Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:58 24.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Какъв ви е зора с sms-ите?  
Автор VooDooMaN (Forsaken)
Публикувано03.07.03 00:08



Срам ме е, че има такива абонати на Глобул, но те май в мнозинството са цървули. SMS-а струва 17 стотинки (няма да гледам сметката сега, най-много да объркам със стотинка-две). Да си чупя пръстите от щракане повече от 30 на месец не мога да пратя и то само ако имам време за губене да пиша, което е ~5 лева. Да се правим на цигани е глупаво. Освен ако не щем да го ударим на далавера яко и да си пишем романи по смс. Което е тъпо, щото за 1 минута разговор ще се разбера 100 пъти по-добре от 5 смс-а.

Важното е да не се наруши Шарката. Другото ще го оправим.


Тема Re: Какъв ви е зора с sms-ите?нови [re: VooDooMaN]  
Автор vip4o ()
Публикувано03.07.03 00:59



Prikazvai si !!!!!! Ne ni pre4i6 !!!!! :-)
Ama predi da kaje6 ne6to umno pomisli malko pove4e drug pyt !!!

!!! LET'S MAKE THE WORLD FREE !!!


Тема Re: Какъв ви е зора с sms-ите?нови [re: VooDooMaN]  
Автор Sev ()
Публикувано03.07.03 11:40



всеки избира сам



Тема Re: Какъв ви е зора с sms-ите?нови [re: Sev]  
Автор Penta® (инж.)
Публикувано04.07.03 01:08



Абе тоя VooDooMaN и подруги теми прави странни изказвания!

-----------------
Докато има цигани, няма да се оправим....


Тема Ами прав си, ноо....нови [re: VooDooMaN]  
Автор Mapa Moбифoнa (Телефонистка)
Публикувано04.07.03 13:23



Какво ще кажеш за СМС-а до абонат в чужбина?
Май е много по евтино от разговора?
а и понякога има и следните преимущества:
1. Следене -> пускаш СМС- и следиш кога е получен. Ако преди това звъниш и телефона е езключен ще разбереш кога телефона е включен
2. Изпращане на важна информация, когато търсения от тебе номер не може да се обади, защото например е зает.
3. Испращане на информация която например е важна и е необохдимо да се запази например визитни картички, адреси, срещи за час и т.н.



Тема Re: Какъв ви е зора с sms-ите?нови [re: VooDooMaN]  
Авторsms-4o (Нерегистриран)
Публикувано28.07.03 02:32



Abe pi4,na den prashtam po 20-30 sms-a .Ti ako imash 5 4oveka s koito da si pishesh tui si e tvoia rabota.Az imam mnogo friends i iskam da im pisha postoianno.Plus tova rabotata mi e svarzana s internet .Ili moje bi triabva da zareja neta i da se puna na telefona si...kat si baluk plashtai si za sms-ite az shte si polzvam neta.Basi kvi hora imalo:(




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.