тук цените идват малко ниски - все пак търсене има, подписват се един куп договори, защо пък да не се дигнат малко все пак????

Пък ако искаш наистина нещо евтино или поне евтини разговори в мрежата вземи прочети офертите на мобиком за фирми и групи.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: стига се нерви денови [re: Диaн]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано12.04.05 13:50



на нервен ли ти приличам?

господинът с анонимни никове много ме заинтригува

относно щатите - 1.60-1.80 долара за галон. 5 пъти повече разстояния. Държавата добива нефт. Нормално е бензина да е по-евтин. И ако не си забелязал (то няма как да забележиш), в големите градове горивото винаги е по-евтино..

относно икономиката, икономост съм за твое сведение, но това едва ли е важно в момента..

а това за цените - обесни го малко по-разбираемо

къде си прочел да се оплаквам от цените? точно това казвах, че оплаквания към моя мобилен оператор няма - коректност, добри цени... аз за разлика от други не се оплаквам

Но недоволни винаги ще има. Явно ти се един от тях

Поздрави,
Слав



Тема Re: ПРОУМЕЙТЕ ГО БЕ, ХОРАнови [re: Cлaв]  
Авторce (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 14:10



1. не приемай, че всички нерегистрирани са 1 човек!!!

2. http://telering.at/Content.Node/tarife/mobil60.php (относно разговорите за 1 цент! - не говориш латински, немски може би също, но цените се виждат; има и други държави и други оператори, ама не ми се търси)

3. аз далеч не искам америка да ми е пример за подражание (или както и да се пише тази дума :-))!



Тема Re: ПРОУМЕЙТЕ ГО БЕ, ХОРАнови [re: ce]  
Авторce (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 14:17



(и да допълня като теб :-))

по точка 2. избрах случайна тарифа за нормални хора - това не е корпоративна или каквато и да е т.н. оферта, каквито някои много се фалят, че имали



Тема Re: ПРОУМЕЙТЕ ГО БЕ, ХОРАнови [re: ce]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано12.04.05 14:51



1. не виждам смисъл да се хваля с корпоративната си тарифа. Едноличен търговец съм. Не се гордея с това. Но това е тарифата, която ме устройва. Операторът също.

2. Америка не ти я давам за пример в смисълът, който ти го разбираш. Тия разговори от по 1-2 цента ги има... и не само в САЩ. В Русия също се предлагат такива цени от МЕГАФОН, например. Казах че са митични, защото засягат само определен кръг от хора. А моя абонаментен план е е мит. Той е реалност за повечето от нас. М-Тел също има такива цени... изключително евтини и "митични".. но той е за истински корпорации, на за ЕТ-та.

3. Мисля че в темата бях дал за пример семейството на сестра ми - Семеен план на Т-Мобил в САЩ - умните разбраха, че като решат да ти правят бонуси - правят го докрай, но като решат да ти смъкват кожа - и това правят. Просто казано, сестра ми има 600 минути месечно. След тия 600 минути идва брадвата - 0.40 цента за минута... нещо да кажеш?

Но понеже трябва да се дрънка нещо, ти не оставаш на заден план.

Идеята на темата, която пуснах беше съвсем друга - да покажа че и в другите държави не е по-добро положението от тук. Защото много от вас имат навика само да говорят и да се позовават на някакви измислени линкове - живял съм в САЩ, живял съм и в Русия... и на още няколко места за кратко. Мисля че имам много по-добър поглед от теб или оня дето се пише на много много умен. Не ми трябва да чета линкове или литература, или не знам си още какво, за да разбера кое ми изнася и кое не.

Със здраве,
Станислав



Тема Re: хехехенови [re: Cлaв]  
Авторce (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 15:57



хем казах, че нема сми да сравняваш с корпоративни оферти, ти пак го направи! :-))
що си мислиш, че чуждите оператори нямат корпоративни оферти .... ама определно няма смисъл да те убеждавам щото явно си роден ентелегент, щото нема нужда да четеш :-)

аз поне давам линкове макар и измислени - просто на мобилен оператор, а ти - ЖИВЯЛ СЪМ В сащ ФНИМАФАЙТЕ - АЗ СЪМ УМЕН!!! :-))

личните забележки ще ги пропусна :-)

да се върнем на темата: пропусна да кажеш колко струват тези 600 минути!



Тема Re: хехехенови [re: ce]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано12.04.05 16:06



интернет не е всичко!
Най-малко в тоя живот вярвам на линкове от интернет.
Гледай да са ти правилни линковете между главния мозък и крайниците.

И без ирония... звучиш просташки

за тези 600 минути струват от порядъка на 25-30 долара



Тема Re: хехехенови [re: Cлaв]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано12.04.05 16:27



Ставате адски безинтересни и досадни с тези междуличностни заяждания. Спрете ако обичате!



Тема за щатите :)нови [re: Cлaв]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано12.04.05 17:32



Да прав си те имат залежи и добиваха нефт ама вече само внасят почти всичките им кладенци са запечатани от доста време - около 10 години.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: за щатите :)нови [re: Диaн]  
Автор Cлaв (справедлив)
Публикувано12.04.05 18:56



Е, явно тия помпи, които видях в Тексас са въртели за парлама
Това за запечатването на кладенците го знам, но не съм много сигурен дали и сега е така.

Я кажи сега в Москва бил ли си?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.