Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:50 29.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема За роуминга на Глобулнови  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано02.06.02 13:38



Отивам аз вчера да си включа роуминг и познайте какво ми казва служителката - че трябва да внеса депозит 200 лв. Депозитът съм можел после да си го изтегля, но тогава ми спирали услугата. Та питам се аз - защо е тая сложнотия и трябва ли да разполагам с излишни 200 лв. , които да ми стоят на съхранение в Глобул и се чудя колко ли човека биха си позволили да си блокират такава солидна сума вместо да вземат някоя карта на МТел докато са в странство. аз така бих направил без значение, че роуминга на Глобул е по-евтин от МТелския.

___________________

Beware of the bear!!!

Редактирано от mojo-jojo на 02.06.02 13:31.



Тема Re: За роуминга на Глобулнови [re: mojo-jojo]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано02.06.02 13:55



abe jojo tva ti li si be
ne vqrvam



Тема Re: За роуминга на Глобулнови [re: mojo-jojo]  
Автор Alexfield (един там)
Публикувано02.06.02 14:00



Случват се такива работи Токувиж си забегнал и после къде ще те дирят в странство? От друга страна, ако отиваш на почивка или комадировка 7-14 дни в странство, ще похарчиш доста над тази сума. Т.е. ако не можеш да си я заделиш без проблеми, значи, че може да има нещо гнило около твоята платежоспособност и целите на пътуването ти.
А иначе и аз смятам, че това са глупости. Ти май отдавна си им клиент и би трябвало да ти го пуснат и без допълнителен депозит. При Мтел е точно така: до 3 месеца (нов абонат) внасяш гаранция, а след това вече не е необходимо.

Трием 'сичко сръбско и записвам само хеви метъл


Тема Re: За роуминга на Глобулнови [re: Alexfield]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано02.06.02 14:08



Аз мислех, че съм си го пуснал когато си купих картата но се оказа че не е така. Ако го бях направил нямаше да се налага да внасям депозит.

___________________

Beware of the bear!!!


Тема Re: За роуминга на Глобулнови [re: Cherniq]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано02.06.02 14:10



Що бе, Черен ? Просто критикувам нещо, което мисля, че не е справедливо. Тая новост за роуминга им е то няколко месеца.

___________________

Beware of the bear!!!


Тема Re: За роуминга на Глобулнови [re: Cherniq]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано02.06.02 14:12



На тебе добре ли ще ти е да тръгнеш на екскурзия и МТел да ти кажат дай 200 лв, ако искаш да си ползваш телефона там.

___________________

Beware of the bear!!!


Тема Re: За роуминга на Глобулнови [re: mojo-jojo]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано02.06.02 15:01



suglasen sum s teb
2 meseca ne bqh vlizal v kluba i te bqh zapomnil kato totalen globulist suglasen s vsichko
qvno za 2 meseca si porastnal



Тема Re: За роуминга на Глобулнови [re: mojo-jojo]  
Автор Cherniq (ranen taliban)
Публикувано02.06.02 15:02



nema da mi e priqtno estestveno
bih im teglil edna maina



Тема Re: За роуминга на Глобулнови [re: Cherniq]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано02.06.02 18:10





___________________

Beware of the bear!!!


Тема Re: За роуминга на Глобулнови [re: mojo-jojo]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано02.06.02 20:34



Я им изпрати един сюжет по тази случка да си направят една рекламка по телевизията.

(Примерно как хора им отива на турне и диригента им плаща на всеки по 200 лева. И после като дирижира е с щръкнала коса и изцъклен поглед)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.