Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 19.04.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема kod za klikvane pri iztekal vau4erнови  
Авторneznae6tia (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 11:58



Hi pi4ove kazete kak moze da klikvam na daden nomer sled izgovarianeto na vau4era .Blagodaria:)



Тема Има коднови [re: neznae6tia]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано21.04.03 13:19



и той е 12-цифрен, написан на гърба на картите за презареждане B-Connect, които се продават за 15лв., 25лв. или 40лв. с подарък време за разговори за 5лв.



Тема Re: Има коднови [re: checho]  
Авторskipt (Нерегистриран)
Публикувано21.04.03 16:17



представи си следната хипотетична ситуация:свършва ти ваучерът в момент,в който нямаш 15 лева за нов,нямаш фонокарта,а спешно се нуждаеш от връзка с някого.единственият начин е да клипнеш на въпросния някого и да ти се обади той.
въпросът е напълно уместен и не виждам смисъл в подобни остроумни забележки

иначе доскоро имаше начин(набиране на диез и единица или нещо подобно),но доколкото знам вече не става.така че ако някой знае начин,нека сподели



Тема Re: Има коднови [re: skipt]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано21.04.03 16:45



Прав си напълно! Все още е тайна за мен причината, поради която прекратиха тази възможност с 1 и *, когато евентуално обаждане от друг оператор към GloBul също носи приходи за компанията.



Тема Re: Има коднови [re: skipt]  
Автор Sev ()
Публикувано21.04.03 21:15



mnogo "ako"-ta na edno mqsto



Тема Re: kod za klikvane pri iztekal vau4er [re: neznae6tia]  
Автор gazibara ()
Публикувано22.04.03 10:22



За съжаление, безплатно е само сиренцето в капана за мишки...

В този дух на мисли, възможно ли е с празен ваучър да се обадиш на пожарна, полиция, бърза помощ и т.н.?

Аз знам, че нищо не знам, ама другите и това не знаят


Тема Re: Има коднови [re: skipt]  
АвторPeterPan (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 10:30



А не може ли просто да останеш с 30 ст. вместо с 0 и да си клипваш на воля, докато събереш пари за нов ваучер.
Когато нямаш пари и ти остава малко кредит е добре да помислиш преди да го изразходваш до последно. Нали мисленето отличава хората от животните...



Тема Re: kod za klikvane pri iztekal vau4erнови [re: gazibara]  
АвторPeterPan (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 10:37



Тия номера може да се набират даже и през друг оператор, когато твоят няма обхват. Май, че е най-добре да имаш познат в полицията, който да ти прехвърля разговора към когото искаш.



Тема за пожарната...нови [re: gazibara]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано22.04.03 13:55



тъпите пожарникари на 160 заслужават да ги изпоуволнят всичките. Преди седмица имаше пожар на едно място и аз звъня на 160 от телефона - пет минути го убеждавах, че не е фалшиво обаждането! После оня каза - тръгват; чакам 10мин., чакам 15 и дадох телефона на друг да се обади за същия адрес. И след 5мин. вече дойдоха. Срам и позор! Добре, че беше празна асансьорна кабина горящият обект, и нямаше хора вътре. Заради тяхното бездействие, можеше живи хора да изгорят! Затова е по-добре телефон 160 изобщо да го няма. И без това мислят, че ги лъжа. Добре поне, че е безплатен за набиране!!!



Тема Re:И аз виках пожарнанови [re: checho]  
Автор Hot st (добронамерен)
Публикувано22.04.03 14:12



преди около месец и половина - димеше 1 балкон при нас - на 7-мата минута след обаждането 2 коли заковах пред блокчето...Що нямаха стълба, друг въпрос - може да са нещо кът...




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.