Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 123 - Рекламанови  
Автор cluster_bg (m@ni@c)
Публикувано14.01.05 02:56



Няма ли поне да сложат опция като натиснеш някой бутон да спира рекламата?! Отврат! Цяла минута чакам за да си проверя сметката. А по-рано го правех за 3 секунди точно.



Тема Re: 123 - Рекламанови [re: cluster_bg]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано14.01.05 14:59



Някой по-умен от мен беше казал че безплатен обяд няма. Ако не ти се слушат реклами пусни един смс със съдържание "10" на номер "1000" и няма да слушаш реклами - разликата е в цената на един смс.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема 123 - Тъпотия! (Реклама)нови [re: Диaн]  
Авторb-connect пpocтak (Нерегистриран)
Публикувано14.01.05 21:01



Престани с това изтъркано клише за безплатния обяд!!! Поне да беше реклама като реклама, а те и примери ще ми дават какво да набирам!!! Проверка на сметка - 78 секунди! Простотия!!!
Но ... идва и 1-и април!
Пилците се броят след 1-ви април!



Тема Re: 123 - Рекламанови [re: cluster_bg]  
Автор DTMF (фантом)
Публикувано14.01.05 22:09



само минута? Последните ми 2-3 опита за свързване с оператор бяха след 3-тата минута, и в крайна сметка не можаха логично да ми обяснят защо не могат да се изпращат СМС-и.

Опитаха се да ме заблудят че проблема ми е в апарата,да съм го рестартирал и да съм запишел номера на центъра отново. Хе хе,Глобул май всички абонати ни взимат за балъцидето вчера са си купили телефон с парите от продадените овце



Тема Re: 123 - Тъпотия! (Реклама) [re: b-connect пpocтak]  
Автор Alo Alo (Хей:))
Публикувано15.01.05 15:47



Tи пилците ги остави и не забравяй,че 1 април е денят на лъжата.Всяко търговско дружество е създадено за да печели пари.За да бъде едно нещо безплатно за клиента друго трябва да е платено.И при третия и при десетия оператор няма да се говори без пари.Проблема не е в операторите ,а в манталитета на потребителите.Всичко е икономическа логика,за жалост на нас ние е бедно и тесногръдо обществото,за което то едва ли има вина.Но всичко с времето си...



Тема Е аз понеже съм умен простакнови [re: b-connect пpocтak]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано15.01.05 18:45



си проверявам сметката за около 10 секунди.
Що трябва да им слушам тъпните?
Натискам си 1 веднага след като чуя каката да ми хахальоти, и си чувам колко паре има в картата.
ПП
И аз съм на б-конект

Bеer? Mоre?




Тема Re: 123 - Тъпотия! (Реклама)нови [re: b-connect пpocтak]  
Автор321 (Нерегистриран)
Публикувано16.01.05 10:33



Евала за ник-а ти, поне си честен. Не разбирам защо не си проверяваш сметката с СМС, но това си е твой избор. Ако не знаеш как се пише и праща СМС, обърни се към 123. Колкото до първи април....Ами чакай си го. Сигурно БТК ще плащат на абонатите си за проверка на сметката.
Ако въобще има сметки, то нали всичко ще стане безплатно.
Или най-малкото по 100 безплатни минути за всеки...




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.