Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:12 08.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Много неграмотно писане бре, не се четенови [re: xe-xe]  
АвторPeterPan (Нерегистриран)
Публикувано15.03.03 14:26



I az baja se zatrudnih



Тема Re: На баба ти 'фърчилото jojkoнови [re: Илko]  
Автор KKP (??)
Публикувано15.03.03 16:14



За цената си прав - истина е че при МТел е по скъпо но за сметка на качеството на услугата...но мислиш ли че като си купиш "Шкода" за половината от парите за които би си купил Мерцедес можеш да обвиняваш Шкода в това че не е на нивото на Мерцедес? Е аз не мисля така!
Това за 6-ото писъмце признавам че не го бях разбрал - така наистина е глупаво... и няма да ползвам услугата в този си вид.



Тема Re: На баба ти 'фърчилото jojkoнови [re: KKP]  
Автор Илko ()
Публикувано15.03.03 18:19



Примерът ми не беше много точен в смисъл че за малко повече пари (определено само в случаите когато говориш по малко) получаваш по добра функционалност на услугата. Верно на някои това не им е нужно и цената е от първостепенно значение. Но ми става смешно като се радвате на такива обикновенни неща сякаш в глобул току що са открили топлата вода. Ами щом толкова ви са нужни въпросните услуги що просто не изберете оператор(а) който ги предлага.

Сега остава да пуснат и WEB2SMS в който получаваш известие че имаш съобщение и отговаряш с Y или N дали искаш да го прочетеш или не искаш. И ако не отговориш не можеш да получиш ново



Тема Re: Май ти си по-гов....нови [re: cik]  
Автор alexbg67 (Недоразбрал ?!?)
Публикувано15.03.03 19:34



Na mene ne mi e zor, be obiasniavah na choveka samo ot kvo moje da mu trupa smetka...

Hates Bull Shits...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.