Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 03.07.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Агресията на глобулистите  
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано15.01.02 19:15



Не може да се отрече, че тия другари от Глобул са невероятно агресивни. Където и да отидеш из София, навсякъде е нацвъкано с техните магазинчета и реклами. Близо до НДК има едно пространство от около 200 метра, където има 4 магазинчета на Глобул. Същото е и из централните улици.
Ако продължават в същия дух, след година-две ще сведат другите два оператора до второстепенни квартални бизнеси.
Това добре, ама защо още не се отразява на цените на услугите?



Тема Re: Агресията на глобулиститенови [re: Myнчo]  
Автор Vladoliki (Братовчед)
Публикувано15.01.02 23:17



Мда, майната й на икономическата логика...
Ама аз откога и викам на наш'та лелка в кулинарния отсреща "що не вземеш да отвориш един мтел наместо тия салами?"
Пак ше й напомня, да знаеш!

...For a 100 million reasons


Тема Re: Агресията на глобулиститенови [re: Vladoliki]  
Автор DTMF (ן ע)
Публикувано16.01.02 13:18



Кажи и да отвори Гамазин за ГСМ-и втора употребавдига се пачка



Тема Re: Агресията на глобулиститенови [re: DTMF]  
Автор Vladoliki (Братовчед)
Публикувано16.01.02 13:25



Мръсницата е сложила един би-кънект между шунката и шпека. Няма да и стъпя в магазина. Ти й мислиш доброто, на квартален бизнес я отваряш, а тя ти забива нож в гърба .... ше й .......кулинарния задник.



...For a 100 million reasons


Тема Re: Агресията на глобулиститенови [re: Vladoliki]  
Автор DTMF (ן ע)
Публикувано16.01.02 13:42



От къде си сигурен че това не е нова промоция ,примерно
"На всяко кило шунка-по един Бконект FREE"



Тема Re: Агресията на глобулиститенови [re: Myнчo]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано16.01.02 17:54



Ти да не си мислиш че като раздадеш няколко рекламни табели и по 2 комплекта на консигнация ще цъфнеж и завържеш.
Ти като тръгнеш да ставаш клиент на мобилен оператор кое гледаш - да е наблизо магазина от където ще си купиш апарата и картата или това което ти предлагат различните оператори.



Тема Re: Агресията на глобулиститенови [re: Илko ™]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 18:20



Гледам и магазина да е близо и услугите да са на ниво, що се отнася до Глобул - и магазини много и услугите им са по- добри и нещо повече предлагат - например ПИН 2.



Тема Re: Агресията на глобулиститенови [re: ...]  
АвторKeжo (Нерегистриран)
Публикувано16.01.02 18:27



Да, ама ПИН2 за нищо не става
Някой успял ли е да си подкара сметката на разговорите с него, щото аз не мога.



Тема Re: Агресията на глобулиститенови [re: ...]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано16.01.02 23:47



Айде това с ПИН2 ще го подминем сякаш че не съм го прочел. Темата беше достатъчно разисквана.
А сега относно повечето услуги.
-роуминг
-по голямо покритие
-SMS от интернет
-автоматизирана справочна информация и билинг
-интернет
-WAP гетуей (неофициално)
- ....

А сега кажи кой от двата GSM оператора ги предлага тези услуги ?



Тема Re: Агресията на глобулиститенови [re: ...]  
Автор WarezPlus (Roshko)
Публикувано17.01.02 06:55



Zaradi PIN 2 li revat vsichki operatori ot informacia na Globul, che abonatite se obazhdat po 2, 3 pati da si proveriavat tekushtototo sastoianie ...
a i za kakvo ti e PIN 2, kogato informacia za smetka poluchavash s obazhdane po telefona, i to bezplatno, za razlika ot 123



Тема да си чувал думата маркетингнови [re: Илko ™]  
АвторMyнчo (Нерегистриран)
Публикувано26.01.02 13:55



Където и да има магазинчета и реклами на Глобул, не може да се отрече, че рекламната им стратегия е по-успешна от тази на конкуренцията. Виж, че вече по видеотеките се предлагат би-кънекти, а в офис 1 магазините е пълно с реклами и услуги на Глобул. Като тръгна из София, глобулистите ги виждам на всеки стотина метра, а конкурецията - нъцки.



Тема Re: да си чувал думата маркетингнови [re: Myнчo]  
Автор WiBiB (непознат)
Публикувано26.01.02 14:15



А я виж при конкуренцията к'ви опашки се вият, а в офис 1 и германос нъцки.

Не знам що е така...



