Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:53 29.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема до Модераторите - проблемнови  
Автор Singapore (wSm@rt)
Публикувано09.08.04 18:17



Днес имах сериозен проблем в клубовете Мтел и Глобул:

Попаднах на интересни теми, но както темите , така и някой от отговорите бяха писани на латиница , поради което не можах да разбера какво точно се е случило и как продължават нещата.

Моля да ми се дадат администраторски права, за да мога безусловно да трия всякакви теми и отговори написани на латиница, в които изрично не е упоменато още в началото, че човека е в чужбина и за това пише така.
за справки: happyness@mail.ru

Попе, Лени кажете и Вие една дума (ако не сте в отпуска )

Best Regards: Singapore



Тема Re: до Модераторите - проблемнови [re: Singapore]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано09.08.04 18:42



Това мнение особено много ми хареса.

Проблемът е, че не могат да Ви се предоставят допълнителни права без особен принос към клубовете в раздел "Мобилни комуникации", а такъв не констатирам от Вас.

Това, което желаете, не може да се изпълни, защото администрацията на портала Dir.BG не позволява технически израз на нашето недоволство от гнусната употреба на лайношиницата. Единствено можем да се надяваме да спечелим по-широко потребителско разбиране на нашето желание.



Тема Re: до Модераторите - проблемнови [re: checho]  
Автор PeterPaп (стар познайник)
Публикувано09.08.04 20:10



Предлагам, ако някой има желание, да конвертира текстовете от латиница на кирилица. Има много програмки за конвертиране, включително и такива, които работят online. Конвертирането със сигурност няма да отнеме повече време от изтриването на такива теми!
Аз препоръчвам

, където могат да се правят лични настройки.
В клуб МТел ти показах как ще изглежда един конвертиран по този начин текст. Резултатът е, горе-долу като неграмотно написан текст на кирилица. Мен лично, така повече ме дразни, но ако толкова се дразните от латинските букви, това е един добър начин да ги премахнете, без да ги триете, като по този начин "и вълкът ще е сит, и агнето цяло". И, пак повтарям, ще става бързо и лесно

Редактирано от PeterPaп на 09.08.04 20:12.



Тема що за мнение? [re: Singapore]  
АвторMapa Moбифoнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 00:02



първо не стига че съдържа латиница, ами против другите вика!
а това какво е?
Best Regards: Singapore

а за останалото глупаво заключение ща кажа че има 10-тки клубове които имат само БДС - щото Фонетиката не върви с виндовс и хората да искат не могат да пишат на кирилица!



Тема Re: що за мнение?нови [re: Mapa Moбифoнa]  
Автор Илko ()
Публикувано10.08.04 00:09



Поредния бисер ...



Тема Re: що за мнение?нови [re: Mapa Moбифoнa]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано10.08.04 00:37



Не разбрах какво против БДС подредбата имаш? Аз от 1995-та година на нея пиша светкавично бързо и без да гледам клавиатурата. Така правя и с текст на латиница, но на фонетична не мога да пиша.



Тема Re: що за мнение?нови [re: checho]  
АвторMapa Moбифoнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 06:17



Ами аз от 82, когато се появи Правец 82 пиша на фонетична - тогава клавиатурата на правеца беше такава. БДС-а навлезе в клавиатурите на компютрите много по късно - когато започнаха да се използват и за ВП. Но няма значение. Искам да кажа, че в много клубове, има само БДС подредба защото тя си върви стандатрно с Windowsa, и този който пише на Фонетика не може да пише от тях! Да имам нещо против тази клавиатурна подредба!? Нямам, но не мога да пиша на нея!
Извинявай, че 95та не съм се научила като тебе да "пиша светкавично бързо и без да гледам клавиатурата."
А и извинявай, че на много места я няма!



Тема Има обаче и KREDORнови [re: Mapa Moбифoнa]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано10.08.04 19:13



И той работи и кефти с фонетична кеф ти с БДС.
И гледам бачка си екстра и с Firefox.
Чесно казано предпочитам да чета мнение на английски от колкото на маймуница.
А ако всичко споменато от мен не върви - може да се пише и на маймуница, ама кратко, ясно и може да има поне едно Izvinete!
А извинението е защото маймуницата се чете трудно.

Е ако в клуба има само виндовс 95 и нетскапе 2.0 сигурно кредора няма да сработи!

Bеer? Mоre?




Тема Re: до Модераторите - проблемнови [re: Singapore]  
Авторjiraf4e (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 19:41



pyk ti 6to ne se grymne6 we
vseki da si pi6e kakto mu haresva
kato gledam e clubs.dir.bg a ne клубс.дир.бг nali
kato ne ti haresva da ti dam 1 marker da zadraskva6 na monitora temite i otgovorite na latinica




Тема Пропускаш обаче:нови [re: bira_more]  
АвторMapa Moбифoнa (Нерегистриран)
Публикувано10.08.04 22:34



че този кредор работи само под Американска Версия на Windows под други ОС-ове, и под немски, френски испански турски и всякакви други езикови варианти на Windows НЕ РАБОТИ! Но няма значение да задълбаваме!
Според мене Няма смъсъл да се парадира: До Модератора Проблем!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.