Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:59 05.10.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Относно checho и неговото модераторстване!нови  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано10.02.03 22:49



Дира е нещо като средна демокрация.. с две думи се спазват основните правила на демокрацията. Това означава, че всеки новоизбран модератор има изпитателен срок, не по-малък от месец, за да се оцени неговото модераторстване. Всички сте чували за стоте дни на всяко ново правителство, нали?

Така, че в този период всяка една тема насочена спрямо махането на Чечо ще бъде надлежно заключвана лично от мен.

Освен това не приемам по никакъв начин, никакви оплаквания от нерегистрирани юзери. Аман от интриганти и недоносчета...

Мисля че съм ясен, нали?



Тема Re: Относно checho и неговото модераторстване!нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Илko ()
Публикувано10.02.03 23:01



Е аман - много ви стана вече - айде стига с това триене.
Като няма в темата нецензурни изрази и обиди към някого защо е нужно да я триете.
Ей сега тъкмо гледам нова тема и влизам да я чета и хоп - "възможен проблем - темата липсва "

Какво е това пазене - кого и какво пазите. И от кого? Нали сте сложени точно за това да се грижите да няма проблеми а се оказва че точно вие ги съзадавате. Като не ви харесва - ами модераторството не е насила - откажете се



Тема Хайде сега..нови [re: Илko]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано10.02.03 23:26



точно пък ти. Просто клуба се държи чист. Ще си счупиш пръстите като понапишеш малко повече ли?
А чечо нещо е понабрал инреция с местенето на теми, но го спрях вече.

И нищо не пазим... не ни е бащиния, че да си правим каквото си искаме. Пък на който не му харесваме, в края на краищата си има администратори.. не е толкова сложно да се съчине едно прилично писмо, по каналния ред..



Тема Re: Хайде сега..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано10.02.03 23:40



Инерция ли? Заличаването на откровените глупости на "q" по мой адрес, които съзнателно са съчинени по начин, който да е максимално далеч от реалността... това ли е инерция?

И добре, че нямам на разположение mail2sms и не ми бибика телефона като имам отговор на темите в клуба

Редактирано от checho на 10.02.03 23:42.



Тема Re: Хайде сега..нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Илko ()
Публикувано10.02.03 23:43



Е ако ще обръщаме лошия край ... не съм такъв човек а и не ми се занимава с глупости.

Моето мнение за модераторите че не са особено необходими. Ако и не пречат цена няма да имат. А това че някой сополанко ме бил напсувал - ами ще го преглътна и приема като негова слабост.



Тема Re: Хайде сега.. [re: checho]  
Автор Илko ()
Публикувано11.02.03 00:20



Виж сега чечо - има си начини да му отговориш не е необходимо да триеш. То по тази логика ще излезе че и аз ако сметна че някой е написал нещо неверно (според мен) да взема да го изтрия.
Ами вкраен случай си избери каво искаш да си модератор който е над тези неща или обикновен потребител който ако се почувства засегнат да няма задръжки да отговори.

А на мен много ми е удобно да ползвам E-mail- SMS не е необходимо да стоя непрекъснато тук - ето веднага щом ми отговориш ще си получа SMS -a и ще дойда да прочета. Все пак наличието на възможност е винаги за предпочитане пред липсата и. Дава ти възможност за избор ...



Тема Re: Относно checho и неговото модераторстване!нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Apмeнckия пoп (инстанция)
Публикувано11.02.03 10:07



Вместо да пускате нови и нови теми по въпроса, дайте да го приключим този случай веднъж завинаги, че станахме за резил.

Checho, поправи ме ако греша, но модератора трябва да си изгради авторитет, ако иска да е добре приет от останалите в клуба. А авторитет не се гради като отговаряш на всяка клюка по твой адрес, била тя вярна или не, или като триеш мненията, насочени срещу тебе, без значение от кого са и какви са му културата и интелектуалния багаж. Точно обратното - по този начин ти автоматически се приравняваш към нивото на анонимния клеветник (ако е такъв). Отвори си, ако обичаш, темата за твоя избор - в нея си позволих да насоча вниманието ти към 3-4 основни неща, към които ако се придържаш - проблеми няма да имаш. И ще забележиш, че до сегашната ситуация се стигна, защото ти правеше точно обратното.

Към Черноглав - това за регистрираните юзери го бях писал още преди Коледа - мисля, че е крайно време да се реализира. Ако няма друг начин - затворете го тоя клуб (както и Mтел) за нерегистрирани и толкова. Ако трябва, отворете един нов клуб, който да е нещо от рода на Q+A, който да е без модератор и където набързо минаващите да могат да питат и да пишат на воля. Иначе определено се рискува много от редовните участници да се оттеглят от клуба, защото хората (в това число и моя милост) идват тук да обменят мисли за неща, свързани с мобилните технологии и оператори, а не да коментират поведението на модератора или да се занимават с всякакви подобни глупости.


можем и да не копам ...

Тема Re: Точно в това "по мой адрес"енови [re: checho]  
Автор Arient ()
Публикувано11.02.03 12:17



пробема ти, Чечо. Когато мен - обикновенния посетител някой ме "обиди", не ми остава нищо друго освен да се усмихвам или да отговоря с обида. Обикновенно избирам първото. Ти имаш допълнителни възможности, които се опитваш да използваш за такива случаи в своя полза. А тези допълнителни възможности май не са за лично ползване.

You can take the horse to the river but You can't make him drink.


Тема Re: Относно checho и неговото модераторстване!нови [re: Apмeнckия пoп]  
Авторq (Нерегистриран)
Публикувано11.02.03 14:49



Samo niama da pozvolia da me narichat lyzec!!! Checho shtom kazvash, che tova koeto govoria za teb e dalech ot istinata pokazi s koe sym izlygal. Moze da sym govoril loshi neshta za teb, no te sa istini! Haide da ne spomenavam s kakvo me zaplashi vchera po ICQ, shtoto nali takava ni beshe ugovorkata.



Тема Re: Относно checho и неговото модераторстване!нови [re: q]  
Автор chechoМодератор (клюкар)
Публикувано11.02.03 14:58



Ето сега пак излъга. Не само снощи, но и никога не съм те заплашвал с нищо !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.