Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 31.05.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Рекламите на Глобулнови  
АвторДeдo Йoцo (Нерегистриран)
Публикувано11.04.02 23:07



Очевидно е, че бизнесмените и по-заможните люде ще си изберат Мтел. Ако могат да плащат месечни сметки по 200, 300 или повече лева, може да се предполага, че имат бързи коли и пътуват доста из страната и чужбина. Явно Глобул не може да пробие сред тази категория клиенти. С тоя символичен роуминъг и покритие от една трета от България какво им остава? Да се насочат към по-бедните, т.е. ученици, студенти, пенсионери, бачкери и т.н.

Какво виждаме по телевизията? Едно сбръчкано бабе се качва в автобуса. Звънва му телефончето и тутакси се превръща в обект на внимание от страна на рейвърите. В другата реклама някакъв бачкер излиза от шахтата и гордо се показва на света със звънящия си телефон.

С други думи, посланието е следното. Ние може да сме по-долу в социалната стълбица от вас, ама ей ни на, с нищо не ви отстъпваме. И ние сме мобилни като тежкарите. Никой не би искал да е сбръчкано бабе или бачкер в шахта. Но всеки си казва: Брех, щом като и тия низшите са мобилни, що пък да не пробвам и аз.

И понеже беднюгите са мнозинство в България, Явно Глобул добре си правят рекламната стратегия. Да видим третия оператор какво ще прави при тоя пренаситен пазар.



Тема сигурно...нови [re: Дeдo Йoцo]  
Автор Bgpunk (Тъжен БоРсУк)
Публикувано12.04.02 02:55



третите ще се занимават с останалите..явно в шахтата има и други работници...
а и баби много!

PUNK'S NOT DREAD!
Музика:


Аз:098439532

Тема Re: Рекламите на Глобулнови [re: Дeдo Йoцo]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано12.04.02 10:13



mnogo qsno. edin businessman koito koito govori po 400 min i poveche na mesec nqma da si vzeme karta na globul, kydeto minutata mu e 50 st.

___________________

Beware of the bear!!!


Тема Re: Рекламите на Глобулнови [re: Дeдo Йoцo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано12.04.02 10:58



Mi neznam, ama mene lichno reklamite na globul me DRAZNYAT IZKLUCHITELNO MNOGO... basi dosadnite... a personajite v tyah ne moga da razbera ot konkurs za nai-smotan pich/pichka li gi izbirat, ot kvo li???
iskam da kaja che ne spadam kym grupata sas smetki 200+ lv, no za nishto na sveta niama da im stana abonat ako se opitvat s tezi reklami da me ubedyat...
verno che si trebe i malko psihologia da se priloji, samo deto triabva da e po-pozitivna nekak si.. ne moje da kajesh na nyakoi "abe pich, te bogatite si imat GSM-i, ama ti si beden kato carkovna mishka i smotan, ama nie poneje sme pichove sha ti dadem i na tebe vazmojnost"... bi triabvalo da znayat, che nikoi ne iska "dobrovolno" da popadav grafata "beden" i e tupo da mu se natyakva...

oshte 2 dumi po povod reklamata... izkluchitelno tapo predpolojenie ot strana na avtora e ideyata che n-na-broy sluchaini hora, namirashti se na edno i sashto myasto, imat edin i sasht model telefon, kato na vsichkoto otgore vsichki sa si izbrali edna i sashta melodia... tva si stava neshto kato tradicia v reklamite na globul zabelyazvam... tva e pochti nevazmojno da se sluchi... za primer moga da posocha horata v nashia ofis, koito sa nad 50, i triabva da vi kaja che mai niama 2-ma s ednakuf model telefoni, a puk za ringtones da ne govorim...

Just a genius




Тема Re: Рекламите на Глобулнови [re: Blake]  
Автор TOBACCO ((при)страстен)
Публикувано12.04.02 11:29



А повече ли те кефи Део да ти фъфли насреща?



Тема Re: Рекламите на Глобулнови [re: Blake]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано12.04.02 11:31



q si sloji ochilata be. v poslednata reklama telephonite ne sa ednakvi!

___________________

Beware of the bear!!!


Тема Re: Рекламите на Глобулнови [re: mojo-jojo]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано12.04.02 12:35



ami kak si obyasniavash togava fakta che kato se chue ring-tone-a vsichki pochvat da si rovyat za telefonite... tva mi beshe ideata, a ne che tryabva da im sa tochno ednakvi telefonite...

kato zvanne telefon e predelno prosto da razberesh dali e zvannal tvoya ili ne, osobeno kogato sa razlichni telefonite na horata naokolo... shtoto samo nay-golemia tapak shte pochne da si rovi za nokiata, pri polojenie che vaprosnia ring-tone e na ericsson primerno, nali?

Just a genius




Тема Re: Рекламите на Глобулнови [re: TOBACCO]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано12.04.02 12:41



ne sam tvardial nikoga takova neshto... stavashe vapros za tova dokolko e dobra i adekvatna reklamata na globul... tva che i m-telskite ne me kefyat e otdelen vapros...
izobshto 90% ot TV reklamite deto se izlachvat v BG sa ebati otvrata... neznam dali si gledal po nekoya nemska televizia za kakvi reklami stava vapros - pone 3 klasi sa nad nashte... otdelno che e pochti nevazmojno da vidish edna i sashta reklama v 3 poredni reklamni bloka. dokato tuka reklamite sa na momenti prez 10 minuti, pri tova edni i sashti, koya ot koya po-debilni... a ako zema da spomenavam i kupishtata biseri, koito mojesh da chuesh: lubimia mi e "kosa palna s obem"... tva napravo me razbiva...
ima i mnogo drugi de...

Just a genius




Тема Re: Рекламите на Глобулнови [re: Blake]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано12.04.02 13:03



za tia ne powtariashti se reklami po nemskata telewizia shte me izwinish malko

Видяла жабата, че подковават коня и си вдигнала и тя крака.


Тема Re: Рекламите на Глобулнови [re: Blake]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано12.04.02 13:04



ringtona ot reklamata e kompoziran moi chovek. vsichki modeli moje da go imat. no tova izobshto ne e smisyla na klipa, no zashto li ti obqsnqvam. shtom ne ti haresva tova ti e v pravoto!

___________________

Beware of the bear!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.