Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:30 19.04.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Леко започва да ми писва...нови  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано12.09.03 13:48



То че М Тел не стават за нищо - това отдавна хората, които сме ползвали и двата оператора го знаем. Но честно казано очаквах (и очаквам) повече от Глобул. След като пуснаха на пазара безплатни телефони, не е ли време да въведът и другата практика, която по света върви ръка за ръка с безплатните телефони (телефоните с карта с договор за година, две и т.н.)
Не е ли нормално сега, когато да речем моя договор свършва да ми се предложи нов и в замяна на това да ми се предложи телефон с отстъпка?!
Не е ли нормално промоции да има и за по-хубави телефони, парите от които също да се връщат чрез сметките?
А какво става? Яките неща са само за предплатената услуга!
Ако си има абонат на основната програма - духаш яко! Никакви бонификации няма! Мисля че сериозно трябва да се замислят за това, ако вече не са го направили. Вие какво смятате?



Тема Re: Леко започва да ми писва... [re: The GAME]  
Автор gazibara ()
Публикувано12.09.03 14:16



Ако си има абонат на основната програма - духаш яко! Никакви бонификации няма! Мисля че сериозно трябва да се замислят за това, ако вече не са го направили. Вие какво смятате?

Че безплатно е само сиренцето в капана за мишки

Аз знам, че нищо не знам, ама другите и това не знаят


Тема Re: Леко започва да ми писва...нови [re: The GAME]  
Автор Sev ()
Публикувано12.09.03 21:17



наистина преди 1 година имаше 6510 и Т68и
а сега - нищо



Тема Re: Леко започва да ми писва...нови [re: The GAME]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано12.09.03 22:13



Какво мислите за следното предложение - ако вие сте клиент на основната програма, и нямате нередовност при плащанията за последните 6 месеца, да получите право да си купите нов телефон с 5% отстъпка? Или, ако сте редовен клиент от 12 месеца, да ползвате 10% отстъпка при покупка на телефон?



Тема Re: Леко започва да ми писва...нови [re: checho]  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано12.09.03 22:58



Знаеш ли нещо?
Процентите определено са малко ако това е истина!При сключване ан втори едногодишен договор при положение че си изпълнил коректно първия и всеки месец сметката ми не е падала под 40лв трябва да е поне 50% от телефона
в нормалните държави е 75%, махам 15% щото сме в българия
но 10% това е смешно!



Тема Re: Леко започва да ми писва...нови [re: The GAME]  
Автор FUN-GSM ()
Публикувано13.09.03 00:47



neznam i az sym na osnownata programa ot 10 meseca po4ti plastam si redovno smetkite no nqma i gram % namalenie ili nqkakwa preferenciq!!!mislq 4e ako globul misli malko powe4e za nas userite na osnownata programa nqma da e zle zastoto usestam 4e v horata na taq programa se nadiga gnqw!!!dano nqkoi ot globul da 4ete tuk....kraino wreme e da se wzemat merki!



Тема Re: Леко започва да ми писва...нови [re: checho]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано13.09.03 12:27



А откъде ще я дават тази отстъпка? Дано не е в Германос, защото наскоро пообикалях и се оказа, че цените там са с 10-15% по-високи от тези в БЦ-тата на МТел - поне за актуалните модели в ниския и средния клас



Тема Re: Леко започва да ми писва...нови [re: Cтepн™]  
Автор The GAME (*_*)
Публикувано13.09.03 23:14



Извинявайте
75 - 25 е 50, явно ми се е спало.
Но като изключим евтините телефони, които се дават за едно евро, по света отстъпки при такова положение се смятат цифри над 35
10 е смешно!



Тема Прав синови [re: The GAME]  
Автор shanyon (шматка)
Публикувано14.09.03 10:19



Прав си, бате/каке, ша знайш!!! И за двете сметки...
Да не мислиш, че на мен ми е много приятно - в МТел поне някакви телефони дават само за абонатите на договор. А аз да не би да не се чувствам тъпо при положение, че давам пари колкото два B-Connect абоната за месец!!! И не само, че нямам никаква полза, ами на онея им бутат всякакви бонуси - кеф ти пари при разговори, кеф ти пари без разговори.
Ей, ГълБъл, алооо, селооо, аз да не би да не искам!!! Ама то е и разбираемо - тея на предплатените трябва да ги четкаш, да ги мажеш, гушкаш, щото им е през оня работа - хвърлят картата и бегом при МТел, да не говорим, че за ГълБъл една минута амортизация на мрежата от предплатена карта им се връзва колкото 2-8 мои...
Е, вярно, ИМА светлинка една - програмата "Лоялен клиент". Т.е., не е като и за абонатите с договор да няма нищичко. Лошото е, че балансите яко куцат - просто една свещ срещу огън на Ората копата не е като да са едно и също. Дайте, поне едни телефони да пуснете за абонатите си (M55, моля)...



Тема 10%???нови [re: checho]  
Автор dian_dimitrov (ентусиаст)
Публикувано22.09.03 11:45



а бе човек ти наред ли си?
питам те не за друго а защото във Варна ако минеш и видиш цените на телефоните от средния и ниския клас /до 400 лева разбирай/ в глобул и по магазинчетата отстрани ще останеш леко изненадан цените са с разлики от по 50-70 лева!!!дори и при евтините телефони от по 180 лева дори и да ми дадеш някаква отстъпка от 10 дори 20% пак цените наоколо ще са по-ниски пък и телефона няма да ми е кодиран да си сложа примата ако съм извън обхват и ми се наложи да звънна то за търсенето ясно




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.