Тема Re: да си чувал думата маркетингнови [re: WiBiB]  
Автор Ot Ruse (непознат )
Публикувано27.01.02 00:49



вият се опашки, защото служителите на Майкъл Чорни нямат акъл да отворят малко повече центрове за обслужване на клиентите. Не ти трябва много акъл, когато има един-единствен GSM оператор, да обереш един милион клиенти. Да ги видим след година-две. Въпреки голямата подкрепа от политическите приятели на Чорни от НДСВ, Мтел пак е обречен да се свие до някакъв регионален оператор. Все пак предстои приватизация на БТК и трети GSM оператор. Тогава Майкъл Чорни - нанай клиенти.
я виж тук, че да ти светне малко:
я виж

, ако това не ти е достатъчно, можеш да кликнеш и

Редактирано от Ot Ruse на 27.01.02 01:26.



Тема Re: да си чувал думата маркетингнови [re: Ot Ruse]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано27.01.02 12:32



Старата песен в нов аранжимент.
Чакайте да дойде Глобул и ще видите вие от Мобилтел
Е видяхме го Глобул.
Сега е вече чакайте да дойде третия GSM оператор (не виждам връзката с БТК обаче) и пак ще видим ние от Мобилтел.
Само че да не видят тези от Глобул(какъвто е печалния опит от Румъния).
Друго обаче се вижда в момента - пред офисите на Мобилтел има желаещи да им станат абонати а Глобул се чуди накой още да набута карти на консигнация че да ги отчете като продадени.



Тема Re: да си чувал думата маркетингнови [re: Илko ™]  
Авторvielicata (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 20:05



ti puk, mnogo znaesh. Koi te izluga che prodadenite karti sa ravni na broia na otdadenite za konsignacia. Mnogo ti e neviarna informaciata. GloBul ne se interesuva ot broia na SIM kartite koito sa v distributorskata mreza, a ot skluchenite dogovori, respektivno broia na abonatite si.



Тема Re: да си чувал думата маркетингнови [re: vielicata]  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано29.01.02 20:39



A zashto togawa dawat 2 karti za 70lv, a edna za 60, ako ne se luza. Estestweno tche wseki shte si zeme dwe, zashtoto e po na dalawera, a puk Globul si broiat 2-ma nowi abonata. W marketinga ima i "nomera", skupa vielica.



Тема Re: да си чувал думата маркетингнови [re: nobody]  
Автор horror ()
Публикувано30.01.02 09:14



tc za abonat se broi ne prodadenata, a aktiviranata karta



Тема Re: да си чувал думата маркетингнови [re: horror]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано30.01.02 10:20



Няма да споря за глупости.
И без това никога няма да научим реалния брой на абонатите нито на Мобилтел нито на Глобул.
Само че кое е това нещо което би ме привлякло в Глобул ?
покритието ли
качеството ли
услугите им
цената им ?



Тема Re: да си чувал думата маркетингнови [re: Илko ™]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано30.01.02 16:41



Възможността да си поръчваш какво да е времето

Аман от приятели


Тема Къде е далаверата?нови [re: nobody]  
Автор Beeblebrox (минаващ)
Публикувано30.01.02 18:02



Ако някой си купи две карти, то втората явно ще отиде при още един, който също ще започне да плаща сметки на Глобул. Много добър и ефективен маркетингов трик. Далаверата за Глобул е явна.
При условие, че не сте комбина с някой друг, не виждам какво му е "естественото" да купиш две карти и да платиш 10 лв повече за нищо. Ако случайно някой знае някаква далавера от неабонирана SIM карта, нека да ме светне



Тема Re: Къде е далаверата?нови [re: Beeblebrox]  
Авторnobody (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 18:57



Stawa wupros za towa tche kartata ot 60 leva, wklutchwa razgowori za 35lv, a dwete karti za 70lv imat po 35lv wsiaka ot tiah(Goworim za B-connect).
Ta ako iskash da si kupish karta samo za teb, po-dobre da si kupish 2 karti, izgowariash ednata i ia hwurliash(ili pribirash niakude), posle si slagash drugata i si goworish s neia za postoianno. Ako si kupish samo edna karta za 60lv dawash 25lv za nishto.



