Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Малко клубни променинови  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано22.08.03 13:42



Току-що направих няколко клубни промени, които ще ви опиша тук в тази тема.

1) Премахнах темата "Похвали, оплаквания, препоръки" поради ниския интерес към нея, и липсата на нови мнения в последните 2 месеца (стандартното време, за което неактивна тема отива в архива).

2) Премахнах темата "Сайтове за SMS до ГлоБул", написана от мен, която също беше статична, поради факта, че информацията в нея (т.е написаните адреси) вече не са актуални, т.е не работят.

3) Направих статична темата на vip4o за SMSите статична, тъй като това е темата, в която се обсъждат истински работещите сайтове, а не моята.

4) След съгласието на автора промених заглавието на същата тема от "Samo rabote6ti saitove za SMS-Globul" на "Само работещи сайтове за SMS до GloBul" с цел привличане на по-голям интерес.

Благодаря на vip4o за това, че отбелязва новите сайтове за безплатно пращане на SMS от Интернет, като с това изгражда своя огромен принос в развитието на клуба ни. Ако някой от Вас намери сайт за SMS до GloBul, нека го сподели. За пореден път ще повторя, че от GloBul никога не са следели този клуб за адреси до сайтове за SMS с цел блокиране, така че можете спокойно да пишете това, което намерите. До този ден няма нито един сайт за SMS, който е бил блокиран от компанията.

Моля обърнете внимание, че приложените промени са изцяло възвратими, и ако ви липсва някоя от премахнатите теми - само кажете.



Тема Re: Малко клубни променинови [re: checho]  
Автор Sev ()
Публикувано22.08.03 13:56



вярно, те си имат други начини



Тема Re: Малко клубни променинови [re: checho]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.08.03 15:16



Само ако е възможно да уточниш малко това сайтове за безплатно пращане на SMS от Интернет
Предполагам, че е безплатно за изпращача, а дали е такова и за получателя? Т.е. не трябва да праща СМС за да си прочете СМСа и не трябва да се правят онези еквилибристики със СМС като адрес и/или събжект?
Благодаря



Тема Re: Малко клубни променинови [re: Cтepн™]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано22.08.03 15:50



Точно за такива сайтове е тази тема - безплатни и за изпращача , и за купувача ! Иначе ония другите с лопата да ги ринеш ! Да е жив и здрав vip4o !!!



Тема Re: Малко клубни променинови [re: andi]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано22.08.03 22:35



абе дано е така; аз днес по обяд се регнах в оня сайт, дето го е дал последно; с 5 СМСа на регистрация;
Ей го на, стана утре, а още няма в мейла ми абонаментен ключ или каквото там трябваше да ми пратят - ами аз вече забравих с каква пасс се регнах, бре



Тема Re: Малко клубни променинови [re: Cтepн™]  
Автор vip4o ()
Публикувано22.08.03 23:24



Da ti kaja 4estno ne znam s kakyv mail si se regnal i kak si se regnal no az problemi niamam! Prashta mi koda na vtorata minuta 4e i po rano! vnimavaite kato se registrirvate da si pishete pravilno e-mail adresite! Stavat greshki ! Ima li niakoi drug s takyv problem ? Da ne mu e izpratilo koda!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Малко клубни променинови [re: vip4o]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано23.08.03 12:38



Ами с валиден мейл се регнах и сега пак погледнах - няма код.
Явно съм каръка на сайта



Тема Re: Малко клубни променинови [re: Cтepн™]  
Автор ohluva (непознат )
Публикувано23.08.03 13:00



Ako e-mail-a ti e BG i osobenno v abv.bg zabravi da doide. Sluchvalo mi se e e-mail praten na poshta v Abv.bg da zakusniava s 5-6 chasa i obratnoto. Az imam niakolko e-mail-a. Kazah mu da mi prati koda na tozi v Hotmail.com i sled niama i 5 sec. mi prati koda. Ako durjish na BG E-mail si napravi v Bitex.bg. I tam imam i sum zabeliazal che raboti mnogo burzo(prashta i poluchava vednaga). Uspeh



Тема Re: Малко клубни промени [re: ohluva]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано23.08.03 16:24



В мейл.бг е - една поща,дето давам само за такива случаи.
мерси, ще пробвам



Тема Re: На мен пък друго ми се случинови [re: vip4o]  
АвторPeterPan (Нерегистриран)
Публикувано23.08.03 18:27



Успешно ми изпрати кода и се регистрирах. Но вече 2 SMS-а пробвах към тел. на ГлоБул и не се получават. Преди малко пробвах и към Мтел, прати го на минутата. Като погледнах, видях, че ГлоБул го няма сред мрежите, които се поддържат.
Е, все пак имам да почакам още 69 часа, защото пише, че можело да закъснее до 72 часа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.