Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 07.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
Тема защо предпочетохте Глобул?  
Автор climberche ()
Публикувано11.02.02 17:24



Здрасти на всички :)))

Искам да споделя моето виждане по въпроса, пък ако ще след това да ме разпънете на антените на телевизионната кула :)))

Предочетох Глобул защото са нови - т.е. добри идеи и стратегия как да измукнат парите на хората като не ги ощетява :)))
Не ми се чка и на опашки за да си платя - честно казано съжалявам ги абонатите на Мтел - що за компания би си позволила лукса да кара хората които искат да и дадът пари да чакат на опашки пред офисите на фирмата?!?
Това, че още няма покритие на всякъде не ме притеснява, 1 защото ползвам телефона само в София а до лятото и по черноморието ще има обхват и второ защото вече гледах на едно място (няма да го спомена) където Великите Мтел нямаха обхват а Глобул да - става въпрос за място близо до София :))

Ако и вие имате какво да кажете, а вярвам, че е така - заповядайте :)))

ЧАО на всички и приятни дни и разговори

Хората биват два типа - обичащи да критикуват и други които умират от естествена смърт!


Тема Кой те излъга, че сме го предпочелинови [re: climberche]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано11.02.02 20:47






ако ще след това да ме разпънете на антените на телевизионната кула - смятам за по мъчително да те обесим на някой предавател на Глобул
стратегия как да измукнат парите на хората като не ги ощетява - без коментар
Не ми се чка и на опашки за да си платя - преди да си платиш е желателно да получиш фактура
кара хората които искат да и дадът пари да чакат на опашки пред офисите на фирмата - кой ги кара? Касата на ДСК се намира в съседния блок. Един ден недай си боже ако глобул има толко абонати ше видиш кво се нарича чакане
още няма покритие на всякъде не ме притеснява, 1 защото ползвам телефона само в София - аз пък си го използвам само в нас и си купих безжичен телефон за по-евтино




Аман от приятели


Тема Re: защо предпочетохте Глобул?нови [re: climberche]  
АвторБy-бe (Нерегистриран)
Публикувано11.02.02 21:27



Общо взето, това са и моите доводи. Винаги съм бил за конкуренцията. Засега съм доволен и от обхвата (в София), и от качеството. Пък съм и болен на тема организирана престъпност, руска мафия и австрийско-еврейска такава. Предпочитам да си давам парите на гърците, които изглежда са доста по-почтени в бизнеса от Майкъл Чорни и от новите собственици на Мтел - бивши агенти на ЩАЗИ.
Когато до края на годината Глобул има покритието на Мтел, всички доводи в полза на емтелците ще отпаднат.



Тема Re: защо предпочетохте Глобул?нови [re: Бy-бe]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано11.02.02 22:21



В момента Глобул са много зле финансово.
Ако успеят да прескочат трапа тогава ще говорим.
А и други изказват мнението(не е мое) че в България все още имало монопол в тази област.
Колкото до доводите освен покритието мога да посоча поне още 5 а може би към края на месеца и повече.



Тема Re: защо предпочетохте Глобул?нови [re: Бy-бe]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано12.02.02 00:11



ti za stasi samo ot komshiata mai si chuwal

Видяла жабата, че подковават коня и си вдигнала и тя крака.


Тема Re: Кой те излъга, че сме го предпочелинови [re: Cherniq]  
АвторbateGoiko (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 02:12



Не ми се чка и на опашки за да си платя - преди да си платиш е желателно да получиш фактура
no ne zaduljitelno, nal tui?



Тема Re: защо предпочетохте Глобул?нови [re: climberche]  
АвторSecond (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 08:57



Глобул все още не се подслушват! Това изтегли много М-телски абонати.



Тема Re: защо предпочетохте Глобул?нови [re: Second]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано12.02.02 11:24



BWahahahahahahahahah

Da znaesh MTel kak podslushvat ... ima 2 sgradi samo sus servers za podslushvane i edni diskov i poleta .. egati glupostta.

Abe ti normalen li si?!



Тема Re: защо предпочетохте Глобул?нови [re: Бy-бe]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано12.02.02 12:09



Византийците по-почтени в бизнеса - ха!?! Ти, мило бу-бенце, май не си чело история. Няма такова животно почтен гръцки търговец (поне по отношение на България и българите). Не вярваш - понаучи някои неща за цеховете из югозападна България и най-вече - чети "История на България".
А за покритието на ГБ до края на годината - на мен ми звучи като "Шехерезада и приказки от 1001 нощ". Но както казват едни"не особено почтени" хора - "Поживем - увидем".

Be mobile, have fun! Ha-ha!!!


Тема Re: защо предпочетохте Глобул?нови [re: climberche]  
Авторфифи-пepoтo (Нерегистриран)
Публикувано12.02.02 12:46



Само ЦСКА! Ей тва е моят довод. Никакъв гювеч на говедата от мен!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.