Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 29.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема "Кредитен лимит"...Глобул=наглецинови  
АвторДиaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.03 19:55



Абонат съм на Глобул от самото начало, и редовно си плащам сметките. Наглостта на Глобул се изразява в следното: всеки път щом надвиша 50 лв, получавам заплашителни смс-и: "ПЛАТЕТЕ НЕЗАБАВНО!". Е, от к'ъв зор да плащам незабавано, питам аз? Първо на първо, Глобул проявяват грубост и неуважение към клиента - още повече, към лоялния клиент, редовно плащащ сметки от над 100 лева всеки месец в продължение на 2 години. Второ на второ, кредитен лимит от 50 лева е смешен при безбожните цени на услугите им. Нещо повече - в самото начало кредитът беше 100 лв., но незнайно защо го смъкнаха! Трето на трето, не съм длъжна да плащам незабавно, след като фактурата ми излиза, да речем, след 3 седмици.

В същото това време (както споменах и в един друг постинг), на b-connect номера си получавам бонуси и похвали, че съм техен абонат.

Е, нема нужда!



Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглецинови [re: Диaнa]  
Автор mojo-jojo (фич)
Публикувано20.12.03 20:52



Защо лъжеш? Ако беше абонат от началото:
1. Кредитният ти лимит щеше да ти бъде 200 лв (освен ако не си минала на ПРО 39)
2. Ако си изряден клиент след определен период от време Глобул увеличава кредитния лимит, като уведомява съответния абонат чрез смс.
3. Длъжна си да се съобразяваш с общите условия след като си се съгласила с тях при подписване на договора. Там ясно се казва, че Глобул има право да изисква плащане преди периода на фактуриране, ако се достигне кредитния лимит.

Тоя KREDOR не е за украса


Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглеци [re: mojo-jojo]  
Автор Hot st (добронамерен)
Публикувано20.12.03 20:57



Какъв е периода от време след който ти увеличават лимита?



Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглецинови [re: mojo-jojo]  
АвторДиaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.03 20:57



Не лъжа. През тези 2 години съм имала 4 сим-карти, всички на мое име. Глобул би следвало да отчитат този факт.



Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглецинови [re: Hot st]  
АвторДиaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.03 20:59



П.С. И как ще съм "изряден платец", след като непрекъснато ми спират телефона?



Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглецинови [re: Hot st]  
Автор mojo-jojo (фич)
Публикувано20.12.03 21:05



На мен беше увеличен след 6 месеца мисля. СМСът беше със съдържание - за ваше удобство Глобул увеличава кредитният ви лимит с 30 лв, ако не сте съгласни с промяната отговорете с No.

Тоя KREDOR не е за украса


Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглецинови [re: Диaнa]  
Автор mojo-jojo (фич)
Публикувано20.12.03 21:06



Добре, добре.

Тоя KREDOR не е за украса


Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглецинови [re: mojo-jojo]  
АвторДиaнa (Нерегистриран)
Публикувано20.12.03 21:07



Голямо увеличение, няма що!



Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглецинови [re: mojo-jojo]  
Автор Hot st (добронамерен)
Публикувано20.12.03 21:11



Аз съм с настоящия номер от октомври `02 ...обаче се води на майка ми и ползвам 25 мин. фрии (за % инвалидност), пък и бях на ПРО 39 първата година...
Сигурно скоро няма да го видя тоя смс...



Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглеци [re: Диaнa]  
Автор Hot st (добронамерен)
Публикувано20.12.03 21:12



Ми не знам...
Що мене питаш?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.