Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:35 17.05.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема prehvarliane na minutiнови  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 18:26



zdraveite. 2-ri mesec sam s globul. Opitvam se da polucha informacia za tova kolko sa neizgovorenite minuti, prehvarleni za sledvashtia mesec. Ot offisa na globul na Pliska mi kazaha che ne mogat da mi saobshtiat, zashtoto infoto se updatevalo sas zakasnenie i triabva da se obadia na operator. Obadih se na operator i mi kazaha che informaciata e poveritelna i dori i te niamat pravo da ia znaiat. Poluchavam s SMS 20 do 1000, saobshtenie che sam izgovoril edi kolkosi ot novia mesechen abonament.

Moje li niakoi da mi kaje kak da polucha informacia s kolko minuti razpolagam obshto v momenta i kak tekushto da sam naiasno i da si pravia smetkata "v dvijenie"? Blagodaria.



Тема Re: prehvarliane na minutiнови [re: Dalila]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано21.03.05 19:57



Здравей,

Към новия месец се прехвърлят всички неизговорени минути от пакетът, който е заявен предния месец, но единствено при условие, че минутите, които трябва да се прехвърлят не надвишават тези от абонамента, който плащаш.

Ето ти пример. Все едно ти си на GloBul 30.

През един период изразходваш 10 минути, а си платил 30. Това означава, че ще ти се прехвърлят 20 минути.
За следващия период при това положение ще имаш 50 минути на разположение. Да, ама ти изразходваш само 15. Така за прехвърляне остават 35 минути, но тези 35 минути са с 5 повече от редовно плащания от теб пакет. Това означава, че ще ти се прехвърлят само 30 минути, а не 35 и следователно през третия период ще имаш 30 платени + 30 прехвърлени или общо 60 минути.



Тема Re: prehvarliane na minutiнови [re: checho]  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 20:21



Principa mi e napalno iasen. Vaprosat e che niamam tekushta informacia za tova kolko minuti ostavat. V momenta poluchavam avtomatichno s SMS 20 na nomer 1000 che harcha ot nastoiashtia paket a za tia minuti nishto niama. Ta vaprosat mi ne e svarzan s mehanizma i logikata mu a s informiranostta. Ot tova, koeto mi se sluchi dnes sledva che triabva da broia edva li ne. Kakav e nachina svoevremenno da se informiram kolko obshto mi ostava? Ot vsichki vazmojni mesta otkazvat da mi dadat informacia.



Тема Re: prehvarliane na minutiнови [re: checho]  
Авторbm (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 22:11



Ти въобще четеш ли кво питат хората или ей така си графоманстваме???



Тема Re: prehvarliane na minutiнови [re: Dalila]  
АвторHlM (Нерегистриран)
Публикувано21.03.05 23:20



Ами най-лесно е да погледнеш във фактурата. Там на отеделен ред е написано какво си изговорил от пакета за изминалия месец и какво ти се прехвърля за следващия.



Тема Re: prehvarliane na minutiнови [re: HlM]  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 08:01



Zashto spored vas niama nachin da nauchavame tekushto kolko minuti ni ostavat sumarno. Shte doide fakturata sled niakolko dni i shte vidia kolko sa. A sled 10 dni kakvo shte pravia .... nikoi niama da e v sastoianie da me informira kolko sa izgovoreni i kolko ostava. Zashto e tolkova poveritelna informaciata, che dori i az niamam dostap do neia. za parvi pat mi se sluchva takova neshto. Pitam se koia e prichinata da e taka.



Тема най-лесния начин...нови [re: Dalila]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано22.03.05 08:34



Най-лесния начин но не и най-удобния е да си настроиш телефона с лимит за изходящите (поне сименса съм сигурен че го има това) имаш пин2 (за разлика от мтел) така че не ти е проблем. Не е най-удобния начин понеже таксуването ти е с първоначални 30 секунди дори и само за 10 да си говорила - по фактура "ти начуква" 30 демек половин минута така че ще имаш разминаване но не съм сигурен дали нямаше и първоначално време за таксуване като настройка в телефона. И спри да се заяждаш с оператора..... само нерви ще строшиш казвам ти го от личен опит. Просто мини през някой от офисите и попитай учтиво все някой ще знае. И ако научиш нещо моля те драсни в клуба че и моя договор изтича и трябва да минавам на минути да знам какво да правя.


И моля те пиши на кирилица тоя KREDOR горе в дясно над полето като пишеш мнение не е за украса просто чукни върху квадратчето и си смени кирилицата която ти трябва - фонетика или БДС.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: най-лесния начин...нови [re: Диaн]  
АвторDalila (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 10:35



Мерси много. Ще пробвам пак в някой офис на глобул. пак обаче нещо ми намирисва. Надявам се да се лъжа и да не е целенасочено отрязана възможността да се информира човек за РЕАЛНО оставащите му минути. Аз смених друг оператор ама ако се наложи и този ще сменя. Много недомлъвни са на моменти нещата, а реално няма причини да са такива, поне в този случай. Ако някой знае нещо по въпроса, да каже. Абе хора не ви ли остават минути в повече? Не се ли е сблъсквал някой с този проблем? :)



Тема а ти защо не пита???нови [re: Dalila]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано22.03.05 10:57



А ти като сменя оператора защо не пита??? ами се разписа под "общите условия" без да ги четеш??? аре да не говоря и аз че преди време се яко опарих и сега чета всичко особенно дребния шрифт и питам за всичко - все пак съм клиент който иска да знае какво купува и при какви условия.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: най-лесния начин...нови [re: Dalila]  
Автор motek (ommbre)
Публикувано22.03.05 11:10



Понеже спомена за другия оператор , само за инфо. , при него можеш да провериш оставащите ти минути по телефона




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.