Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:49 27.09.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Последна закана към Глобул  
АвторДeдo Йoцo (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 22:49



Тия малоумници от Глобул явно не разбират колко важно нещо са есемесите. За какво ми е тоя телефончик, ако не мога да пращам текстови съобщения на повечето си приятели и познати? Ако до месец-два не си оправят бакиите, с жената отиваме при конкуренцията. Писна ми от кретени. Поне да бяха обяснили проблема като хората. Я какъв сайт са си направили, а мълчат като цар пред журналисти.



Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: Дeдo Йoцo]  
Авторlvvo (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 22:57



Вярно е нашите SMS-и пристигат точно след 5 часа!!!!!!!!



Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: Дeдo Йoцo]  
АвторCвeтльo (Нерегистриран)
Публикувано12.03.02 23:55



А защо реши, че проблемът е единствено в Глобул? Все едно М-тел са плеснали с ръце и са казали: "О-о-о, разбира се, нямаме нищо против да пуснем SMS към Глобул!!!". Казали ли са го? Не! Е, когато го кажат, тогава ще има съобщения между двата оператора. Защото връзката е двустранна.
Или не е така?



Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: Дeдo Йoцo]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано13.03.02 00:35





Аман от приятели


Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: Дeдo Йoцo]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано13.03.02 09:03



хората обещаха човешко общуване, а смс-ите определено не влизат в тая категория .... но все пак няма да е лошо да го решат този проблем ...

Пурата понякога си е просто...пура


Тема има само един оператор!!!нови [re: Дeдo Йoцo]  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано13.03.02 10:42



и той се казва "Мобиком" клиентите на компанията изпращат и получават sms на Мобиком, Мобилтел и Глобул.

Редактирано от zasega dovolen на 13.03.02 10:42.



Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: Cвeтльo]  
АвторPoaмчo (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 11:58



Да , ама СМС-ите от интернет могат да ги оправят , а не да ги режат отвсякъде . Те и това не искат да направят, а то си зависи само то тях !



Тема Re: има само един оператор!!!нови [re: zasega dovolen]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано13.03.02 21:48



ot mtel po skoro poluchavat emaili



Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: Cвeтльo]  
АвторДeдo Йoцo (Нерегистриран)
Публикувано13.03.02 22:34



Проблемът си е баш в глобулите. Щом се появи някой сайт, който ти облекчава живота, те веднага го резват. Разбирам, ако от техния сайт можеш да си пускаш есемеси на воля, та да режат на другите. Е това си е баш свинщина. Да беше Свинаров шеф на Глобул - разбирам, ама той си е само министър на отбраната.



Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: Дeдo Йoцo]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано13.03.02 22:50



ako si si kupil gsm samo zaradi smsite po hubavo go smeni s pager. hem po evtino, hem vseki shte ti izprashta.



Тема Re: има само един оператор!!!нови [re: mojo-jojo]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано14.03.02 14:01



Ot MTel si se izprashta kato normalen SMS. Ako tolkova durjish da go vurtish prez sms2email i email2pager na dvata operatora problema si e lichno tvoi.



Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: mojo-jojo]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано14.03.02 14:03



Koeto razbira se opravdava lipsata na elementarna usluga. Niakoi moje puk da iska da si prashta SMS-i, ti ako ne iskash?



Тема Re: има само един оператор!!!нови [re: Delwin-]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано14.03.02 14:16



. nqkyde da vijdash isprashtane na sms ot mobikom kym mtel. ili mtel mogat da izprashtat sms ednostranno. sega sigurno shte kajesh che stranicata ne e obnovqvana skoro



Тема Re: има само един оператор!!!нови [re: mojo-jojo]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано14.03.02 14:56



Znam che:
1. Ot moia GSM moga da prashtam SMS-i do mobikom direktno na nomera, a ne kato gi vurtia prez emaila
2.





Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: Delwin-]  
Автор horror ()
Публикувано14.03.02 15:08



Delwin- tova mi napomnia za edna druga elementarna usluga deto trqbva da tragne - ama uvi, za nqkoi hora qvno ne e elementarno

Error 113: Illegal operation. Brain not found. Process terminated.


Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: horror]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано14.03.02 15:15



za drugo stava vupros horror :) che vse niakoi kato revne "shto niama sms" (primerno) se namira umnik da mu kaje "za kfo ti e sms". mi triabva mu na choveka sms bre. dai da preflashnem vsichki aparati da niamat sms i gotovo :). inache politikata ne ia opredeliame nito az nito ti i tova e iasno :)



Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: Delwin-]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано14.03.02 15:44



hubavo tuka si govorim za elementarni uslugi. ti nali rabotish v mtel. zashto ne priznaesh che vie se opyvayte za smsite mejdy vas i globul i ne obqsnish na horata za kakvo go pravite. sqkash ako tova stane edinstveno globul shte ima izgoda.



Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: mojo-jojo]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано14.03.02 15:48



Ne zadavash vuprosa kum pravilniat chovek. A tova beshe diskutirano dosta i tam kazah lichnoto si mnenie (koeto e dosta veroiatno da se razlichava ot oficialnoto). Tova koeto az znam sa sluhove, no kakto sam znaesh sluhove ne vurshat rabota ... ili puk po-zle. Shte se nameri niakoi chel nedochel i shte se zapochnat pak edni skandirania v stil "nacionalen stadion".



Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: Delwin-]  
Автор horror ()
Публикувано14.03.02 16:26



za politikata sam saglasen, makar che na posldak gledam ima niakakvo razvedrqvane

Error 113: Illegal operation. Brain not found. Process terminated.


Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: mojo-jojo]  
Авторbozho (Нерегистриран)
Публикувано14.03.02 18:08



>аko si si kupil gsm samo zaradi smsite po hubavo go smeni s pager

щом конкуренцията предлага такава услуга и те са длъжни да я предлагат - това е нещо, което по цял свят го има!
А много ясно е, че ако човек си е взел gsm не го е взел само за да получава sms-и, така че това са бесмислици!




Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: bozho]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано14.03.02 18:29



-щом конкуренцията предлага такава услуга и те са длъжни да я предлагат
e te tova nikyde go nema. mnogo qsno che ne sa dlyjni!
dai mi primer za edna dyrjava, kydeto dva operatora imat identichni uslugi!
po syshtata logika moga da ti kaja che mtel sa dlyjni da vi dadat PIN2 shtom globul dava. dlyjni ... ama drug pyt!
aide sys zdrave!



Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: mojo-jojo]  
Авторbozho (Нерегистриран)
Публикувано14.03.02 18:47



>dlyjni ... ama drug pyt
нито пък аз да продължавам да съм им абонат, щом ми свърши договора



Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: bozho]  
Автор mojo-jojo (човекът)
Публикувано14.03.02 18:59



neka si govorim po temata kato svyrshi dogovora ti



Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: mojo-jojo]  
АвторPoaмчo (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 00:37



Ами то доверието лесно се губи (особено с простотиите със СМС-ите) . Ако не се осъзнаят навреме, след това и осмото чудо на света да направят , ти едва ли вече ще им имаш доверие за продължение на договора.



Тема Тинови [re: Дeдo Йoцo]  
Автор Ziggy Hunter (The Victim :-))
Публикувано15.03.02 14:41



кого наричаш малоумник и кретен бе, а?
Тангото се играе от двама, не ти ли е ясно?

You can run, but you'll just die tired...


Тема Re: Тинови [re: Ziggy Hunter]  
АвторClimberche (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 17:20



Здрасти!!!

За да достигне човек до това мислене, Zggy, се нуждае от зрялост и трезво мислене....

Не се ядосвай за глупости :(((



Тема Труднонови [re: Climberche]  
Автор Ziggy Hunter (The Victim :-))
Публикувано15.03.02 17:41



ми е.
Някак отвътре ми иде

You can run, but you'll just die tired...


