Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:43 27.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Относно "триенето" и "мненията"нови  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано21.12.03 10:16



Уважаеми посетители на клуб "Глобул",

Преди около 11 месеца аз поех моралния ангажимент, чрез правата, които администрацията на Дир.БГ ми предостави, да работя за общото благо на клуба.

Правата ми да трия теми, мнения, както и да променям същите не се използват и никога не са били използвани за лично облагодетелстване и лични интереси, както неведнъж Ви беше натрапено чрез няколко досадни "мнения".

Противно на това, което една единствена личност опитва да наложи като идея, в клуба няма цензура на мненията. Нито едно мнение не е изтрито или променено, с цел запазване на доброто име на което и да е юридическо или физическо лице.

Никого не карам да вярва сляпо на изказаното горе. Тези неща не са верни, само защото аз казвам, че са. Както знаете, всеки път, когато редактирам съдържанието на чуждо мнение, под него с дребни букви виждате "Редактирано от checho". Нека всеки, който мисли, че лъжа, да намери редактирано от мен мнение и тогава ще си говорим за наличие или отсъствие на цензура.

Модераторската длъжност изисква упражняване на предоставените права само в случаите, в които се налага опазване на добрия тон и етика на мненията.

Не съм допускал и няма да допускам тук никаква проява на просташко и обидно поведение. Мнения, които целят демонстрация на отличните интригантски възможности на своя автор, ще се изтриват веднага, щом аз или някой от другите модератори констатира тяхното наличие.

Ако смятате да пишете неща, които са пряко свързани с дейността на оператора, то Вашето мнение е добре дошло. Но, ако смятате да превръщате клуба в отдушника на негативните си емоции, не го правете. Част от привилегиите ми е да забранявам достъпа на хора по потребителско име или IP адрес. Не съм ги ползвал досега, но вече се замислям.

Ако имате някакви въпроси, недоволства или предложения от конструктивен характер, моля, свържете се лично с мен, а не превръщайте недоволствата си в публичен скандал.

Поздрави!



Тема Re: Относно "триенето" и "мненията"нови [re: checho]  
Авторbesen (Нерегистриран)
Публикувано21.12.03 16:12



"Противно на това, което една единствена личност опитва да наложи като идея, в клуба няма цензура на мненията...", naprotiv Checho! Ne e edna edinstvena lichnost! V 4 kluba cheta non stop oplakvania ot teb, vsichko jivo e propishtialo! I naprotiv, CENZURA IMA! ti triesh! Tresh non stop!
Kaji mi, kato niama cenzura i ne celish oblagodetelstvane , kakto sam kazvash, zashto zaklyuchi temata za ANKETATA, v koyato glasuvame ZA I PROTIV TEB?!
Edna edinstvena lichnost li glasuva 17puti protiv teb s registrirani nickove?
I zashto mojehme da se izkazvame v nachaloto, a posle tazi tema se zaklyuchi, s cel da padne na 2-ra i 3-ta straniza? Kaji, obiasni ni! Za da zabraviat horata za neya i vse edno nishto ne e stanalo! Nali taka!
Kazvash, che niama cenzura, OK, obasni , zashto TAZI TEMA E ZAKLYUCHENA i nikoy ne moje da se izkaje poveche!



Тема Re: Относно "триенето" и "мненията"нови [re: besen]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано21.12.03 17:45



Не съм я заключил аз, а Черноглав. Неговите доводи са, че е много лесно да се напълни с отрицателни гласове, но липсва конкретна аргументация от активни участници в клуба защо трябва да се махам.

Между другото, на вас в това радио само за интригантски изпълнения ли ви плащат?



Тема Re: Относно "триенето" и "мненията"нови [re: checho]  
АвторHяkoй oщe пo-бeceн (Нерегистриран)
Публикувано21.12.03 19:58



Ето и основната причина,заради която незабавно трябва да ти бият шута-ти нарушаваш правото на анонимност на хората и постоянно ги проследяваш кой откъде пише.Ти си абсолютен маниак(Да не забравяме и заплахата за смърт,отправена към посетител на клуб "Мтел") и гнусен шпионин-не съм запознат с правото и не знам дали е престъпление,но поне от морална гледна точка е абсолютно недопустимо!



Тема Re: Относно "триенето" и "мненията"нови [re: checho]  
Автор Edinstven ()
Публикувано22.12.03 10:54



Аз лично съм свидетел, видях как през изминалите няколко дни се появиха теми относно неправомерното ти триене на постинги и същите тези теми изчезваха за броени минути, което също предполагм е твое дело Checho! Изках да изкажа и аз мнението си по въпроса, но ти се погрижи тези теми да изчезнат. Ако нищо не те притеснява и ако не се чувстваш застрашен, какво ти пречеше тези теми да останат?
Това, че някой те обижда или казва нещо лошо защо го приемаш като лична обида?
Аз също пледирам за свободата на темите и мненията в този клуб и да отпадне цензурата, която ти въведе. Много одавна посещавам този форум и смея да твърдя, че Черноглавия никога не е прибягвал до такива драстични мерки!
Настоявам да бъде отключена темата относно анкетата - " За и против Чечо да е модератор".
Имаме право да изказваме мненията си!!! Това го можехме преди Чечо да се появи тук.
И наистина не е редно да се нарушава публично анонимността на пишештите тук /прочети отново първта тема в клуб "Администрация"/!



Тема Хайде бре.. [re: Edinstven]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано22.12.03 11:04



Аз действам по същия начин както и Чечо, така че не си измивайте ръцете с него, че той ви е най-черния тук
Обяснил съм в моята тема как става неодобрението за модератор! да взема пак да я застопоря ли??



Тема Re: Хайде бре..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Edinstven ()
Публикувано22.12.03 11:15



Това е така, но защо нарушава анонимността на пишештите?
До колкото знам сред задълженията му влиза и това да не издава или да намеква кой стои зад даден ник.
И последно, анкетата заключена ли ще стои?
Каква е целта от нея в такъв случай? Рискът за машинации относно вотовете "против" е същият, като при вотовете "за".



Тема Re: Относно "триенето" и "мненията"нови [re: Edinstven]  
Автор Apмeнckия пoп (инстанция)
Публикувано22.12.03 11:34



За нарушаването на анонимността съм съгласен, че не е редно и нека checho си направи съответните изводи. За останалото - човека е модератор и си върши работата. Това е клуб за мобилни комуникации, а не арена за лични дрязги. И аз да съм, и аз бих ги разкарвал на секундата такива теми с лични нападки. Който не е доволен от модератора на клуба, който посещава - има си начин и място да изрази недоволството си. Процедурата е описана на достъпно за всички място, просто човек трябва да умее да вижда по-далече от носа си.


Копам грамотно!

Тема Re: Хайде бре..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Ecнaф (The Boomer)
Публикувано22.12.03 15:03



Ма да взема да премахна модераторите оттук, що ли?

Agent of Change


Тема Re: Относно "триенето" и "мненията"нови [re: Apмeнckия пoп]  
Автор Диaнa (rebel)
Публикувано22.12.03 15:10



Цензура е твърде необходима - иначе Интернет се превръща в отдушник за разни недоносчета.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.