Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:03 30.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема FAQ: "Често задавани" въпроси :-)нови  
Автор Bлaди_ (непознат )
Публикувано11.01.03 14:45



Наскоро из Мрежата се мотаеше един списък на 10-те най-големи недостатъка на фирмените сайтове от света. Едно от нещата в списъка беше това, което на

най долу на страницата, с дребен шрифт в дъното (!?) се нарича "Често задавани въпроси". Предполага се това да са отговори на най-често задаваните въпроси от посетителите на сайта, в частност -- клиентите на фирмата.

Сайтът на Глобул не прави изключение на въпросния недостатък, а именно -- тия "често задавани" въпроси май не са ония, които клиентите задават. А по-скоро са въпросите, които компанията (в случая Глобул) иска клиентите са задават.

И защо си мисля така ли? Ами защото там думичка не се споменава за SMS2email и обратно, за web2sms и т.н., а това очеизвадно са едни от най-често задаваните въпроси. Включително и от мен, един клиент на Глобул :-)



Тема "Често задавани въпроси" :-)нови [re: Bлaди_]  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано11.01.03 15:42



Виж, прав си че това са най често задаваните въпроси от клиенти на Глобул. НО ... , когато си станал техен клиент си знаел че нямат такива услуги. Ако някоя кака ти е обещавала как утре ще стане и ти си се вързал - съжалявам. На мен една такава ми обясняваше как след коледа или най късно нова година ще има нещо подобно на мтелската фамилия и аз да съм си взимал картата смело. Е не си я взех и май не сбърках. Такава услуга още няма.
Аз поне не съм чул от ръководител на компанията изявление за това че ще ги пуснат едикога си или предвиждат да ги пуснат изобщо. Не твърдя че няма да ги пуснат. Не твърдя и че ще ги пуснат утре. Просто няма официална информация по въпроса и това е, което разбира се е най тъпото в случая.

Cigars are bad for you. Don't try 'em at home !!


Тема "Често задавани" - Lame Corp. !!!нови [re: Bлaди_]  
Авторmalkija (Нерегистриран)
Публикувано11.01.03 17:47



Globul se izlagat kato kifladjii !!! Az sym siguren 4e Mail2SMS te NIAMA da pusnat izob6to !!! Te prosto cepiat stotinkata na 2. Skapani vizantiici ! I na tova li vikat pazarna ikonomika ??? Vsi4ko im e ALA BALA !!! I nai-vajnoto e 4e ot tiah izliza lyja sled lyja !!!
Tova ne e GSM Operator ! Tova e porednata piramida !!!



Тема Не знам, но най-задавания въпроснови [re: Bлaди_]  
Автор Kostadyn (запознат)
Публикувано11.01.03 18:15



в клуб ГЛОБУЛ е за безплатните СМС и емайлтоСМС

Макар че ако ме вълнуваше Глобул, бих питал за намаления в офф пик тайм и клиентски групи с намалени тарифи.
Но кой каквото го вълнува
Питайте и ще ви бъде казано

Редактирано от Kostadyn на 11.01.03 18:22.



Тема Re: Не знам, но най-задавания въпроснови [re: Kostadyn]  
Авторi_love_globul (Нерегистриран)
Публикувано11.01.03 18:45



Kakvo razbirash pod vizantiici? A kakvo razbirash pod pazarna ikonomika? Za syzalenie marketinga na Globul ne e grycki, shtoto ako beshe niamashe horata da si zatvariat ochite kato pochne snezanka da im reklamira promocii deto otdavna ne se prodavat nikyde, a shteshe da se radva na priatnoto izpylnenie na Teodosi i s udovolstvie da gleda reklamata na Globul. Ili pyk taia prostotia s protestirashtia diado koleda(bylgari - protesti im dai, za kakvo li ne protestirat?), ne smiatate li, che reklamata s dominoto e mnogo po-interesna i priatna? Abe ei ot Globul, otkazete se ot tezi typi bylgarski marketingovi agencii, nishto ne sa napravili kato horata, kazete edno neshto deto da go biva. Po dobre pak se vyrnete pri gyrcite, stiga ste si mislili kak da opraviate ikonomikata na Bylgaria. Siguren sym, che klientite pretpochitat da gledat hubavi reklami, i da polzvat hubavi uslugi, otkolkoto da znaiat, che neshtata shte se opraviat i bylgarite shte stignat nivoto na chuzdencite. Stiga veche kompromisi s naroda, koi li ne pravi kompromisi s toia narod. Koito e za Globul da preminat kym grycki marketingovi agencii i otnovo da se pusnat reklamite s Teodosi i s dominoto ili po-dobri da pishe v tozi forum.



Тема Re: Не знам, но най-задавания въпроснови [re: i_love_globul]  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано11.01.03 19:10



Аз съм за !
Така като пуснат старите реклами ще икономисат някой лев и ще могат да пуснат много скъпата услуга web2sms

Cigars are bad for you. Don't try 'em at home !!


Тема Re: Не знам, но най-задавания въпроснови [re: Ceдмия]  
Автор mojo-jojo (конфликтен)
Публикувано11.01.03 19:34



Теб пък какво те вълнува дали ще пуснат смси през интернет?



Тема Re: Не знам, но най-задавания въпроснови [re: mojo-jojo]  
Автор Ceдмия (засега)
Публикувано11.01.03 20:30



Що така кво ме вълнува? Ми останаха само три неща и се местя в глобул. Смс, майлтосмс и група.
А не взимай всичко на сериозно :))

Cigars are bad for you. Don't try 'em at home !!


Тема Re: Не знам, но най-задавания въпроснови [re: Ceдмия]  
Автор Dreamer (TechBG.com)
Публикувано12.01.03 01:33



На мен и само SMS ми стига и минавам на абонамент към Глобул :) Ако не... оставам си на прима :(

- Dreamer



Тема Re: Не знам, но най-задавания въпроснови [re: i_love_globul]  
Авторmalkija (Нерегистриран)
Публикувано12.01.03 02:15



Tvyrdo sym ZA ! No spored tebe koi 6te obyrne vnimanie na vsi4kite tezi pisania deto gi izpisvame tuk v tova forum4e? Ima li niakakyv smisyl ??? Nai-vajnoto e 4e v tehnia site Globul si imat "Често задавани въпроси" ili po-to4no mai triabva da e "Често Заебавани въпроси"... 6to ne vzemat da otdeliat pone 1 min. i da poglednat naprimer tozi forum, za da vidiat po-konkretno kakvi vyprosi gi vylnuvat horata (klientite im)...???

По-добре да паднеш духом, отколкото да духаш паднал! (народна мъдрост)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.