Тема Ти си малоумник, че си станал глобулистнови [re: Ziggy Hunter]  
АвторДeдo Йoцo (Нерегистриран)
Публикувано15.03.02 19:48



Точно защото тангото се танцува от двама, аз искам поне някаква взаимност от страна на Глобул. Могат с думи прости в едно-единствено изречение да обяснят в своя сайт какъв е проблемът с есемесите. Е да ама не. Ние клиентите сигурно сме им много под нивото, че да си губят ценното време с нас. А тая история с блокирането на есемеси от разни сайтове си е направо черешката в глобулската мелба. Засега само им набирам, ама скоро ще им тегла една сочна.



Тема Toва,нови [re: Дeдo Йoцo]  
Автор Ziggy Hunter (The Victim :-))
Публикувано15.03.02 22:44



че някой си е позволил да пусне услуга без позволение на Глобул (услуга, засягаща компанията) и това е било прекъснато в един момент - нещо нередно ли има?
Ако някой ще пусне SMS-цетър, това би следвало да е Глобул. Ако такъв SMS-център бъде пуснат - това би следвало да е първо на официалния сайт на Глобул.
Не съм в правото си да кометирам политиката на компанията - има си хора, които решават коя ще я бъде и коя - не.
Не, че можеш да ме засегнеш с приказките си за малоумници - от там просто прозира докъде се разпростира възпитанието ти.
Дотук с коментарите ми по темата.

You can run, but you'll just die tired...


Тема Re: Toва,нови [re: Ziggy Hunter]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано16.03.02 00:10



А ако някой някой ще ви напуска определено това ще са бесните ви клиенти.
А учтиви или не те са ви клиенти и щом си плащат ще си ги търпите. Още повече, че са станали такива не и без ваше участие.

И ми се струва, че без клиенти и пет SMS центъра да пуснете в последствие ще си останете на същия хал.



Тема Re: Ти си малоумник, че си станал глобулистнови [re: Дeдo Йoцo]  
АвторCвeтльo (Нерегистриран)
Публикувано16.03.02 01:56



Могат с думи прости в едно-единствено изречение да обяснят в своя сайт какъв е проблемът с есемесите.
Смешен си. А М-тел да не би да са обяснили с думи прости какъв им е проблема със SMS-ите към Глобул??? Някой замислил ли се е защо има съобщения между Глобул и Мобиком? А който се замисли може и сам да си направи извода кой се опъва!



Тема Остави,нови [re: Cвeтльo]  
Автор Ziggy Hunter (Double Trouble)
Публикувано16.03.02 13:57



няма смисъл.

You can run, but you'll just die tired...


Тема глобулист ли си или поначало си говориш идиотщининови [re: Cвeтльo]  
АвторДeдo Йoцo (Нерегистриран)
Публикувано17.03.02 00:49



Първо, Мтел сигурно много ги бОли, че техните милион и кусур абоната нямали достъп до стотината хиляди глобулци.
Второ, Мтел си имат сайт от който човек може да праща есемеси
Трето, Глобул нямат сайт, от който човек може да праща есемеси
Четвърто, Глобул и хабер си нямат да уведомят своите клиенти кога ще предложат тази услуга
Пето, брожението е голямо, но те мълчат като комунисти на разпит
Шесто, ако в България има около милион и половина мобилни (както някои твърдят), да си отрежеш клиентите от голямата част от тях и да не им кажеш нито дума по въпроса, не е проява на интелигентност.
Мога и да продължа до 107, но май няма смисъл.



