Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:43 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Успял си да се логнешнови [re: M1M]  
Автор mojo-jojo (фич)
Публикувано12.05.03 14:40



Само ти си знаеш какви усилия ти е коствало.

Сега да не се опитваш да убедиш мен и всички, които четат, че трябва да се интересуваме от финансовите постъпления на Глобул. Не се излагай. Щом получаваш това, за което плащаш, не те засягат фирмените отношения с кредитните институции.

Тоя KREDOR не е за украса


Тема Re: Успял си да се логнешнови [re: mojo-jojo]  
АвторM1M (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 14:55



Не съм чул някой да има проблем с логването... Просто не намирам за нужно да пиша всеки път излишни кодове..., както и да е.

Кажи сега къде да те почерпя за това, че ме подмлади на годините на сина ми в предишния ти постинг. Ела да го кажеш и на жена ми! Започна да ми ставаш симпатичен от този момент!



Тема Ето тук навлизаш в друга теманови [re: M1M]  
Автор Mr. Z (W1LDR1D3R)
Публикувано12.05.03 15:29



А тя е - платежоспособноста на българина. Моля не обърквай понятията с целта на темата - коя предплатена услуга е по-евтина.
И още нещо - не е необходимо да се "изхвърляш" с размера на сметките ти - на теб и твоите партнйори/колеги - разбрахме за тяхни "фантастични" сметки от 300 - 400лв.
Колкото до ценовата политика и възвращаемоста на инвестициите на Глобул - това нито ти влиза в работата нито в интересите - още по макло едва ли имаш най-малка представа за тяхната политика и т.н.

... и без лоши чуства


Тема да бе и къде са свалените цени?нови [re: Избиpaщ]  
Автор Mapa Moбифoнa (Телефонистка)
Публикувано12.05.03 16:37



да не искаш да ми кажеш че това дето си посочил е евтино?
Хахаааааа
ти чуваш ли се кво говориш бе?
хорята видеотелефония за 6 стинки правят

Редактирано от Mapa Moбифoнa на 12.05.03 16:56.



Тема Сметки и анализи - ако щетенови [re: Mr. Z]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано12.05.03 16:49



Колега, това което бях писал по-горе под друг ник не е сметкаджийско изказване, а точно изчисление. Цифрите не лъжат - те показват, че в момента примата е по-изгодна от биконекта. Това колко хора си купуват ваучери от 120/90лв по никакъв начин не променя тоя факт. Сега колко време ще продължи това е съвсем друг въпрос.
Според не може да се говори чия услуга е по-евтина без да се направи анализ на структурата на разговорите - както изходящи, така и входящи. Истината е, че при определена структура може да са по-изгодни услугите на Глобул, при друга - тези на Мтел, а при трета да е без значение кой оператор ще се ползва. Същото е и с препейда, макар че според мен идеята на предплатените карти е друга - да се използват за известно време услугите на даден оператор. А не да се броиш за "абонат", както вероятно разсъждават мнозина от клиентите на прима/биконект. Щото ако говорим за евтиния, абонамента и при двата оператора е по-изгоден за провеждане на изходящи разговори от предплатените им услуги.
Разбира се, всеки е свободен да избира чии услуги да ползва. Но според мен човек трябва да расъждава рационално, когато решава чии услуги да ползва. А не да се правят разсъждения от сорта на - тия от Глобул/Мтел са велики, а ония Глобул/Мтел са мошенници.



Тема Абей след като не може да реализира печелбанови [re: M1M]  
Автор Mapa Moбифoнa (Телефонистка)
Публикувано12.05.03 17:12



защо Мобилтел ДЕРЕ ВЪШЛЬОВЦИТЕ с безплатно активиране на услугата "гласова поща"?
Ша ми обясниш ли?
нали това са хм нищо в сравнение с 40 лв. месечна такса?
Къде ти:
на един ден да кажем че 1000 мобилтелки клиенти са позванили на гласова поща!
Колко излиза тогава?



Тема точно: и не виждам как 99<96нови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор Mapa Moбифoнa (Телефонистка)
Публикувано12.05.03 17:17



Ама по никав начин.
останалото е сметкаджийсво на бащата и децата



Тема Обещавам да почерпянови [re: Mapa Moбифoнa]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано12.05.03 17:43



Наистина, ако някой е клиент на биконект и използва телефона си изключително за входящи позвънявания, той наистина няма абсолютно никаква основателна причина да минава на прима. Обаче ако до 23 юли, когато изтича промоцията на примата и се запазят сегашните цени на биконекта, обещавам да почерпя с бутилка от ония дето не се търкалят всеки, което успее да докаже с цифри, че ползващите биконект плащат по-малко за минута разговор от ползващите прима.



Тема Здрасти Маре,тъкмо се чудех къде си!нови [re: Mapa Moбифoнa]  
АвторM1M (Нерегистриран)
Публикувано12.05.03 17:48



Напълно съм съгласен за "гласовата поща", че е глупост - работа не върши, а се таксува!

Съгласи се, че ГЛУПАЦИТЕ и "въшльовците" са вечно "прецакани" на този свят.... А в този случай прецакват и тези, "въшльовци" които контактуват с тях. Не познавам сериозен човек с активирана гласова поща. Дори ако търся някой непознат и се включи "подобно чудо" си вадя извод, колко е "сериозен".
Все пак операторите /и не само те/ се възползват от нечия глупост и правят пари, тук важи приказката за баницата и който я дава...... На Жожко му припомних за финансовите пирамиди.... Иска се човек да МИСЛИ!!!



Тема Ще ти се наложи...нови [re: r-н Двyтakтoв]  
Автор feb (небог)
Публикувано12.05.03 17:53



...ако става въпрос за разговори извън България
иначе за тука положението е пределно ясно (макар и не за всички), както съм споделил и по-горе




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.