Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:19 29.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема ГЛОБУЛ вече прекаляват!!!нови  
АвторЯдocaн!!! (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 18:25



Моля Ви, обяснете ми нещо, защото не мога да разбере аз ли нещо съм тъп или сметките на Глобул са криви, в моя щета!
Значи, аз съм с B-Connect и на сайта на Глобул чета:
Разговор:
1 мин. / 0.79 лв. (без ДДС)
или
1 мин. / 0.948 лв. (с ДДС) нека го закръгля на 0.95 лв.
Обаче!!!
Вече (в течение на няколко месеца) ми се е случвало да говоря точно по 1 минута, като се обадя на 1330 за проверка на сметката и оная мръхла ми казва... говорихте (примерно) 0.59 секунди, разговорът ви струва 0.98 лв. или пък 0.99 лв.
Ами, ебаси, тва на кво прилича?!
От друга страна залагам в телефона си, че минутата ми е 0.95 лв. и като говоря няколко минути (примерно) сметката ми накрая е с 20-30 ст. по-малка от тази, която ми казват от 1330!!!
Мога да Ви кажа, че Глобул са едни долнопробни мошенници!!!
Не стига че им правя сметки по 50-60 лв. всеки месец, а и ме крадат на всичкото отгоре!
Още един пресен пример и то от днес: Значи имам само 1.17 лв. във ваучера, чух го лично 2 пъти от 1330, а добреди малко се обаждам пак на 1330 и познайте: Сумата ви е 1.14 лв.!!! А да Ви питам, къде са тези 3 стотинки??? Много ми е интересно!!!!!!!
Ми то от 1 000 000 абоната като крадат по 2-3 ст. на ден, това знаете ли колко пари са??? Нека някой ги сметне!!! Баси лъжците! И то вече толкова БЕЗУГЛЕДНО лъжат!!!
Знам, че може да ви прозвучи смешно, или че съм дребнав, но аз като си изчислих загубите, излиза, че за 1 година губя около 30 лв. само от ейтакива шметни капели... и сигурно не съм единственият!!!

Ако на някой му се смята, нека сметне колко Глобул печелят на наш гръб за 1 година!!!

БЕЗОБРАЗИЕ!!!



Тема И още нещо...!!!нови [re: Ядocaн!!!]  
АвторЯдocaн!!! (Нерегистриран)
Публикувано22.01.04 18:38



Та да не си мислите, че тези месечни бонуси са аванта???!!!

БЕЗПЛАТЕН ОБЯД НЯМА !!!!!!



Тема Re: И още нещо...!!!нови [re: Ядocaн!!!]  
Автор Adasha (nima da kaja)
Публикувано23.01.04 02:05



А бе хора много сте ми смешни. Вие вярвате ли си? Ако "да" ползвайте прими кво толкова никой не ви задължава да стоите там където ви крадат!

Редактирано от Adasha на 23.01.04 02:07.



Тема Re: ГЛОБУЛ вече прекаляват!!! [re: Ядocaн!!!]  
Автор Stahl ()
Публикувано23.01.04 11:58



E, аз няколко пъти засяках че ми изчезват пари от картата, последният път беше 1 лев. Много се ядосах и реших да се обадя и да ги питам. Отговорът беше: "Ами от вашият телефон са изпращани картинки" Тел. ми беше стар модел и изобсто нямах картинки.

"Онези, които вече не могат да дават лоши примери, дават добри съвети"


Тема Re: ГЛОБУЛ вече прекаляват!!!нови [re: Ядocaн!!!]  
Автор KKP (??)
Публикувано23.01.04 15:17



Добре де ... всичко ясно ..само едно не ми се връзва. Как можеш толкова да цепиш стотинката, и в същото време да изговаряш по 50-60 лв. на месец и да не минеш на абонамент?



Тема Re: ГЛОБУЛ вече прекаляват!!!нови [re: Stahl]  
Автор Диaнa (rebel)
Публикувано23.01.04 15:18



Братовчедка ми е с би-кънект, и съм я чувала да се оплаква, че й изчезват по 20, по 30 стотинки...явно тука има нещо!

Это я, почтальон Печкин. Принес журнал “Мурзилка”.


