Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:05 01.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Стиснатитенови [re: :-)]  
Автор:-( (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 10:43



Не, че ние сме стиснати, а предплатената услуга се предлага на световно безбожни цени и от Глобул и от М-тел. Една позната от Хърватска, с която се срещнах наскоро и която също е на предплатена карта към един от техните оператори, ми каза, че при нея цената за 1 мин. разговор е 0,12$. За сравнение при нас цените са над 0,50 или 0,60$ съответно, при положение, че в Хърватска стандартът е 4-5 пъти по-висок. Не мога да разбера какво печелят от това нашите GSM-монополисти. Хората ще продължат да цепят секундата на две, вместо да се отпуснат и да говорят спокойно. Явно никой не иска да печели от оборот и да създаде навици на по-голям кръг от хора да ползват мобилните си телефони, без да се замислят. Ефектът от намаляването на цените на предплатените разговори би бил лавинообразен.



Тема Re: Право куме в очи....нови [re: M1M]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано22.04.03 10:48



Честито, вие сте най-големия клиент на мтле. Можете ли да цитирае наизуст тези 2000 номера?

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: Право куме в очи....нови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторM1M (Нерегистриран)
Публикувано22.04.03 19:20



На изуст не, за тази цел има телефонен бележник!
Със сигурност имам и повече от 2000 - не са само от различни фирми, а на различни служители в тях.

Ти само с Ванко 1 ли си разговаряш?



Тема Re: Жожко, Жожко, признах те тоз път!нови [re: M1M]  
Автор mojo-jojo (фич)
Публикувано22.04.03 23:06



Вместо да си губиш времето да ме анализираш, вземи си оправи положението с децата да не звънят и да затварят на приятелите си със "скъпите" глобулски карти.

Тоя KREDOR не е за украса


Тема А твойте деца набират?нови [re: M1M]  
Автор Mapa Moбифoнa (Телефонистка)
Публикувано22.04.03 23:20



И ще ми кажеш ли как така става?
По евтиното?
че не сващам


Цени на Мобилтел:
Бизнес 36.00 такса натоварена Мтел0.20 БТК 0.38 Други 0.48
ненатоварена Мтел 0.14 БТК 0.26 Други:0.36
+ 20 % ДДС
Глобул:

Месечна такса - 12.00 лв.
Една тарифа - 0.39 лв./60 сек към всички телефонни мрежи в страната
(+ 20%ДДС)

Та или аз съм малоумна, или не мога да смятам?

Къде ги видя тези по ниски цени?
И не ми казвай ето до Мобилтелл говоря за 14 (+20%ДДС) стотинки вечер, това многократно е по-високо като ти се раздели 3 пъти по голямата ти месечна такса.
А и да питам: децата ти с договор ли са или не?
Щото и в цените на предплатениете услуги не виждам нещо да си се научил да сравняваш дробни числа.

Редактирано от Mapa Moбифoнa на 23.04.03 03:02.



Тема Картите на децатанови [re: M1M]  
АвторИзбиpaщ (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 12:07



Не става ясно дали децата ти са с Прима или с абонамент. Личното ми мнение е, че независимо от избора на оператор, е по-добре децата да ползват предплатена услуга. Така се учат от самото начало да си простират крачката според чергата, която разбира се разпъват пак татко и мама, само че предварително, а не след дъжд - качулка. И срещу 15 лв биха могли да говорят 16 минути на месец (за b-connect) и около 13 (за Prima) , вместо да започват от 14,40 или 18,00 лв месечна такса. Това е по-скоро въпрос на възпитаване на дисциплина и самоконтрол, отколкото на рестрикция. А иначе, ако им плащаш абонамент, пък говорят от твойта карта, нещата не се връзват много-много.



Тема Ех не е влизал скоро, и аз вчера го попитах занови [re: Избиpaщ]  
Автор Mapa Moбифoнa (Телефонистка)
Публикувано23.04.03 12:22



това Как говорят децата му.
За останалото напълно си прав, е нека забравим тези стари комунистически понятия и термини Самодисциплина само контрол и възпитание за тях, но при всички случай се дава да се разбера, че дадения ваучер е за известен период, и ако си го изговори няма нов.



Тема Re: Картите на децатанови [re: Избиpaщ]  
АвторM1M (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 13:14



Най-после интелигентен човек да вземе отношение......
Много си прав приятелю, че децата трябва да са на предплатена услуга за да се самоконтролират! Нека Марето си мисли, че понятията са "изтъркани" и иска да ги забрави.... Без и най-малко да съм привърженик на "социализмите", отдавам огромно значение на възпитанието в самоконтрол и разумна пестеливост! За това им разрешавам да избират от моят телефон при нужда - бизнес тарифата ми е къде-къде по-изгодна, сравнена с тяхните предплатени разговори... В крайна сметка все аз ще платя накрая.



Тема Остава да ми отговориш и на това дето те питах:нови [re: M1M]  
Автор Mapa Moбифoнa (Телефонистка)
Публикувано23.04.03 18:52



И ще ми кажеш ли как така става?
По евтиното?
че не сващам


Цени на Мобилтел:
Бизнес 36.00 такса натоварена Мтел0.20 БТК 0.38 Други 0.48
ненатоварена Мтел 0.14 БТК 0.26 Други:0.36
+ 20 % ДДС
Глобул:

Месечна такса - 12.00 лв.
Една тарифа - 0.39 лв./60 сек към всички телефонни мрежи в страната
(+ 20%ДДС)

Та или аз съм малоумна, или не мога да смятам?

Къде ги видя тези по ниски цени?
И не ми казвай ето до Мобилтелл говоря за 14 (+20%ДДС) стотинки вечер, това многократно е по-високо като ти се раздели 3 пъти по голямата ти месечна такса.

А и да питам: децата ти с договор ли са или не?

Така че стана ясно че са на предплатена.
останалото?



Тема Маро, ти си пияна!нови [re: Mapa Moбифoнa]  
АвторM1M (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 19:05



Ти наистина не "сващаш", пише се "сХващаш" нищо!
Като поизтрезнееш, прочети по-горе отново, че само пълниш форума с "бля-бля", бе "чедо мобилно".




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.