Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 13.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Питане?  
Автор @ngel (дразнител)
Публикувано07.10.03 02:24



Абе чудя се какво му се кланяте толкова на Глобул?
1 - За цените ли?
2 - За обхвата ли?
З - За отношението ли ?
Кажете ми моля.
Бях абонат цели 3 месеца и не издържах. Първо някакъв луд лимит. Нищо говориш, депозираш и пак така. Илиза сметка и пак те спират. Плащаш и ТРЯБВА ирично да напомниш да ти пуснат тел-а. А ако не звъни на 123 плащай и там, защото те не си вършат работата.. Много ви се чудя ей.. Верно много



Тема Re: Питане?нови [re: @ngel]  
Автор mr.vain (пътник 57)
Публикувано07.10.03 10:28



Интересен подход. Същият въпрос си го побликувал и в "МТел" форума... С каква цел? Какъв е смисъла да питаш нещо след като ЯВНО не се интересуваш от отговорите...

Тъпо.

По начина на задаване мога само да ти отговоря - мини към БТК. Те имат "чудесно" покритие, "неустоими" цени и "неповторимо" качество.

Услех.

Редактирано от mr.vain на 07.10.03 10:32.



Тема Re: Питане?нови [re: mr.vain]  
Автор @ngel (дразнител)
Публикувано08.10.03 08:46



Ти пъ кво толкова си доволен от GSM операторите ни? Има толкова много да се желае от тях. А не да тръбят имаме милиони абонати. А от тези абонати половината са при пейд дето клипват и карат смс. Днес даже чух за някаква анкета, че 40% от българите имам телефони заради смс. Това е трагично.
Не знам дали ме интересуват мненията ви, защото не знам дали имате или ако имате някакво то определено няма да е обосновано.



Тема Re: Питане?нови [re: @ngel]  
Автор KKP (??)
Публикувано08.10.03 10:26



Че има какво да се желае - има.
Ама тва за 40-те процента....почти всички мои познати имат телефон и никой не го ползва само за СМС. Една елементарна сметка - 15 секунди при Глобул са ~12 ст. а един СМС ~14. Не мислиш ли че е по-добре да се звънне отколкото да се разменят смс-и?



Тема Re: Питане?нови [re: KKP]  
АвторMyk (Нерегистриран)
Публикувано08.10.03 16:55



Човекът говореше за припейд, където 15 сек. са 24 ст.



Тема Моите приятели...нови [re: KKP]  
Автор @ngel (дразнител)
Публикувано09.10.03 08:31



Абе и хората около мен са на абонамент, но това не са всички. Аз ти давам официална статистика ти продължаваш да мислиш. Това са фактите. Няма кво да го мислим.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.