Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:54 30.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Абе тия симпатяги...нови  
АвторApмeнckия пoп (Нерегистриран)
Публикувано12.12.02 18:45



...кога най-после ще го оправят тоя CLIR? Адски е тъпо да седи постоянно включен. Хайде, на мен не ми пречи, защото задавам в настройките на телефона да изпраща номера, ама не всички телефони го имат това и е баси досадата всеки път да набираш пред номера кодове като алтав. Мой приятел с Ериксон вече е побеснял и ще ходи да си спира CLIR-а. В тая връзка да попитам: няма ли някъде в менютата на ериксоните възможност да се зададе по подразбиране CLIR-а да е изключен??? Телефона е А2628, но ме интересува и за R600...?



Тема Re: Абе тия симпатяги...нови [re: Apмeнckия пoп]  
Автор Sahib (BOGA)
Публикувано12.12.02 19:21



Vij do kolkoto sum zapoznat ericsson sa edinstvenite koito niamat v menuto vkl. i izkl. za postoqnno caller id no misliq 4e tova 6te eti svur6i rabota (pone opitai za6toto ne sum go probval s karta na globul :

Caller Line ID Restriction

Активация : # 31 # [SEND]
Деактивация : * 31 # [SEND]
Проверка : *# 31 # [SEND]




Тема Re: Абе тия симпатяги...нови [re: Sahib]  
АвторApмeнckия пoп (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 11:34



Благодаря, но нищо не става. Работи само последното - проверката на статуса. При останалите видим ефект няма.



Тема Re: Абе тия симпатяги...нови [re: Apмeнckия пoп]  
Автор Cenzor (наблюдавам ви)
Публикувано13.12.02 11:40



Нека да си сложи картата в Нокия, да зададе изпращане на свой номер като включено от опциите за клира и после да премести картата в своя Ериксон. Така би трябвало да стане!

Искам да умра спейки-като дядо ми,а не крещейки -като всички пътници в автобуса му!


Тема Re: Абе тия симпатяги...нови [re: Cenzor]  
АвторSev (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 11:45



nqma da stane.ste ba4ka bez clir dokato e v nokiata.



Тема Re: Абе тия симпатяги...нови [re: Sev]  
АвторAUDl GT (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 12:12



Az spechialno imam R 520 pri nedo me pita da li iskash da pokazesh nomera ili da ne go.predi da pozvana!
R600 e s podobno menu!!!
Pri tezi da modela ERICSSON E LESNO
Za drugite ne sam polzval



Тема Re: Абе тия симпатяги...нови [re: Cenzor]  
АвторApмeнckия пoп (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 12:43



Благодаря, но за съжаления няма да стане. Пробвахме я тая гимнастика не с нокия, а с моя самсунг (предполагам, че и с нокия ефекта ще е същия). Докато картата беше в самсунга, нямаше проблеми. Когато я върнахме в ериксона си продължи старата история.



Тема Re: Абе тия симпатяги...нови [re: Cenzor]  
АвторApмeнckия пoп (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 12:45



Това доколкото ми е известно е функция на мрежата, управлява се от телефона и не се записва никъде в картата.



Тема Re: Абе тия симпатяги...нови [re: Apмeнckия пoп]  
АвторSev (Нерегистриран)
Публикувано13.12.02 13:08



to4no taka.zatova ne e stanalo s samsung-a ,nqma da stane i s nokiata.



Тема Re: Абе тия симпатяги...нови [re: Apмeнckия пoп]  
Автор Пeтъp_ (linux fen)
Публикувано19.12.02 19:02



на Алкател по подразбиране е изключен, т.е. дори и да е постоянно включен от оператора, апарата го изключва докато не го избереш да е включен
така че сменяй апарата

който търси,намира...
松下電



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.