Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:29 29.09.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Всички сме на B-Connect!!!нови  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано20.08.03 20:12



Цената на СИМ-картата е 47 лв, а кредитният лимит - 50 лв! Е? Не е ли това предплащане?
Какво е това недоверие към нас - клиентите им!?

Мамка им - вече ги намразвам, ама ще обясня защо следващия път!



Тема Re: Всички сме на B-Connect!!!нови [re: Xaxo]  
Автор SACKS ($)
Публикувано20.08.03 21:30



Не че нещо ама тези, които са останали без телефон досега се сещаш, че нещо не им е у ред финансовото

Какъв лимит предлагаш в такъв случай?






Тема Re: Всички сме на B-Connect!!!нови [re: Xaxo]  
Автор mobikommanqk (непознат)
Публикувано20.08.03 22:39



Moqt limit e 100 leva i si nqmam problemi 4e toi se dostiga trudno kato govori6 4rez mobikom. Brata mi e na smetka i dosega ne sa mu spirali telefona.

Редактирано от mobikommanqk на 20.08.03 22:42.



Тема Re: Всички сме на B-Connect!!!нови [re: mobikommanqk]  
Автор sys c:/ (W2K Fan!)
Публикувано21.08.03 09:53



politika na firmata mislq 4e ako si redoven nqkolko meseca 6ti go uveli4at



Тема Re: Всички сме на B-Connect!!!нови [re: sys c:/]  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 10:17



Нищо не увеличават, даже напротив - намалиха го! От първите им абонати съм и беше 70 лв тогава! За roaming ми искат и 200 лв депозит, чакар че съм "лоялен клиент"! Е няма да стане! Ще си ползвам чуждата карта и в никакъв случай няма да си пусна roaming на глобулската, въпреки неудобството от втори номер.
При МТЕЛ не съм усетил такова недоверие към редовните клиенти! И техен абонат съм!
Държа да отбележа, че още не съм си продал и мобифона, но не го ползвам аз сега, но по-коректен партньор от Мобиком не съм срещнал досега!



Тема Re: Всички сме на B-Connect!!! [re: Xaxo]  
Автор SACKS ($)
Публикувано21.08.03 15:31



Ако говорим точно за роуминг знаеш кой е оператора с най-много роуминг партньори.И къде кредитния лимит става 200 лева, когато изминат 3 месеца и няма да има нужда от депозит...
Мобиком са си свястна фирма, навремето съм имал мобифон с мобилик ама отдавна беше






Тема Re: Всички сме на B-Connect!!!нови [re: SACKS]  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано21.08.03 16:41



Знам!



Тема Re: Всички сме на B-Connect!!!нови [re: Xaxo]  
АвторDetektor (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 10:16



Yavno ne pravish razlika mejdu instalacionna taksa - cena na kartata i krediten limit za polzvane na mobilni uslugi.
Vsashnost v momenta ima nyakakva promocia pri koyato cenata na kartata e 24 lv. i uveryavam te kreditniya limit pri neya ne e 24 ili 27 leva, a sashto si e 50.
Tova e startov krediten limit, koyto podleji na promyana pri korektnost ot strana na abonata.



Тема Проблемът е, че не всеки знаенови [re: SACKS]  
Автор shanyon (шматка)
Публикувано30.08.03 16:25



Аз знам!
Но го узнах така, че още ми звучи ехидният смях на операторката от ГълБъл, когато ден преди да замина исках да съм сигурен, че ИМАМ "БЕЗПЛАТЕН" роуминг!!!
Многозвездичие по този въпрос към ГълБъл и подфирми....



Тема Re: Всички сме на B-Connect!!!нови [re: Detektor]  
АвторXaxo (Нерегистриран)
Публикувано30.08.03 20:25



този кредитен лимит подлежи на промяна САМО ако си внесеш авансово парички по сметките им!!! в никакъв случай не ти го увеличават ако си добросъвестен клиент - за такива пуснаха една залъгалка - програма лоялен клиент ...
и бъде сигурен, че тези карти от промоция ще са с 30 лв кредитен лимит




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.