Тема Re: Къде е далаверата?нови [re: nobody]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано30.01.02 22:10



Много интелигентно - докато обясня на всичките си познати, че си сменям номера ще отидат доста повече от тези 25лв.
Маркетинговата стратегия с това "2 за левче" ми изглеждаше много циганска обаче явно има ефект - народа пуска обяви за да си направи комбина с някой за 2 карти - говори се повече за глобъл, купуваш 2 и подаряваш едната на съпругата (или любовничката... ;-) )

Пурата понякога си е просто...пура


Тема Пара при пара отиванови [re: Илko ™]  
АвторБy-бy (Нерегистриран)
Публикувано30.01.02 23:08



Истината е, че в София няма друго нещо, което да се рекламира толкова много колкото Глобул. Рекламите им са повече от тези на Мтел, Кока Кола, Куул кондомс, Сисли и Каменица взети заедно. Явно е, че изсипват тонове пари. Едва ли биха го правили, ако не очакват печалба. А печалба могат да имат само при голяма клиентела. Само за няколко месеца съществуване са отмъкнали 40 % от всички нови потребители. Покритието им се увеличава страшно бързо. Ако продължават в същия дух, само след година ще бъдат равностойни на Мтел. За качеството на покритието в София просто няма смисъл да се спори. Глобул явно спечели битката в столицата... после и в други градове.



Тема Re: Пара при пара отиванови [re: Бy-бy]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано30.01.02 23:42



Не знам откъде имаш информация кой колко пари изсипва за реклама. Аз например бих заложил че Мобилтел хвърлят повече пари. Същото важи и за числото което си посочил. Не знам откъде го изкопа. Явно или работиш в някоя социологическа агенция която е правила подобно проучване или си медиум.
Така че това май си остава твоето субективно мнение от което не произтичат изводите които си направил.

Всичкото това го казвам в с пълно съзнание че колкото са по добре Глобул и притискат Мобилтел и аз ще съм по добре като клиент на Мобилтел. Вероятно и ти като клиент на Глобул. И всъщност какво ме топли това че моят оператор имал повече клиенти от твоя. Мен ме интересува да се получава конкуренция от която да се намаляват цените, увеличават услугите и подобряват качеството.
За жалост обаче нищо подобно не става (поне за сега).



Тема Re: Къде е далаверата?нови [re: Beeblebrox]  
Авторnospa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.02 01:03



alo, molq, mai burkate osnovnata programa i b-connect...kak taka shte si kupish 2 karti i posle shte dadesh ednata na nqkoi, koito shte plashta smetki...kakvi smetki s predplatena karta bre?? mai burkate neshtata, a shtom osnovnoto ne vi e qsno,kakvo togava komentirate??



Тема Re: Пара при пара отиванови [re: Илko ™]  
Авторhah (Нерегистриран)
Публикувано31.01.02 01:09



e da de, i kvo? kato se poqvi purvata i zasega edinstvena konkurenciq na Mtel, kvooo? moje bi Mtel namali cenite? moje bi podobri kachestvoto na uslugite? nanai...



Тема Re: Пара при пара отиванови [re: hah]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано31.01.02 01:14



za cenite shte me izwiniawash i to dosta
iawno si ot skoro klient na mtel

Видяла жабата, че подковават коня и си вдигнала и тя крака.


Тема Ha takaнови [re: Бy-бy]  
Автор 2O1 (?)
Публикувано31.01.02 04:56



Da ama kogato i narastnat abonatite idva problema s kachestvoto Protsesa e sinosoidalen, ta mojem da se obzalojim kakqv ste e slychait vqv vtorata polovina na 2002. Liatoto po moreto sqshto, prosto ne ochakvaite neshto koi znae kolko po-razlichno

Do you, don't you want me to love you
I'm coming down fast, I'm right here above you


Тема Re: Пара при пара отиванови [re: hah]  
Автор DTMF ()
Публикувано31.01.02 09:26



Там където живея за конкуренция не може да става дума-Глобул нямат покритие и освен това не поддържат изгодно номер за данни. И това не е в някое село а на морето
.
Да казвам ли и за подръжката на СМС или Роуминг?

Редактирано от DTMF на 31.01.02 09:30.



Тема Re: Къде е далаверата?нови [re: lnsight®]  
Автор Beeblebrox (минаващ)
Публикувано31.01.02 18:40



Е, щом е prepaid с минути, има смисъл да си купиш две само за себе си, стига да не държиш да имаш постоянен номер - някои хора пък точно това ги кефи :)
Но последният споменат вариант за приложение ми изглежда най-логичен и разумен При него всички, включително и Глобул, печелят.



Тема Re: Пара при пара отиванови [re: Илko ™]  
АвторTapaнтaн (Нерегистриран)
Публикувано31.01.02 20:55



Потвърждавам, че горното е вярно, тъй като с ушите си чух по националното радио тази информация. Става въпрос за това, че откакто Глобул се е повял в България, 40 % от всички нови абонати са отишли при него. Не е много, но като за нова и неизвестна доскоро фирма, това си е доста сериозен успех.



