Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:56 26.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Тема идея  
Автор 777 (ДОН)
Публикувано19.06.03 22:16



Защо не си спретнем една анкетка? Тя е следната;
1. Кога ще паднат цените на разговорите?
2. С колко % ще паднат/плюс минус 1%/
За победителя в това налучкване следва награда, а тя може да е от сорта "всички от клуба да се съгласяват с него дори и да говори тъпоти и глупости, за толкова дни, колкото процента е и намалението.
Какво ще кажете?

За да победи злото е нужно доброто да не прави нищо!


Тема Re: идеянови [re: 777]  
Автор KKP (??)
Публикувано20.06.03 11:00



Я марш в детската градина....май пак си успял да избягаш от леличките



Тема Re: идеянови [re: KKP]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано20.06.03 21:29



Май някои хора не разбират от сарказъм. Но това е разбираемо нужуен им е житеиски опит.



Тема Re: идеянови [re: 777]  
Автор KKP (??)
Публикувано22.06.03 16:32



Че ми е нужен житейски опит - не споря. На 24 години съм.
Да си кажа обаче...не можах да га "хвана" сарказма. Сега след като знам че има сарказъм ти чета поста но пак не мога да го хвана ... та мисля че не е зле да се изразяваш по-добре друг път ако искаш хората да те разбират правилно. Във форума има прекалено много хора, които дават подобни идеи които наистина си вярват че подобни деяния може да имат ефект така че ....
Със здраве !



Тема Re: идеянови [re: 777]  
Автор Downhill (\'v'/)
Публикувано22.06.03 17:38



Това ми звучи малко като "ще ти поискам нещо, ама обещай да не ми отказваш" или "ще ти кажа нещо, ама обещай да не ми се сърдиш"...

Забавно е, все пак, пробвай и с нещо друго...

1 )+( l/l B () T l-l E ( T l/l G /-\


Тема Re: относно сарказъманови [re: KKP]  
Автор777 (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 19:49



Сарказъмът ми е отправен към всички ония които таиничко се надяват отваряики клуба да прочетат "Чухте ли,или прочетохте ли или нещо подобно ще намалят разговорите с еди колко си прцента, а месечната такса с еди колко си и тн. " истинска идилия. Ако изказната ми форма беше от сорта "Тарикатите успяват щото има балъци които им вярват" тогава щеше да настане един диспут... не ми говори. Мтела си върви и без да го е еня има ли клуб носещ неговото име или няма, вълнуваме ли се за цените или не. Истината е,че поне си чешаме езиците постоянно каде интилигентно каде съвсем просташки което последно време е очебиино. Затова реших да си ги чешаме по този начин с една бъзикаща анкета, а в всеки майтап има и малко истина. По добре е бъзици за неща който не са в нашия ресьор отколкото нападки и кокошкарство в един клуб в който се срещат доста мъжки клубари независимо от пол и възръст.



Тема Re: поправканови [re: 777]  
Автор 777 (ДОН)
Публикувано22.06.03 20:01



Мтел да се чете Глобул - /всъщност няма голямо значение от един дол дренки е/

За да победи злото е нужно доброто да не прави нищо!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.