Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:31 29.05.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Равносметка от 00.00 часа  
Автор Apмeнckия пoп (инстанция)
Публикувано02.01.03 10:33



Честита Нова Година на всички участници в клубовете за мобилни комуникации! На всички пожелавам здраве и късмет, евтини разговори, а за баш-мераклиите - нови и лъскави телефончета!!!

Мислех да не го пиша това, защото ще излезе като безплатна реклама, а аз безплатните работи не ги обичам, но понеже вече така и така тая тема сте я зачекнали ... в 00.10 часа се свързах БЕЗ АБСОЛЮТНО НИКАКВИ УСИЛИЯ с баща си. И двамата сме с Глобулски карти. До 00.45 звъннах поне на 15 човека, като в една трета от случаите имаше проблем с връзката от раз, но всички обаждания бяха осъществени. От съображения за коректност и заради жените и малките деца няма да споменавам Мтел абонатите какви новогодишни благословии изливаха...

Местоположение: гр. София, бул. "Раковски", бар-грил "Хепи".

Ако няма друг колай, елате да ми се оплачете


Тема Re: Равносметка от 00.00 часанови [re: Apмeнckия пoп]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано02.01.03 19:18



saja lqvam da ti go kaja ama vav vt ne mojah da se svarja s nikoi do 4:00 4asa vse mrejata bila prtovarena:( sas siemans C45 sam



Тема Re: Равносметка от 00.00 часанови [re: Apмeнckия пoп]  
Автор Илko ()
Публикувано02.01.03 19:25



И аз нямах никакви проблеми през нощта. Дори за да елиминирам и най малката възможност за проблем си бях изключил и телефона
Общо взето не виждам какво важно мога да кажа от 00.10 до 00.45 и то да не е актуално например от 09.10 до 09.45 на същия ден
Защо някои хора си падат мазохисти - например видях 2-ма които цяла вечер си звъняха един на друг за да тестват "кога ще се скапе" сякаш това беше целта в живота им. Представям си каква отвратителна нощ е била за тях когато на 56 път в 00.03 позвъняването не е било успешно и са започнали да псуват наляво и на дясно (да не казвам как зарaди жените и малките деца )

Редактирано от Илko на 02.01.03 19:29.



Тема Re: Равносметка от 00.00 часанови [re: Илko]  
Авторuser (Нерегистриран)
Публикувано02.01.03 19:46



vqrno naistina si prav



Тема Re: Равносметка от 00.00 часанови [re: Apмeнckия пoп]  
Авторlvancho (Нерегистриран)
Публикувано02.01.03 22:39



Аз по това време ядох, пих и се веселих. Ха за много години и НАЗДРАВЕ :-)



Тема Re: Равносметка от 00.00 часанови [re: Илko]  
Автор Apмeнckия пoп (инстанция)
Публикувано03.01.03 11:05



А, такива и при нас ги имаше.
На съседната маса седеше една мацка (явно с нов телефон) която през цялото време си прослушваше мелодииките, звъняха си и си пращаха SMS-и с приятелката до нея. Надуха ми главата! Добре, че по някое време си свалих главата, та вече не ми пукаше

Ако няма друг колай, елате да ми се оплачете


Тема Re: Равносметка от 00.00 часанови [re: Apмeнckия пoп]  
Автор Ceвepин (обичащ)
Публикувано05.01.03 10:21



Аз без проблем в 00.05 звъннах вкъщи... ама не можах да пратя кьорав смс до 03.00 И на приятелката, която беше сред тълпата не можах да звънна. И тя на Глобул.


b-connect
площада на Велико Търново

Понякога опитвам да крещя
със бурята, препускаща из здрача,
поглъщаща бездънните недра...


Тема Някои хора си нямате работанови [re: Apмeнckия пoп]  
Автордъpвorpиз (Нерегистриран)
Публикувано06.01.03 11:54



Оная работа стана ли ти по-голяма от на тия с М-тел телефоните.
Колко ли си комплексиран щом на Нова Година това ти е било най-голямата емоция!



Тема Re: Равносметка от 00.00 часанови [re: Apмeнckия пoп]  
Авторlili (Нерегистриран)
Публикувано06.01.03 17:31



Az sy6to sym abonat na Globul i na Nova godina ot Silistra dosta se my4ih da se obadq na drug abonat na Globul, kojto be6e w Sofia, no taka i ne uspqh. Na drugiq den razbrah, 4e i toj se e my4il bezuspe6no. Ina4e w Silistra ima po-dobyr obhwat i ot kwartalite na Sofia.



Тема Re: Някои хора си нямате работанови [re: дъpвorpиз]  
Автор Apмeнckия пoп (инстанция)
Публикувано06.01.03 20:51



Ник-а ти много ме кефи. Много ти отива, явно голямо дървогризане е паднало.
За оная ми работа не се тревожи, досега рекламации не е имало - нито от размера, нито от агрегатното състояние.
А ако наричаш комплекс желанието да се свържеш с близък човек и да го поздравиш за празника, значи си за доктор.
Весела и щастлива Нова година!

Ако няма друг колай, елате да ми се оплачете



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.