Тема Re: Тинови [re: Ziggy Hunter]  
АвторCMCko (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 08:18



Вярно, че тангото се играе от двама, ама с молоумните си действия гоните желаещите да се хванат, а пък хваналите се чакат да свърши песента(годината) и да се пуснат. Около 50% от тях. "Трябвало те да пуснат СМС-а". Ами пуснете го, де !Досега лъжехте хората, че има технически проблеми. След като се видя, че почти всеки, който не е малоумник и кретен може да го пусне и върши вашата работа, пък вие за благодарност го режете изводите са два:
1. Че квалификациите са точни.
2.Че искате да въртите византийски номера на клиентите и не ги уважавате. Какво ще стане - виж по-горе



Тема Re: Тинови [re: CMCko]  
Автор comdex (непознат)
Публикувано18.03.02 10:33



Mislq che tuka ima hora deto dori neznaqt kakvo znachi sukrashtenieto GSM
obache sa kapaciteti na tema Mobile Communications no tova nqma znachenie
ta po vuprosa za SMS-ti... Gospoda i Dami da ste chuwali za Korporativna Politika ne vigdam kakvo vdigate tolkova djungur za gluposti sms ta sms.. kato reshat horata shte go pusnat ,mislq che tova si e tqhno reshenie ... te si znaqt kakvo gubiqt i kakvo pechelqt ot tova che ne e pusnata tazi usluga....ako e samo za ideqta da plueme GLOBUL dawaite da pochwame i po golemi firmi shte bude veselo



Vagnoto e da ima nqkoi vinoven, moge i da nqma logika v tova koeto kazvash ama trqbwa da e vinoven nqkoi

comdex


Тема Re: Тинови [re: comdex]  
АвторCMCko (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 11:32



За един клиент няма значение и не му трябва да знае какво значи GSM, за него е важно какви услуги има и може да ползва. Чували сме за " Korporativna Politika", ама след като храним тези "хора" имаме право да вдигаме джангър и да искаме. С това смятам, че им помагаме да видят реалните очаквания на хората. Пък те ако се правят на щипани монахини и се мълчат по въпроса като насрани - договорите са за краен срок, всеки ще си решава какво да прави след това. Щом такава им е политиката - такъв ще е отговорът .



Тема Re: Тинови [re: CMCko]  
Авторkalpazan (Нерегистриран)
Публикувано18.03.02 23:56



abe vsichki tuka ste golemi maloumnici
izpisahte suma ti gluposti za nekvi si skapani sms-i... GOLEMA RABOTA
nikoi ne e umrel che nqma sms-i
i nema i da umre... ama vie moe da si poginete ot prostotiq



Тема Re: Последна закана към Глобулнови [re: Дeдo Йoцo]  
Автор K-Л-E-O-П-@-T-P-A (Лунна Фея)
Публикувано19.03.02 22:45



Мамка им мръзна и аз постоянно се 4удя да не се ли сменя към М-тел то4но поради същата при4ина,

на вси4кото отгоре преди да им стана абонат не казаха 4е няма да я има тая екстра с смс-ите,тъпациии!!!!

Je crois qu'un jour tout sera DIFFERENT!!


Тема Re: Тинови [re: comdex]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано20.03.02 15:54



Има ли значение дали хората знаят какво е съкращението на GSM??????
Знам обаче, че на един сайт от серията Глобул пишеше sms - кратко гласово съобщение

Скоро беше прошка. Моля, ако на някой дължа пари да ми ги опрости


Тема Re: Тинови [re: Cherniq]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано20.03.02 18:45



Ти си бил нагъл тип, бре. Първо: "Аман от приятели", а сега: "Ако може да ми ги опрости дълговете". Много подхожда за теб следното (UglylPL): "Не може "тая" работа в "оная"... и душата в рая"!!!

_______________________

Be mobile! Have fun!!!


Тема Re: Тинови [re: AlexBG]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано21.03.02 10:14



Хех....аз от мъничък съм си нагъл Моля само ако има някаква възможност да ми ги опрости т.е. не е задължително, пък и дълговете са ми само към неприятели

Скоро беше прошка. Моля, ако на някой дължа пари да ми ги опрости


Тема Re: Тинови [re: Cherniq]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано21.03.02 23:34





_______________________

Be mobile! Have fun!!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.