Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:33 03.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Относно евентуалното намаление на ценитенови  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано30.08.04 22:11



Анкета относно евентуалното намаление на цените


Желая да се намалят цените, защото:
Искам да заплащам по-ниски сметки за сегашното количество услуги, които използвам. С други думи, нивото на потребление няма да се повиши.
Искам да мога да ползвам по-голямо количество услуги за сумите, които мога да отделям за мобилна комуникация. Нивото на потребление на услугите ще се повиши.





Тема Re: Относно евентуалното намаление на ценитенови [re: checho]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано31.08.04 11:16



пропуснал си гласа на хората, дето искат повече услуги и разговори ср/у малко повишаване на мес.сметки


... и Panasonic

Тема Re: Относно евентуалното намаление на ценитенови [re: checho]  
Автор............ (Нерегистриран)
Публикувано31.08.04 14:11



6to ne go duha6 be kele6!!!!!!!Ne6tastnik!!!!!!!!!!!!Ako te hvana njakude takuv boi 6te ti teglja 4e celija sin 6te stane6!!!!!!!!!!!!!!!!!



Тема нека да бъдем реалистинови [re: checho]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано31.08.04 19:23



Нека да бъдем реалисти все пак се говори за ЕВЕНТУАЛНО понижаване на цените нали така? Та Чечо (извинявай ама ти си модератора за това се обръщам към теб) пропуснал си една друга категория - хората които са на основната програма и си плащат по 14 лева такса (то кой ли си прибира ддс-то така че говорим за реалната цена) а се сравняват с припейд услугите по цени и екстри. Говорим за хората които биха искали да получават пълния пакет екстри за цената която плащат - mail2sms, web2sms, безплатен инфо телефон (123) и не знам как му е името при известие за получено писмо да се получава актуалната информация за подател на писмото и SUBJEKT та писна ми все да се получава съобщението vie imate.... тук всеки го знае по нататък и ако искаш да разбереш кой се е затъжил за теб да се набуташ със един СМС пък после се оказва че в репорта е някакво писмо или съобщение от преди 3-4 дена а не това което си получил в момента....
Все пак говорим за евентуално... понижение сега пак требе някой гъзоблизец да ми навре в очите това че са се набутали на времето и са платили "необосновано висока цена" за да получат лиценза и за това все още не можели да реализират печалба. Е тук пък аз требе да попитам "на мен какво ми пука като имате кофти икономисти които са ви представили кофти стратегия потърсете им съответната отговорност" все пак не съм длъжен АЗ да плащам за грешките на някой друг.



Тема Re: нека да бъдем реалистинови [re: Диaн]  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано31.08.04 22:56



Има още нещо което пропускаш ! Евентуалното намаление е нещо за което никой от Глобул никога не е споменал. Мераците или подлаганията на модератора към клубарите са друго нещо. За това и предния ми постинг е изтрит де.
Смешник - това бях постнал и се отнасяше към модератора. Предполагам че ще обясни как отговорните фактори от Глобул, всеки момент ще бъдат информирани за мението на хората тук, 100 - 200 човека най-много и веднага ще пуснат въпросното намаление. По същия начин както пуснаха веб2смс - а.



Тема въпрос за $100 000нови [re: Ceдмия]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано31.08.04 23:17



Къде в анкетата горе съм написал, че:
- е поръчана от някого в GloBul?
- е пусната с одобрението на GloBul?
- се следи от GloBul?
- ще доведе до промяна в ценовата политика на GloBul?



Тема Re: въпрос за $100 000 а защо???нови [re: checho]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано01.09.04 00:44



А защо по дяволите си я пуснал тогава?? Тренираш за анкети ли??? Дипломна работа ли правиш??? аре кажи светни ни де.. само анкети пускаш а в един момент казваш "ама то не е за глобул"



Тема Re: Относно евентуалното намаление на цените [re: checho]  
Автор XaMaB (откачалка)
Публикувано01.09.04 15:12



искам по-ниски цени срещу месечната такса която плащам а получавам цени като на бикънект
от качеството, покритието и обслужването долу-горе съм доволен




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.