Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:25 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема Re: П.С.:)нови [re: Cтepн™]  
Автор Диaнa ()
Публикувано21.12.03 19:24



Хм...на мен един оператор ми каза, че работят на 1800 само в София, Варна, Бургас и Пловдив, и то не навсякъде. "Ще имате сигнал на 1-2 места в София" - вика.



Тема Re: П.С.:)нови [re: Диaнa]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано21.12.03 19:28



ако е от Мтел - вярно е; точно в тези градове и само в най-натоварените им зони.
Ако е от Гл - не знам със сигурност, но май никъде нямат такива клетки


... и Panasonic

Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглецинови [re: Cтepн™]  
Автор Диaнa ()
Публикувано21.12.03 19:29



За мен лизингът си е пълен обир. А и поначало, трябва М-тел да са ти промили адски мозъка, за да смяташ, че са им изгодни цените.

Скоро си купих от ebay NEC e808s с 1 година гаранция за 160 долара. Един нов смартфон Майкрософт с гарантиран произход, който тук е 1500 лева, там съм го виждала за 200 долара. И т.н., и т.н.......



Тема Re: П.С.:)нови [re: Cтepн™]  
Автор Диaнa ()
Публикувано21.12.03 19:31



Глобул веднъж ми казаха, че изобщо нямат 1800, а когато се обадих пак - че имат навсякъде...

Явно ще видим, щом ми донесат Нокията 6200.



Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглецинови [re: Диaнa]  
Автор ohluva (DeeJay)
Публикувано21.12.03 19:32



heheh, i az napravih taka. Purvata mi beshe s kredigten limit 70 lv., a sega tazi mi e s 50 leva. :), no v kraina smetka te sa si pravi. Dai mi drug primer, osven mobilnite operator,i da te kreditirat vseki mesec s po 50 leva bez lihva. Obiknovenno vsichko se predplashta. Eto za primer internet-a mi. Predplashtam si vseki mesec. V momenta e platen do 01.01.2004 i ako do togava ne si platia sledvashtia mesec(januari) v 0:04 chasa na 01.01.2004 shte mi go sprat(interneta). Tova e. Prosto Globul sa se naparili ot mnogo hora deto govoriat i sled tova ne si plashtat smetkite i sega sa se prezastrahovali. Poveche ot 50 leva ne mojesh da gi nabutash.



Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглецинови [re: Диaнa]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано21.12.03 19:35



Мислех, че обсъждаме само Бг-пазара

Виждала ли си лизингите на други магазини? 15-17% за 12 мес.; над 20% за 24.
На този фон лизинга на Мтел е направо френдли.
Т610 - цена в магазина - 597 лв; цена на лизинг - 615 лв, т.е. оскъпяване с 3% за 12 или 24 месеца
Панасоник Х70 - 822 лв/на лизинг - 812 лв, т.е. дори е по-евтино

Не казвам, че са изгодни, казвам само, че включват и други неща, освен самия апарат - гаранция, сервиз, произход.
Дано не ти се случва да купиш нещо за 20% по-евтино и след 2 месеца да ти се наложи да ползваш гарнация


... и Panasonic

Редактирано от Cтepн™ на 21.12.03 19:44.



Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглецинови [re: ohluva]  
Автор Диaнa ()
Публикувано21.12.03 19:40



Да, но би следвало все пак да имат някакво уважение към клиента, който им е бил лоялен в продължение на 2 години. Или хайде, най-малкото, ако ми нямат доверие, поне да имат културата да не ми изпращат заплашителни, ултимативни смс-и. Пфу!



Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглецинови [re: Cтepн™]  
Автор Диaнa ()
Публикувано21.12.03 19:43



Защо се ограничаваш сам, нали сме граждани на света? Не виждам причина да се интересувам до БГ-пазара, след като мога да се протегна и да грабна евтинкото. Да живее голямото село!



Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглецинови [re: Диaнa]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано21.12.03 19:46



Аз не се ограничавам, ама колко хора мислиш, че могат да пазаруват от eBay?
Говорим за реални неща, не за изключения.

Специално за теб допълних предния си пост с 2 сметки по повод обирджийския лизинг


... и Panasonic

Тема Re: "Кредитен лимит"...Глобул=наглеци [re: Диaнa]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано21.12.03 19:49



Последно любезни или некултурни са Гл?
По-нагоре свиреше на друга струна


... и Panasonic


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.