Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:07 28.09.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Днес получих добър съпорт!нови  
Автор bst (~!~)
Публикувано18.10.02 17:37



Имах пробелм с един Ериксон, обадих се на 1330-0 и ми обясниха от къде може да е проблема, оправих си го веднага. Учуди ме че момичето знаеше доста добре менюто на Ериксона и ми каза точно какво да направя.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: Днес получих добър съпорт!нови [re: bst]  
Автор Keжo (непознат)
Публикувано18.10.02 17:41



Това е хубаво, защото говори за професионализъм. И да ти кажа - жалко е че се учудваме така на хубави неща, но явно не сме свикнали с тях. А онова момиче може би просто също има Ериксон.



Тема Re: Днес получих добър съпорт!нови [re: bst]  
Автор Keжo (непознат)
Публикувано18.10.02 17:44



...но по принцип там май са добре подготвени, може би е изискване. И аз досега съм им досаждал за един куп неща и винаги са ми решавали въпросите



Тема Re: Днес получих добър съпорт!нови [re: bst]  
Автор fan (познат)
Публикувано18.10.02 23:37



бе май ще излезат свестни

Кой не му аресва да си оди


Тема Re: Днес получих добър съпорт!нови [re: bst]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано19.10.02 11:29



Ще ви дойде акъла в главата, кой е по-добрия оператор... обаче ще е прекалено късно !!!



Тема Re: Днес получих добър съпорт!нови [re: checho]  
Автор Keжo (агент)
Публикувано19.10.02 11:45



А, няма да е късно, не бой се
Тепърва има купон да става

Don't take life seriously, you'll never get out of it alive


Тема Re: Днес получих добър съпорт!нови [re: checho]  
Автор fan (познат)
Публикувано19.10.02 11:47



на некои им е дошъл акъла

Кой не му аресва да си оди


Тема Re: Днес получих добър съпорт!нови [re: fan]  
Автор Sahib (BOGA)
Публикувано19.10.02 14:44



Za6to mislite 4e Globul e po dobria operator



Тема Re: Днес получих добър съпорт!нови [re: Sahib]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано19.10.02 15:12



1. Защото е по-надеждния
2. Защото е по-ефтин
3. Защото изгражда качествено покритие, а не маца просто със зеленото на картата
4. Защото уважава Клиента и Му помага компетентно при проблем
5. Защото инвестира много за подобряване на качеството

Справка -> влез в най-близкия бизнес център на Мтел. После излез и влез в магазина на Глобул.



Тема Re: Днес получих добър съпорт!нови [re: checho]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано19.10.02 16:10



Ти понеже си голям отворко да ти кажа две приказки (конкретно по темата за support-а).
1. Всичките ти "защото" не струват и пукната стотинка, защото аз мога да кажа абсолютно същото с обратен знак и ще има абсолютно същата стойност като твоето изказване, т.е. никаква след като са само думи. Справката ти е стара, колкото динозаврите.
2. Понеже не знаеш или се правиш, че не знаеш (дано не е така, защото би говорело по-зле за теб), да ти кажа, че тъй наречения Customer Care на МТел (разбирай безплатните инфо телефони) от няколко месеца насам има подотдел, който се занимава с технически въпроси и проблеми на абонатите. И понеже съм правил експерименти, мога да ти кажа - глобулските "technical" има да ядат още доста хляб. Но похвалното е, че поне са се ориентирали правилно (ако не се окаже прав този, дето предположи, че въпросната операторка по съвпадение е имала същия модел апарат).

Ненавиждам българските "политици"

Революция му е майката!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.