Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 29.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема CODE ....нови  
Автор_SnaiperA_ (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 15:42



Ikam da vi popitam.Nqkoi koito e zakupil aparat na promotciq s b-conect i e kodiram polutcil li si e koda.i sled kolko vreme.shtoto na mene mi izglejda tce nqma da go polutca



Тема Re: CODE ....нови [re: _SnaiperA_]  
Авторskipt (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 21:08



ми аз наскоро се обадих(подал съм "молба" от около 7 месеца) и младежът,който очевидно си нямаше представа за какво му говоря,след консултиране с колежките ми върна култовата реплика "колежките казаха да изчакате още малко" явно докато "колежките" не разрешат,няма да си получим кодовете за разкодиране



Тема Re: CODE ....нови [re: _SnaiperA_]  
Автор user251 (lud)
Публикувано19.04.03 21:26



Da naistina 6te ni kagat li codovete? Naskoro edin poznat mi kaza, 4e ako sa minali 6 meseca ot kakto si si kupil aparata sa dlygni da ti data koda, no tova mi se struva dosta absurdno. Ako nqkoj ima informaciq pls neka kage kym kogo trqbva da se obyrna za da mi dadat coda.



Тема Re: CODE ....нови [re: user251]  
АвторJoro (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 00:02



Аз го получих кода. Обадих се в отдел клиенти 6 мес. след като си купих телефона и ми дадоха кодовете. Това беше лятото миналата година



Тема Re: CODE ....нови [re: _SnaiperA_]  
Автор_SnaiperA_ (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 09:33



Ami da to az gi tcakam ot mesetc i polovina i kvo oste go nqma tapiqt kod.Ama spored mene tova hitc nee loqlno sprqmo klienta i ugoverkite s nego pri zakopuvaneto na aparata.



Тема Re: CODE ....нови [re: _SnaiperA_]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано20.04.03 10:47



Така е, не е лоялно. Но лоялно ли е да се опиташ да ги надхитриш, купувайки телефон на мижава цена, с идеята после да минеш към МТел?



Тема Re: CODE ....нови [re: checho]  
Автор Sev ()
Публикувано20.04.03 11:43



kato si izpalni zadaljeniqta moje da pravi kakvoto si iska
taka e po sveta



Тема Право куме в очи....нови [re: checho]  
АвторM1M (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 11:51



Виждаш ли с какви детски трикове лъжат бедните хора? Полуподарените обвързващи апарати са като скъпи играчки, щом ги ползваш с това смешно покритие и на цени на разговорите - по-високи от на М-тел... Но все пак и това им носи поне някаква печалба, а без тези трикове кой ще е луд....?



Тема Re: Право куме в очи....нови [re: M1M]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано20.04.03 12:41



Дали покритието е смешно, или е достатъчно, решават 800 000 човека - клиенти на GloBul.

Цените на GloBul са много по-ниски от на МТел във всяко отношение.

А ти как може да говориш, че това е детски оператор, след като нямаш и 5мин. разговори като клиент на тази мрежа?



Тема Re: Право куме в очи....нови [re: M1M]  
АвторPeterPan (Нерегистриран)
Публикувано20.04.03 13:03



dosta ludi se nasabraha ve4e - 800000.
Koga smuknaha cenite Mtel, 4e sam propusnal ne6to? Ne6to po 1-vi April se govoreshe...
Povtarjaj si po-4esto tova za "smeshnoto pokritie" dokato moje, che posle na tebe she ti se smeqt kato se izkajesh taka.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.