Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 05.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Кажете минови  
Автор Nina Rici (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано22.07.02 20:57



2 неща, защото не ми се пускат 2 отделни теми.

Първо. "Глобул" само своя мрежа ли използва?

Второ. Като прочета във вестника "промоция на Германос", това какво значи? Цената не трябва ли да съотвества на промоционалната? Как може във вестника да пише , че цената на даден апарат е 110 лв, а аз гледам на витрината на магазина цена за същия апарат при обявена промоция 170 лв. Попитах момчето, то ми отговори, че се били изчерпали наличностите, ами защо тогава продължава да пише, че тези 170 лв. също са "промоционални"?



Тема Re: Кажете минови [re: Nina Rici]  
Автор Porte_feuille (остър)
Публикувано23.07.02 00:33



Първо: трябва да се уточниш какво имаш предвид с въпроса дали Глобул използва само своята мрежа. Защото Глобул използва и линиите на БТК за някои цели, но затова трябва да се поясниш.
Второ: "Промоция на Германос" означава, че в техните магазини се продава определен продукт на намалена цена - най-често апарат с карта. А това докога важи промоцията си решава Германос.
Надявам се да съм помогнала с нещо.

Unknown application


Тема Re: поправям сенови [re: Nina Rici]  
Автор Nina Rici (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано23.07.02 10:21



Допуснала съм досадна грешка. Промоцията във вестника е за 119 лв., а не както бях писала за за 110.

Моля за извинение!



Тема Re: Кажете минови [re: Porte_feuille]  
Автор Nina Rici (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано23.07.02 10:29



За мрежата: имам предвид, че когато бях на път в един момент настъпиха промени на дисплея ми. Изчезна прословутият номер, за който толкова питах как да го махна, а се оказа че това означавало "Глобул". Емблемката в горния десен ъгъл също изчезна, а на нейно място се появи "R" с едни "крилца", което ми заприлича на емблема на друга мрежа. Така на различни участъци от пътя се редуваха ту старата, ту новата емблема. Затова допуснах, че преминаваме в друга мрежа. Така си го помислих, но аз не съм с техническо образование (и познания), затова питам.


За промоцията. Тук малко не мога да се съглася напълно. Естествено, че Германос си решава условията, няма спор. Обаче как може във вестника да пише едно, а в магазина да пише Промоция - 170 лв. Говорим за един и същ апарат и за една и съща програма. Ами не мога да се съглася, че говорим за изчерпани количества. Това е много неетично!
Ужасно съжалявам, че не знам координати на централата на Германос, за да отправя въпроса там. Това за мен е подигравка с клиента.



Тема Re: Кажете минови [re: Nina Rici]  
Автор checho (клюкар)
Публикувано23.07.02 10:39



За кой път става въпрос? Виж на http://www.globul.bg/coverage
дали там където си ходила Глобул има мрежа!

Също, каква марка ти е ГСМа ??



Тема Re: Кажете минови [re: Nina Rici]  
Автор bst (~!~)
Публикувано23.07.02 14:12



na niakoi telefoni kato izchezne domachnata mreja no ima pokritie na druga mreja i se poiaviava indikacia che moje das e provejdat samo emergency calls.

В 99% от случайте проблема е ПРЕДМОНИТОРЕН bst


Тема Re: Кажете минови [re: Nina Rici]  
Автор Porte_feuille (остър)
Публикувано23.07.02 23:37



Да, когато мрежата на твоя оператор изчезне, а на мястото има покритие друг оператор, може апаратът ти автоматично да засече и да се "върже" към другата мрежа, но ти няма да имаш право да я използваш освен за спешни повиквания. Но това съвсем не означава, че Глобул използва друга мрежа!
А колкото до промоцията - доколкото разбирам, става въпрос за една и съща промоция, но във вестника и в магазина са посочени две различни промоционални цени, това ли е? Доста странно наистина. Предполагам, че си има логично обяснение, което обаче само в Геманос могат да ти дадат.

Unknown application


Тема Re: Кажете минови [re: Nina Rici]  
Автор SLOOPY ()
Публикувано24.07.02 08:26



Доколкото, знам и МенТе л и сички др. гисем оператори са неразривно свързани с БТК. Всеки ГСМ разговор минава през БТК. Отделните клетки са свързани с линии на БТК. Основният 'харч' на операторите е БТК, именно за тези наети линии.

Левски и Мтел в боклука!



Тема Re: Кажете минови [re: Porte_feuille]  
Автор Nina Rici (J _ _ _ _ _ _ r)
Публикувано24.07.02 22:29



Ясно, разбрах за мрежата.

За промоцията - точно така. Говорим за един и същи апарат, от една и съща промоция, а на различни цени.
Нищо, де - аз вече купих такъв и то от промоция но не от Германос. След като вече ми се загнезди лошото мнение за тях, почти изключено е дори случайно да вляза в магазина им. В това отношение съм доста снобарски настроена. Жалко за готините момченца там, ама да не са искали да хитруват така на дребно.
Жалко е и друго - такава реклама направих на Глобул напоследък. Само от моето семейство сме вече 2ма глобулци, като има потенциални още 2. Обаче категорично: никакви германоси.



Тема O neeeee...нови [re: Nina Rici]  
Авторgotinite momchenza (Нерегистриран)
Публикувано30.07.02 20:34



Nina Rici... molim za izvinenie i dalboko sajaljavame za sluchiloto se nadurazumenie v nashite magazini,otnosno otminalata promozija. Dopusnaxme neprijatna greshka s kojato opetnixme samolichnostta si i Vasheto doverie v nas!! Njama da zabravim denja v koito ti prekrachi praga na magazina.. Nastapi promjana v nasheto ejednevie ot tazi minuta i njamashe i den v koito da ne sme trapneli v nadejda,che shte te zarnem pak......Ti si neverojatno krasiva i ocharovatelna jena(kofti che takav skapan GSM imash...ama tva ne e nai-vajnoto):)))..Prosti!!!:(
Blagodarim ti za gotinija epitet koito upotrebi:"gotinite momchenza"
Obichame te!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.