Тема Re: ГЛОБУЛ вече прекаляват!!!нови [re: Диaнa]  
Авторdarik.net (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 16:09



da, i az sum na mnenie, che neshto ne izlizat neshtata s po niakolko stotinki, no ne e chak tolkova mnogo. Imam mnogo sluchai, v koito imam 38 ili 40 stotinki "OSTATUK OT VASHIA KREDIT", koeto za men avtomatichno oznachava, che oshte 2 SMSa moga da pratia oshte (na b-Connect tova sa 36 st.). Prashtam 1 SMS i tova e. Sled niakolko chasa se chudia zashto ne moga da si pratia poslednia SMS. Nabiram 1330 i mi kazva, che sum ostanal s 14st! KAK TAKA??? Mnogo mi e interesno kak prednia SMS mi e struval poveche ot 18st? ili e bil 18, no v poslednia moment iziajdat oshte niakolko stotinki. Tozi nomer go pravi MNOGO REDOVNO! ne sum niakakav smetkadjia, vednaga she si kupia nov vaucher, no ZASHTO gi pravi tezi neshta?! Stranno mi e



Тема Re: ГЛОБУЛ вече прекаляват!!!нови [re: KKP]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано23.01.04 17:37



Ot okolo polvin mesec sum na b-connect. Ostavih osnovnata programa, zashtoto s moiata smetka ot 30 leva sredno mesechno smetnah, che po izgodno shte mi izliza s b-connect. Za sega pri men vsichko e ok sus smetkata mi, no da vidim za napred.



Тема Re: ГЛОБУЛ вече прекаляват!!! [re: ohluva]  
АвторLos (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 17:55



be hora. Billing sistemata ne se update-va vsqka sekunda a na opredelen period,t.e. ako pratish SMS ili pogovorish v 10.00 sutrinta moje v 12.00 oshte da kazva 4e imate 40st. a realno te da ne sa vatre. zatova prashtate oshte 1 SMS i rabotata se priklju4va.



Тема Re: ГЛОБУЛ вече прекаляват!!! [re: KKP]  
АвторЯдocaн!!! (Нерегистриран)
Публикувано23.01.04 19:39



Виж сега!
Както казах - не съм сметкаджия и не цепя стотинката! Да ти кажа честно дреме ми на оная работа за това, че са ме прецакали с 1-2 лева в месеца! ЗНАМ, че нищо не мога да направя, безсилен съм!

Въпроса е в принципа!!!

Поне като крадат, да крадат без да се вижда бе, мама му да еба, а те не стига че крадат, ами го правят пред собствените ти очи... (в случая УШИ)!!!
Сигурно си мислят: "Я, па тоя/тая, взел/а си B-Connect за 40 лв., дреме му на х..я/п..та, че ще го набутаме 20-30 ст...."! Затова си крадат и затова ви изчезват стотинките! Може от един да са 20, от друг - 30, но като цяло тава са ХИЛЯДИ ЛЕВОВЕ бе, KKP, толкова ли си сляп да го проумееш! Толкова ли ти харесва да храниш гърците на собствен гръб??? Ако ти харесва, ми баси мазохиста дето си! Това не е логика, с която можеш да печелиш и привлечеш клиенти. Имам по дълъг случай за разправяне с основната програма, затова избрах B-Connect, както и да е, това съм решил.
Но както казах, въпроса е в принципа! Не се вайкам за няколко стотинки, ако си прочел внимателно поста ми, от доста време ме "вътрят" така, но то си им стана навик и щом чак сега се развилнявам, то е заради ебаси тяхното нахалство!!!
ГЛОБУЛ винаги ще се оправдаят с нещо от рода на: билинг системата ни, някаква грешка в пресмятането, е какво - да тръгна да ги съдя за 20 лева ли? Няма да стане! И те използват именно това, че НЯМА ДА СТАНЕ, и затова ще продължават да ни крадат! Още един пресен пример - един приятел (на основната програма) като си получи фактурата за месеца, там беше отбелязано "брой на СМС-ите и цена". Та въпросната обща цена завършваше на цифрата 3!!! Айде, обяснете ми как така се получава "3", т.е. как сбора на N четни цифри дава нечетно число? Или просто ГЛОБУЛ-ци са учили друга математика???
То не че МТел са по-различни - и там съм бил, и техните ***** съм ги сърбал!

Докато не навлезе 3-ти GSM-оператор, тези двата ще правят каквото си искат!
Това, за съжаление, е горчивата истина...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.