Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:38 24.05.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Нов сайт - по 30 смс-а всеки месец!нови [re: vip4o]  
Автор HAMELEONA (хамелеон)
Публикувано19.05.04 18:34



WoW



Тема Re: Нов сайт - по 30 смс-а всеки месец!нови [re: vip4o]  
Автор _spiderman_ (accountant)
Публикувано19.05.04 22:31



При мен кода дойде с около 6 часа закъснение, но за сметка на това като го пробвах СМС-а пристигна за 10-на секунди.
10х Vip4o, продължавай в същия дух, недоволните да духат супата.



Тема Re: Нов сайт - по 30 смс-а всеки месец!нови [re: eeдд]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано20.05.04 04:32



Ne naistina Vip4o kak se vazdarja da ne otgovorish na toia tapunger ne znam.Za maloumni siakash e napisano che logvaneto stava s nomer ne s mail (Enter your mobile phone number:Include the country code without 00 or + symbol!
) no pi4a si pisal maila i pina i ...aide sus zdrave deto si vika...az go izpolzvam za Etisalat (UAE) zasega raboti perfektno!



Тема Re: Нов сайт - по 30 смс-а всеки месец! [re: Velin]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано20.05.04 09:37



За какво е нужно да се товаря допълнително !!! Те проблемите ми са достатъчни че да се товаря с още един! А относно сайта - наистина са имали проблеми! Вече (от снощи) всичко е нормално и сайта пак си бачка със съшата бързина!!! Поздрави от Варна

p.s. - Сега обаче забелязвам че някой хора се оливат и ламерчат със сайтовете които казвам :(((( И докато се действа по този начин, нищо чудно и системните админи от сайтовете да блокират България! Ето вече сайта дава само 5 кредита!!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!

Редактирано от vip4o на 20.05.04 14:10.



Тема Re: Нов сайт - по 30 смс-а всеки месец! [re: vip4o]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 18:00



5 кредита изобщо??



Тема Re: Нов сайт - по 30 смс-а всеки месец! [re: Диaнa]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано20.05.04 21:12



Предполагам че е изобщо, зашото преди пишеше че на следващият месец отново в сметката ти ще има пак 30 кредита, а сега не пише нищо такова :(
Но.......... не съм сигурен! Сайта го открих съвсем наскоро! И то съвсем случайно! But....never mine!

p.s. - Картинката която си избрала ми допадна много...... и текста също Напомня ми на едно whisky ( BLACK & WIGHT )

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Нов сайт - по 30 смс-а всеки месец! [re: vip4o]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано20.05.04 22:33



Радвам се, че ти е допаднала.:) Много еротика има в контраста на черното и бялото. А за стиховете да не говорим...

Сайтът си е готин, браво на теб. Дори да трябва да се платят 10 евро за 125 смс-а, пак бива.

Айде, и пак да ни изненадаш приятно!



Тема Re: Нов сайт - по 30 смс-а всеки месец! [re: vip4o]  
АвторVelin (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 08:22



Vijte kakvo stava v topup.ie!!!
admin at: 20:54:45 UTC
Please note that the SMS service is suspended. We have been under attack all day from idiots in Nigeria, Bulgaria and The Phillipines robbing credits. We will be back on line ASAP.
No comment:)



Тема Re: Нов сайт - по 30 смс-а всеки месец! [re: Velin]  
Автор vip4o (Прям и откровен)
Публикувано21.05.04 11:09



Ми аз това го казах в по-предното си мнение! Нямам какво да добавя! Това е само потвърждение на думите ми!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Нов сайт - по 30 смс-а всеки месец! [re: Velin]  
Автор Диaнa (фен на Винолей)
Публикувано21.05.04 14:08



Кошмар! Засрамете се, еееееей!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.