Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:43 19.04.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема zashto samo namirate kosuriнови  
Авторcomdex (Нерегистриран)
Публикувано09.03.02 19:58



Neznam no spored mene wsichki qko se burkate che horata ot GLOBUL sa tolkova tupi che da ostavqt narochno tezi dupki. A i vse pak sa mlada companiq da ne napomnqm 1995 godina M-tel a.k.a Mobiltel imashe obhvat samo na Vitoshka i Graf Ignatiev no tova e druga tema.. wsichko hubawo stava bavno taka che ostavete horata da si testvat , promenqt puk sled godina shte kolime i besime i shte se oplakwame..che edi si kvo si GLOBUL sa vinovni.!!!


comdex



Тема Re: zashto samo namirate kosuriнови [re: comdex]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано09.03.02 22:00



Абе ай сиктир бе. Календара на компютъра ми показва, че сме 2002г

Аман от приятели


Тема Re: zashto samo namirate kosuriнови [re: Cherniq]  
Авторcomdex (Нерегистриран)
Публикувано09.03.02 22:40



Ami taka shte kagesh kato sigurno ti prez 1995 kogato 1 min telefoniq beshe 2 $ ne si znael kakvo e GSM no tova e druga tema a i ne sum tuk za da sporq. Prosto se opitwam da kaga che trqbwa da im se dade vreme na horata ot GLOBUL puk posle da gi sudim dali stavat za neshto ili sa porednata firma koqto se opitwa da pecheli za smetka na tova che chast ot bulgarite sa naivni


comdex



Тема Re: zashto samo namirate kosuriнови [re: comdex]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано09.03.02 22:53



1300000 души са оставили ГлоБул на спокойствие да си изгражда мрежата и ползват карти на конкурента, че да не им товарят новоизграждащата се мрежа
100000 - това е броя на наивниците

Аман от приятели


Тема Re: zashto samo namirate kosuriнови [re: Cherniq]  
Авторsomebody (Нерегистриран)
Публикувано10.03.02 08:32



Cherniq явно е на процент в M-tel:
Вижте там какви ги пише.

Важното е тук да оплюе конкурента.

А че M-tel трябва да го затворят по закона за защита на конкуренцията и по ред други закони - произход на капиталите, напр.

Собствениците му се крият в разни имагинерни страни, само да не излязат на светло,...

Но ако четем "Бай Ганю", ще се сетим за Гочоолу и Дочоолу, че и за други хватки в бизнеса...

Но нейсе, Черния се опитва да си изкара хляба, както може!



Тема Re: zashto samo namirate kosuriнови [re: somebody]  
АвторMoмчил Mитeв (Нерегистриран)
Публикувано10.03.02 08:52



Не му се връзвай на Черния. Откакто се ожени, не може да се намери място от срам и плюе кого ли не по форумите. То с такава булка не му остава нищо друго освен да прекарва по двайсетина часа на денонощия пред компутера.



Тема Re: zashto samo namirate kosuriнови [re: somebody]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано10.03.02 09:05



Loshoto e che i s partniorite na Globyl (viziram Intrakom) polojenieto s kapitalite e sqshtoto. Draznesht e fakta che slyjitelite my napravo se osraha ot pisane na glyposti tyk, ama tova e dryga tema. Inache sme im dali kredit 1g, i ne mi gi sravniavai s Mtel izobshto, nali sa po razlichni.

Do you, don't you want me to love you
I'm coming down fast, I'm right here above you


Тема Re: zashto samo namirate kosuri [re: somebody]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано10.03.02 15:23



В М-Тел съм на щат направо и ползвам безплатен телефон
Пак по-добре по тоя начин да си изкарвам хляба отколкото с Г-образни стойки

Аман от приятели


Тема Re: zashto samo namirate kosuriнови [re: Moмчил Mитeв]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано10.03.02 15:27



В грешка си. Колегата Черноглав се ожени. Даже дете чака вече. Кои форуми имаш предвид и кой плюя? Просто изразявам мнение. Яд ли те е за булката? Какво му е на момичето? Май ти беше поставил ултиматум на жена ти, че няма да излизаш с нея ако не се бръсне преди това

Аман от приятели


Тема Re: zashto samo namirate kosuriнови [re: somebody]  
Автор Goose (Patka?)
Публикувано11.03.02 07:46



e da, no pone ot mtel ne mi e idvala smetka za 242.612,85 lv .... pri polojenie SIM kartata koiato mi biaha dali i do dnes si sedi na bibliotekata mi ....




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.