Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:17 09.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Тема NE VI LI E SRAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови  
Авторi_love_globul (Нерегистриран)
Публикувано01.01.03 02:31



Kak moze be gyrci s gyrcite? Tva e sramota be....imate 300000 abonata ako i tolkova imate, a MTel deto sa nad 1mln. niamaha problemi po nova godina. Chak v 1:30 uspiah da pratia sms ot typata si karta b-connect, a drugite okolo men si raboteha s MTel oshte v 12:15. Ako az biah na miastoto na typia smotan marketingov otdel, deto za nishto ne stava, shtiah pone edin mail2sms da pusna, kato obeshtetenie za toia gaf. Zashtoto za men tova si e chist gaf! Ne moze - hem sme po-malko abonati hem niamame vryzka. Napravo niamam dumi.



Тема Re: NE VI LI E SRAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: i_love_globul]  
Авторmisho (Нерегистриран)
Публикувано01.01.03 09:50



mnogo gre6i6 moi 4ovek imam karta i na mtel i na globul i mtel se vkliu4iha pri men w blagoevgrad 1 4as po kasno t.e. parwoto si saob6tenie ot nowata godina w globul polu4ih w 0:15 a mtel mojah da polzwam w 01.45



Тема Re: NE VI LI E SRAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: misho]  
Автор dendi (непознат)
Публикувано01.01.03 10:02



Всичко е толкова относително. Аз например въобще не успях да се свържа с Mtel. На Globul телефоните отказваха доста време. Едва към 2 успяхме. Що се отнася до SMS- нито един не успях да изпратя. В сравнение с абонатите на Mtel и Mobikom около мен, ние Глобулци бяхме най- зле.



Тема Re: NE VI LI E SRAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: dendi]  
Авторi_love_globul (Нерегистриран)
Публикувано01.01.03 11:12



Za tova govorim - abonatite na Globul biahme nai-zle! A sme nai-malko! E tova e gaf-a. A na onia selianin ot blagoevgrad ne mi puka dali e imal vryzka, daze se chudia che i obhvat imame tam. V Sofia problema beshe seriozen!



Тема Re: NE VI LI E SRAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [re: i_love_globul]  
Автор KKP (??)
Публикувано01.01.03 12:14



Pri men (studentski grad) to4no do 3:00 ne mojeh nito da se obadq, nito nqkoi mi se obadi nito sms... 3 4asa....



Тема Re: NE VI LI E SRAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: i_love_globul]  
Автор general (командос)
Публикувано01.01.03 13:11



Imam karti na Globul i Mtel. I pri dvata operatora beshe pochti nevuzmojno da se izpolzva telefoniyata mevdu 00:15 i 02:00 . Pri Globul nyamah NIKAKUV PROBLEM s izprashtaneto na SMS, kato abonatite na Globul gi poluchavaha vednaga, a tezi na Mtel s 1 chas zakusnenie. Kogato izbirah ot BTK nomera na Globul se svurzvah VEDNAGA, malko po trudno ot BTK stavashe svurzvaneto s abonati na Mtel. Tova sa faktite pri men! Apropo, bez ABSOLIUTNO NIKAKUV PROBLEM v 00:15 frensko vreme se chuh s dvama moi priyateli koito sa tam /abonati na SFR/.Kak puk frenskite mobilni operatori nyamaha problemi s pretovareni mreja /imat milioni abonati/, a nashte za poredna godina se osraha?!


Редактирано от general на 01.01.03 13:27.



Тема Re: NE VI LI E SRAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!нови [re: i_love_globul]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано01.01.03 13:41



Аз снощи в 00:10 пратих 23SMSa, които се получиха веднага както от абонатите на Мтел, така и от тези на Глобул. Телефонът с карта на Мтел беше недостъпен от други мрежи до около 2:00, а от този на Глобул не можех да избирам. SMS и входящи разговори приемах без проблем.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.