Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:22 13.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Има ли нещо вярно...  
АвторKamionche (Нерегистриран)
Публикувано10.05.02 11:26



...в това,че днес вечерта мрежите на мобилните оператори ще спрат да функционират до утре сутринта???И за двата ли се отнася и защо?



Тема Re: Има ли нещо вярно...нови [re: Kamionche]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано10.05.02 11:53



Поради смяна на част от честотите...за М-тел и Глобул се отнася, без Мобиком. До утре сутринта би трябвало да е наред вече, ама кой знае дали няма да е повечко време...



Тема Re: Има ли нещо вярно...нови [re: Kamionche]  
Автор DTMF (титуляр)
Публикувано10.05.02 14:49



Май е вярно, и какво ще правим сега



Тема Re: Има ли нещо вярно...нови [re: DTMF]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано10.05.02 17:22



Ше вадим мобифоните :-) и ще ползваме телефончета...БТК- рските :-)
Ама си е гадно, като си свикнал ... да си "мобилен" де....и да се случват такиви неща




Тема Re: Има ли нещо вярно...нови [re: бyбoлeчka]  
Автор DTMF (титуляр)
Публикувано10.05.02 17:38



Е айде сегамаи пише че тестовете ще са през ноща,давай да оревем орталъка още сега

А от другия месец ще си с цифров телефон и ще се фукашобаче таксата за КЛИП-а е висока Може да дойда да ти го монтирам



Тема Re: Има ли нещо вярно...нови [re: DTMF]  
Автор бyбoлeчka ()
Публикувано10.05.02 18:21



Ми през нощта, ама кой знае до кога ще го откарат...А и аз ползвам и вечер гсм-а, не съм на дневна доза само :-)
Как от другия месец, след 5 дни стават цифрови и голямото фукане ... кой кат нас :-/
Иначе 100 безплатни импулса дават...голямо нещо...
Колко таксата за клип-а?
А ти си доброволец..така ли?

Всъщност какво точно ще ми монтираш...я дай малко разяснения. Или телефон с дисплей за клип...ще ми подаряваш такъв ли, какво?




Тема Re: Има ли нещо вярно...нови [re: бyбoлeчka]  
Автор DTMF (титуляр)
Публикувано10.05.02 18:26



Поправка-след 5 дни започват да стават цифрови
Тксата била 12 лв на месец(за клипа),не съм още доброволец но ако ме викнат в запас..Има промоция на ISDN за 50 лв

Фирма "Дупки правим всякакви"




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.