Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:43 29.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Без покритие в град Мелник ???нови  
Автор checho (клюкар)
Публикувано18.10.02 16:55



Получих информация за липса на покритие в Мелник!
Бихте ли коментирали това ?





Тема Re: Без покритие в град Мелник ???нови [re: checho]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано18.10.02 17:10



Инфото ти е леко грешно.



Тема Re: Инфото ми..нови [re: mojo-jojo]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано18.10.02 20:53



..., колега , e от днес, и по-точно гласи, че в някои райони на града липсва покритие. Всъщност, градът е точно там, където е отбелязано да свършва покритието (според

)

Редактирано от checho на 18.10.02 20:54.



Тема Re: Инфото ми..нови [re: checho]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано18.10.02 20:58



Тогава какво искаш.
Добре. обясни ми защо след като сам можеш да си отговориш е нужно да постваш такава излишна тема?
Та чак си и намръщен.



Тема Re: Инфото ми..нови [re: mojo-jojo]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано18.10.02 21:06



Защото по принцип картата отбелязва къде има най-качественото покритие, но има много примери за това къде има, но не е отбелязано. Ето един: на картата не пише да има покритие в Каварна, но това, че има от юни, е факт. Има до Българево - което е на 20 километра след Каварна! Това не е отбелязано, може би сещаш се поради какви причини (жокер => предсрочното покритие на Самоков)
Та така . Просто се учудих защо нямало покритие там.
Тази вечер се мятам на влака за София и от там с автобуса, да проверя къде има и къде няма покритие...

Проверката е висша форма на доверие



Тема Re: Инфото ми..нови [re: checho]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано18.10.02 21:12



Смисъла на това, което ми казваш е че няма изградени станции. Сигнала стига до Мелник, но е некачествен. Ако се обадеш на Кастъмър Кеър , ще ти кажат че няма нито в Мелник, нито в Каварна и т. н. - Самоков не е предсрочно покрит - хващаше сигнал от Боровец, отбелязаха го в зелено след като си сложиха джаджите и там.



Тема В тоя ред на мисли и на двамата...нови [re: mojo-jojo]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано19.10.02 15:40



Да разбирам ли, че и за Панагюрище важи твърдението, че в самия град няма изградена станция (на въпросната карта аз поне го виждам като по-тъмно зелено, демек "покрито"), а се хваща сигнал само по околните хълмове и баири от съседни, най-вероятно чак от магистрала "Тракия" клетки.
Само дето дори когато телефонът изпише, че има сигнал на Глобул или не може да се закачиш към мрежата, или опитът да осъществиш разговор завършва с една позната и неприятна за слушане мелодия (ти-ри-рииу)?!?!?
И какъв е смисълът тогава да се обявява като "покрито" петно от картата на България, след като всъщност това не е така. Аман вече от заблуди...


Ненавиждам българските "политици"

Революция му е майката!!!


Тема Re: Инфото ми..нови [re: checho]  
Автор Sahib (BOGA)
Публикувано19.10.02 16:17



Bih spodelil edna slu4ka vuv vruzka s obhvata na Globul:
Edin priatel zamina za komandirovka v provinciata i kato se vurna komentara mu be6e slednia: "Da gi e** i pe****site kolegata mi e s M-tel i hvana rak na uhoto, a az samo "alo, alo" ne moga da hvana i 2 4erti4ki"



Тема Re: Инфото ми..нови [re: Sahib]  
Автор fan (познат)
Публикувано19.10.02 18:45



зависи до къде е пътувал оняден пътувах до Пловдив и обхватът ми не падна под 3 от 5 чертички

Кой не му аресва да си оди


Тема Re: В тоя ред на мисли и на двамата... [re: AlexBG]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано19.10.02 19:02



Аз около Панагюрище виждам само тук там петна, ако имаше обхват определено щеше да има много голямо зелено петно.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.