Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:00 28.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема predlagamнови  
Авторanton (Нерегистриран)
Публикувано30.10.02 08:29



checho da stane moderator v kluba :). mnoo gotska tema e napisal mnoo iaka evala :) shto ne go napraim moderator v globul kakto muchacho e v mtel?



Тема Re: predlagamнови [re: anton]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано30.10.02 13:37



Хе хе хе хе хе , както често казва Черноглав.
Благодаря, че оценяваш труда!



Тема Re: predlagamнови [re: anton]  
Автор Sahib (BOGA)
Публикувано30.10.02 14:35



Ako checho stane mod az niama da stupia v tozi forum

Mnogo e tupo da si tup, 6toto ti e za cial jivot!!!


Тема Re: predlagamнови [re: Sahib]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано30.10.02 14:41



Защо? Какво съм ти направил?



Тема Re: predlagamнови [re: checho]  
Автор Sahib (BOGA)
Публикувано30.10.02 14:58



Emi ne smiatam 4e ne6to si mi napravil, no su6to taka ne smiatam 4e go zaslujava6. Tova koeto si napravil "Vsi4ko za Globul" si e ba6 gepeno - kato idea si go gepil ot Muchacho a infoto si go vzel ot saita na globul (napravo da be6e napravil link)

Mnogo e tupo da si tup, 6toto ti e za cial jivot!!!


Тема Re: predlagamнови [re: Sahib]  
Автор Keжo (агент)
Публикувано30.10.02 17:29



Слушай сега, брат ми, че не си прав, не си, но аз сега няма в това да те убеждавам. Друго искам да кажа:
Мен ми е все едно кой ще е модератор, но и аз съм на мнение, че checho е подходящ за модератор - постара се с информационната тема, потруди се момчето, за удобство на всички ни го направи, така че трябва не само да му благодарим за труда, но и да го почерпим! Вбесявам се когато не се уважава труда на някого, а checho определено се е потрудил. Браво checho!!!
Колкото до идеята - аз го повдигнах този въпрос в другия клуб (виж тема "До модераторите"). Не знам това ли е причината да се създаде тази тема, но каквато и да е тя, темата е полезна и е чудесно, че я има. А за информацията в нея - ми много ясно, че от ГлоБул ще се вземе, ти откъде искаш - от Vodafone ли??? И какво би написал ти в една такава тема??? Ако имаш свежи идеи - давай ги, всички ще те поздравим за тях. Но не се подигравай с труда на хората, за да не станеш и ти един ден за подигравка.
Всичко това го написах без злоба или лоши мисли към теб, просто - нека се уважаваме!

Don't take life seriously, you'll never get out of it alive


Тема Re: predlagamнови [re: Keжo]  
Автор Sahib (BOGA)
Публикувано30.10.02 18:28



Ne be niamam ni6to protiv nikomu! Evala za truda. S trud se postiga vsi4ko (vkliu4itelno i moderator).

Mnogo e tupo da si tup, 6toto ti e za cial jivot!!!


Тема Re: predlagamнови [re: Sahib]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано30.10.02 18:30







Тема Хм!!! [re: anton]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано30.10.02 20:06



Много съмнително ми изглежда това предложение - от някакъв си анонимко, всъщност "господин никой" в този клуб?!?!? Нечиста ще да е работата, май!!!
Ама то тези работи едва ли могат да се решат от списващите тук - справка "избора" на Мучачо за модератор в МТел.
А и в края на краищата - от чий зор (освен Чечов) трябва да има пореден модератор?!? В момента всичко, свързано с модераторстване, ми се струва напълно достатъчно и нормално. Само за едната "награда", както казва Кежо - доста смешно звучи. Последния изказа благодарност, аз също използвам случая да го направя (въпреки че не съм чел всички подтеми), но мисля, че това е напълно достатъчна награда.
Знам ли, да кажат и сруги какво мислят, ако желаят де.

Ненавиждам българските "политици"

Революция му е майката!!!


Тема Re: Хм!!!нови [re: AlexBG]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано30.10.02 21:06



... всъщност "господин никой" ... ?????????
Не може така да пренебрегваш анонимните пишещи !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.