Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:12 30.05.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Къде ми е проблема бе хоранови  
АвторMилeн Beлчeв (Нерегистриран)
Публикувано06.02.02 21:47



Имам си ериксонче 2628 и досега бях много доволен. Пък и толкова много постинги за качеството на глобулското покритие в София изчетох, че си помислих, че съм върха на сладоледа. Е да, ама хич не. Днес с няколко колеги отидохме в Дон Домат на ъгъла на Славянска и Шести септември. Вътре всички, които бяха с Мтел имаха покритие, а само аз - цъ. Дали проблемът е на Глобул или на мижавото ми телефонче? Как мислите? Между другото, често забелязвам, че по подлезите хората си говорят спокойно, а аз - хич.
Дали да не се прехвърля при конкуренцията?



Тема Re: Къде ми е проблема бе хоранови [re: Mилeн Beлчeв]  
Автор Ziggy Hunter (The Victim :-))
Публикувано07.02.02 09:47



Мижаво ти е телефончето.
Нямах никакви проблеми с глобулската карта, докато бях в новия "Дон Домат".
И не, че, минавайки през подлезите, нон-стоп си проверявам обхвата, но най-малкото - не съм забелязала такъв да липсва.

You can run, but you'll just die tired...


Тема Re: Къде ми е проблема бе хоранови [re: Ziggy Hunter]  
Автор horror ()
Публикувано07.02.02 10:33



opredeleno moga da kazha, 4e v koqto i da e podzemna kra4ma da sam se zaviral, se ne mi se e slu4valo shtastieto da nqmam obhvat. No az sam optimist i prodalzhavam da tarsq



Тема Re: Къде ми е проблема бе хоранови [re: Mилeн Beлчeв]  
Автор DTMF ()
Публикувано07.02.02 11:39



Ми пробвай с друга карта или с друг апарат и си прави тогава изводи



Тема Re: Къде ми е проблема бе хоранови [re: horror]  
Автор Delwin- (niakakuv si tam)
Публикувано07.02.02 12:39



Probvai v Multiplex-a nadolnia etaj ;-)



Тема Re: Къде ми е проблема бе хоранови [re: Mилeн Beлчeв]  
Автор Black (непознат)
Публикувано07.02.02 13:10



бе тоя телефон е железен по принцип,така че се съмнявам да е от него...зависи от подлеза(не вярвам в зала София, например, да видиш някой да говори по телефона си ,пък било то и от супер обхватните мтелковци:)
за Дон Домат незнам ма нали си има и други условия за качество на сигнала-гъстота на сгради,разположение и т.н

Спаска IZ DА БЕSТ ! ! !


Тема Re: Къде ми е проблема бе хоранови [re: Mилeн Beлчeв]  
Автор KKP (??)
Публикувано07.02.02 18:14



Проблема е изцяло в Глобул - покритието им е невероятно гадно и НЕПОСТОЯННО - на едно и също място един път имам обхват един път нямам



Тема Re: Къде ми е проблема бе хоранови [re: Mилeн Beлчeв]  
АвторKeжo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 19:02



Проблема не е в телефона, не бой се. В София има места, дето с МТЕЛ-ска карта имам сигнал, а с ГлоБул-ска не ... и обратното. Въобще наште оператори са голяма работа.



Тема Re: Къде ми е проблема бе хора [re: Keжo]  
АвторKeжo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.02 19:04



... ама не бързай да се прехвърляш само заради това, че в еди коя си кръчма нямало сигнал. Потрай малко, ще има, зер хората сега мрежа изграждат, де ;)



Тема Re: Къде ми е проблема бе хоранови [re: Delwin-]  
Автор horror ()
Публикувано08.02.02 09:37



e da tam hodq ako iskam da sam siguren 4e nito s m-telskata nito s gb karta shte me hvanat




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.