Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:17 28.04.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Тема В кръга на шегата.....нови  
Автор M1M (мрази омразата)
Публикувано19.04.03 17:49



Не че на М-тел рекламите са винаги много смислени...., но:

Новата реклама на Глобул, тази с тинейджъра, който говори в началото с хронометър...... много ми е смешна, когато после започва да говори като "генерален директор"..... защо имам чувството, че за да се разберат "като хората", после го е набрал събеседникът му. Нямате ли това чувство? Но дори и като АНТИРЕКЛАМА, пак е симпатична!
Потвърждават се думите ми, ако си спомняте, че Глобул е за ДЕЦАТА! Но в това лошо няма, нали така?
==========================================================

П.П:Купувайте по възможност българското!Това е заплатата на Клиентите Ви!


Тема Re: В кръга на шегата.....нови [re: M1M]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано19.04.03 21:09



В момента точно "децата" (няма да е зле да дадеш възрастово ограничение за това понятие) са богатите потребители на GloBul я си помисли какво остава за таткото след всичките подкани от рода на "Тате, я дай 10лв. за еди какво си"...



Тема Re: В кръга на шегата..... [re: checho]  
АвторM1M (Нерегистриран)
Публикувано19.04.03 21:45



"децата" (няма да е зле да дадеш възрастово ограничение за това понятие)

За мен всички под 18 години са деца, та дори и над тази възраст - щом са на "мамина и таткова" издръжка. С една дума - НЕработещите хора.



Тема Re: В кръга на шегата.....нови [re: M1M]  
Автор Hot st (добронамерен)
Публикувано20.04.03 10:15



"децата" ще пораснат



Тема Re: В кръга на шегата.....нови [re: M1M]  
Автор Sev ()
Публикувано20.04.03 11:43



gotina e reklamata



Тема Re: В кръга на шегата.....нови [re: Sev]  
Автор The GAME ()
Публикувано20.04.03 23:06



Аудиторията на Глобул не е под 18 год. Вижте сега как стоят нещата, пък ако сикате се съгласявайте.
На деца от 12- до 16, че и 18 години обикновено телефони купуват родителите. А телефони на децата си купуват именно по-заможни родители, които пък са по подразбиране с мтел.
Глобул е използван най- вече от младите хора, тези които плащат сметките си сами. Студенти предимно и ученици от последните класове. Много хора и на по-висока възраст ползват услугите на Глобул поради евтините цени.
Има и още, но стига толкова за сега....важното е,че децата позлват МТел, студентите и др. Глобул



Тема Re: В кръга на шегата.....нови [re: M1M]  
Автор gazibara ()
Публикувано22.04.03 10:18



И на мен ми е смешна, но аналогичната на МТел - онази с бременната девойка - определено ми е противна.

Аз знам, че нищо не знам, ама другите и това не знаят


Тема Re: В кръга на шегата.....нови [re: gazibara]  
АвторИзбиpaщ (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 10:52



И двете реклами, за които става въпрос са некоректни. Азбучно условие за всяка една добра реклама, че трябва да се основава на качествата и условията на услугата или продукта, който се предлагат, а не да се изтъкват недостатъците на конкуренцията. В този смисъл и двете са определено антиреклами.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.