Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
Тема Re: да видим фактите...нови [re: feb]  
Автор M1M (мрази омразата)
Публикувано29.04.03 18:12



Поздравления за труда - така се оборват опоненти!
Не съм много наясно с предплатените услуги, но преди повече от година имаше уж временна "промоция" на ПРИМА, която продължава и до сега БЕЗ ПРЕКЪСВАНЕ /периодично купувам на децата ваучери от 120 лв за 90 лв/.

Ето го:



Прима ваучер на стойност 30 лева - цена 25,20 лв.

Прима ваучер на стойност 60 лева - цена 49,20 лв.

Прима ваучер на стойност 90 лева - цена 69,60 лв.

Прима ваучер на стойност 120 лева - цена 90,00 лв. Най-изгоден за почитателите на предплатените услуги!

Всички цени включват ДДС.


Мисълта ми е, че това уж са промоции, но не е точно така... след като продължават повече от година, май това си е ДЕЙСТВИТЕЛНАТА ЦЕНА за момента.
=========================================================

П.П:Купувайте по възможност българското!Това е заплатата на Клиентите Ви!

Тема Re: да видим фактите...нови [re: M1M]  
Автор feb (небог)
Публикувано29.04.03 18:37



съгласен съм,че "промоциите" на мтел или поне някои от тях продължават и по-дълго
тя и сим картата им си остана 29 кинта ако не се лъжа, а пък на сайта все още пише:
Свързване на абонат към мрежата на МобилТел ЕАД 90,00лв.
а иначе относно цената на минута в момента мисля че бях пределно точен.
взел съм най-изгодния ваучер и при двата ГСМ оператора, за да направя сравнение, като базата ми при мтел е план "класик", заради съпоставимостта с глобул. друг е въпроса, че преди смъкването на минутата разговор на 0.99лв., тя си беше 1.16лв., а тогава дори и с най-големия ваучер крайната цена след като се вземе предвид и така наречената "промоция" беше 0.87лв./мин.
да. в момента примата е по-евтина като разговори (в страната де) от б-кънекта, но докога ли?

Редактирано от feb на 29.04.03 18:44.



Тема ti si umen chovek...нови [re: M1M]  
Авторz (Нерегистриран)
Публикувано29.04.03 22:51



... no zasto taka misalta ti se gubi taka ponqkoga?!?!
horata polzvashti prepaid uslgugi obiknoveno sa s niski doohodi nali taka?
povecheto ot tqh edva otdelqt po 20lv - a ti kakvo pak se hvalish za vaucheri po 120 i tqhnata stoinost na minuta i koi bil nai izgoden za teb
ami za vsichki ostanali?!?!?!?!
i nai vajnoto - na vischki stana qsno che si uvajavash mnogo MTEL - da te pitam kakvo pravish v toq club vse oste?



Тема Re: ti si umen chovek...нови [re: z]  
АвторM1M (Нерегистриран)
Публикувано29.04.03 23:23



Виж сега приятел, обясни ми защо българинът възприема всичко чуто и видяно над неговия собствен стандарт за "ХВАЛБА" от страна на отсрещния...? Какво искаш... - да те лъжа, че нямам 5 лева да си купя ваучери за децата, че да ти стане по-добре на теб ли? Ако това ти е проблемът, кажи - ще ти направя това удоволствие! Просто споделям мнение, можеш да кажеш и ти твоето..... кой те спира?

Съгласен съм, че предплатените услуги са за неплатежоспособните хора, но в много случаи на тях им купува картата и ваучерите някой платежоспособен /било родители или обратното - ЗА родители/, не е ли така?

А защо посещавам този клуб.... ти само един вестник ли четеш?



Тема Re: Тъпата рекламанови [re: Prima]  
Авторandi (Нерегистриран)
Публикувано29.04.03 23:26



Абе рекламата въобще не е тъпа , а направо си е много яка . И какво спорите Би кънекта е по евтин от Прима и точка .



Тема Re: Тъпата рекламанови [re: andi]  
Автор Илko ()
Публикувано30.04.03 11:29



Гледаш много реклами

Вече Б-кънекта не най евтината предплатена услуга, а най скъпата.

Цени : Мобиком < Мтел < Глобул

Редактирано от Илko на 30.04.03 11:30.



Тема Re: Тъпата рекламанови [re: Илko]  
АвторИзбиpaщ (Нерегистриран)
Публикувано30.04.03 12:00



Рекламата е супер тъпа, както и подканянето в сайта на Глобул да засечем разликата. Засичаме я, и тъй като не сме идиоти, се получава точно това, което казва Илко - още с пускането си рекламата е с невярно съдържание, що се отнася до Мобилик, а сега вече и по отношение на Прима.
Разбира се винаги ще се намерят тъпаци и твърди фенове на Глобул, които сляпо да и повярват, но борбата на рекламния пазар е за привличане на колебаещи се неидиоти. Тази реклама е обида за потребителите и колкото по-бързо някой умник в Глобул разпореди да бъде свалена от ефир, както и да бъде променен web-сайтът, толкова по-малки ще са загубите за компанията. Другото ми изглежда като френетични овации от трибуните, при положение, че твоя отбор си е вкарал автогол и скандиране на името на голмайстора.
Идеята на този клуб е поне малко от малко да бъде потребителски коректив, поне аз така го схващам, другото ми лъха на догматизъм.
Ползвайте главите си по предназначение, ако можете и искате, разбира се.



Тема Re: Тъпата рекламанови [re: Избиpaщ]  
Автор Popper ()
Публикувано30.04.03 13:22



Евала!
Много точно го каза. Дано типове като 'checho' прочетат това.




Тема Казваш "Чечо"...нови [re: Popper]  
Автор M1M (мрази омразата)
Публикувано30.04.03 13:42



Ако погледнеш реално, Чечо не говори глупости за никой. Момчето просто вярва или по-точно се надява в бъдещето на Глобул, което НЕ е невъзможно, но е в БЪДЕЩЕ.... В това лошо няма!
От другата страна сме хората, които плащат за по-добрите услуги НА МОМЕНТА. Защо да се тормозя с парите си, докато Глобул изравнят предлаганите услуги с другия оператор? Нека това е за сметка на по-непретенциозните хора, но и да е по-евтино за тях разбира се, което малко се разминава с действителността - или поне не е съществена разликата цена-услуга! Това е лично мое мнение и не ангажирам никой с него.
===========================================================

П.П:Купувайте по възможност българското!Това е заплатата на Клиентите Ви!


Тема Re: Тъпата рекламанови [re: Popper]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано30.04.03 14:13



"Типове" като checho четат всички теми в този клуб, по няколко пъти на ден.
Предупреждавам, че ако само опитате отново да правите празни задълбавания в живота на модераторската личност, ще изтрия мненията. Това е клуб "GloBul" - не "checho".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.