Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:50 28.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Златните номера стават... сребърни!  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано01.05.04 17:20



Ха честито на тези, които са си платили за номер по избор и за златен! Обещетение не чакайте! Не чакайте и безплатни минути, каквито дава бтк при служебна смяна на номер!
Но забравих, че това не важи за мръсните гърци... или там каквито са скрити зад тях!



Тема Re: Златните номера стават... сребърни!нови [re: Xaxo]  
Автор armenski@pop (инстанция)
Публикувано03.05.04 16:34



Трябва човек да е много отхапан в мозъка, за да се набутва за простотията, наречена "златен номер" ... така че ако питаш мен - всеки рано или късно си плаща за глупостите, които е натворил ... и не са виновни в случая гърците или каквито и да са там ... щом има балами да плащат за такава глупост, много ясно че ще се появи и някой, който да им прибере парите ... златен номер ... хе ... всъщност това за какво точно служи, кое му е златното и какво ми дава той повече от който и да е друг телефонен номер?

Редактирано от armenski@pop на 03.05.04 16:40.



Тема Re: Златните номера стават... сребърни!нови [re: armenski@pop]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано03.05.04 18:44



Нали знаеш моя номер...преди мнооого години щерка ми отиде в МТел, нареди се на опашка и това й се падна
А после като добавиха 8-цата...на мен ми предлагаха сериозна сума за да го продам


... и Panasonic

Тема Re: Златните номера стават... сребърни!нови [re: Cтepн™]  
Автор armenski@pop (инстанция)
Публикувано03.05.04 18:48



Е баш за тия дето са ти предлагали сумите ми е приказката ...
Не виждам какъв е смисъла от тия номера ... освен за тия, дето ги продават ... докато има кой да ги купува ...



Тема Re: Златните номера стават... сребърни!нови [re: armenski@pop]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано03.05.04 18:58



А най-смешното е, че тези номера даже създават неудобства - като си диктувам на някой номера или почвам да повтарям "осем-осем-осем..." до изкълчване на езика след което почвам другата серия еднакви цифри и после сверяваме броя им поне 3 пъти или пък карам по уж по-лекия начин "0, 5 пъти 8...", ама все питат "ама толкова ли са, ама с кода ли..."

Но си го пазя, че да съм интересен на гаджетата

ПП:А, като казах гаджета - звънна на някоя чужда булка и ако мъжа й погледне, то и след 2 месеца да се повтори, човека казва "Оооо, каква грешка, мила, преди време пак този номер грешеше"


... и Panasonic

Тема Re: Златните номера стават... сребърни!нови [re: Cтepн™]  
Автор armenski@pop (инстанция)
Публикувано04.05.04 10:34



Абе ти всичко ще си кажеш ...



Тема Re: Златните номера стават... сребърни!нови [re: Xaxo]  
Автор88 (Нерегистриран)
Публикувано12.05.04 19:42



а niakoy pomni li na kogo beshe nomerut: 088 888 888? May na Ilia Pavlov?
NOmera ot roda na 0887 87 87 87 zlatni li sa?
ili 089 232 32 32 primerno? ili 0888 666 444!? il tova li e zlaten nomer?
0888 66 11 22? tova?!?!
pitam, zashtoto ne znam koe e zlatno i koe sreburno!? Vse si mislya, che ZLATEN nomer e tozi, koyto povtaria 1 i sushta cifra sled koda dokray!



Тема Re: Златните номера стават... сребърни!нови [re: 88]  
Автор denethor (член)
Публикувано13.05.04 10:46



0887 87 87 87 - златен
0888 666 444 - златен
089 232 32 32 - златен



Тема Re: Златните номера стават... сребърни!нови [re: Xaxo]  
АвторZlaten (Нерегистриран)
Публикувано16.05.04 15:23



Ха-ха моя номер става не златен а платинен, защото е от осмици и сега му се добавя още една осмица и става още по хубав



Тема Re: Златните номера стават... сребърни!нови [re: denethor]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано17.05.04 19:56



Колко пара е 089 6666 666 ???




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.