Тема Re: Пара при пара отиванови [re: hah]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано31.01.02 21:13



Че да не би с тези услуги и цени Глобул да са конкуренция, която да предизвиква ответна реакция! Ха?!?!

Be mobile, have fun! Ha-ha!!!


Тема Re: Къде е далаверата?нови [re: Beeblebrox]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано31.01.02 23:08



Пич, хората дето си взимат предплатените карти ги взимат, че по техни думи предимно да ги търсят
Изводите оставям сам да си ги правиш
Имам предвид по-голямата част потребители на биконект и прима

Аман от приятели


Тема Re: Пара при пара отиванови [re: Tapaнтaн]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано31.01.02 23:11



неизвестна доскоро - съгласи се че при разчупването на монопола фирмата придобива огромна известност. В тоя бизнес няма 10000 фирми, а 2-3 и те са суперизвестни

Аман от приятели


Тема Re: Пара при пара отиванови [re: Tapaнтaн]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано01.02.02 10:25



Кажи кой е правил проучването въз основа на което твърди това число.
Иначе аз ако ти кажа какво чувам всеки ден по националното радио свят ще ти се завие.
Предполагам че в най добрия случай си чул мнение на някой който е успял да се дореди до микрофона. Обаче освен неговото има ред други които не го потвърждават.
Сега пък друго противоречие виждам. Нали уж хвърляли най много пари за реклама а фирмата била неизвестна. Ако и двете ти твърдения са верни ще трябва да си уволнят отдела за реклама.
И най накрая след всички неясни твърдения (да не казвам пристрастни) си направил и извод. Е как да се съглася че това е доста сериозен успех като досега не си казал нищо вярно.



Тема Re: Къде е далаверата?нови [re: Beeblebrox]  
Авторlnsight (Нерегистриран)
Публикувано01.02.02 21:08



Когато двама души, които имат идеята да си вземат Б-конект просто се комбинират, глобъл печелят единствено това, че се пускат обяви и се говори за ... Глобъл ;-)



Тема Re: Пара при пара отиванови [re: Илko ™]  
Авторtoi (Нерегистриран)
Публикувано02.02.02 02:48



kak moje s tolkova mnogo dumi da se kaje edno Nishto!!!!!!!



Тема Re: Пара при пара отиванови [re: toi]  
Автор Илko ™ (®)
Публикувано02.02.02 16:02



След толкова много обяснения трябва поне да си схванал НЕЩО.



Тема абе пичнови [re: Cherniq]  
АвторHиko (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 00:02



Не са никак малко хората, които трябва да имат телефон само за да ги търсят. Работя за чужда фирма и месечният ми доход е около 1000 долара, но въпреки това карам на Би-кънект защото мобилният телефон ми трябва, за да ме търсят близки приятели и роднини. За последния един месец ми се е налагало да набирам от мобилния само веднъж, за да извикам такси от краен забутан квартал. Освен това ме ужасява мисълта, че веднъж месечно трябва да губя време и да вися на опашки, за да си плащам месечната такса. Като видя какво е пред бизнесцентровета на емтел и ми се отщява.

А какво ще кажеш за тия тийнейджърки, които трябва да бъдат под постоянен контрол на родителското тяло? Даваш му един бикънект, той си издухва картата за два дни и после цяла година си носи телефончето в раницата и я кара само на повикване. Е да ама, родителите могат по всяко време да се обадят и да видят къде се намира чадото им. Има хиляди хора, за които бикънекта е най-добрият вариант и глобулците много точно си правят стратегията.



Тема Re: абе пичнови [re: Hиko]  
Автор Cherniq (taliban)
Публикувано03.02.02 00:34



Ако не забеляза и аз съм на това мнение. Нямаше нужда да обясняваш смисъла на предплатените карти. Знаем го. Горе един пич беше обяснил, че тия с предплатените карти ги кефело да си сменят номера. Аз контрирах, че при положение, че си вземат картата само за да ги търсят, ако често си сменят номера смисъла се губи.
А иначе за стратегията може да поспорим.
Кое е по-добре според теб? Една карта с ваучери за 40лв и обхват почти навсякъде и това само за 36лв или две карти с разг за 70лв и струващи 70лв?

Аман от приятели


Тема Re: и за Нико, и за Cherniqнови [re: lnsight®]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано03.02.02 14:50



В упътването за ползване на би-кънекта има услуга "прехвърляне на наличния кредит на друга СИМ карта". Т.е. не ти трябва да хвърляш първата, не ти трябва да обясняваш на "приятели " новия номер и т.н.

Be mobile, have fun! Ha-ha!!!


Тема Re: да си чувал думата маркетингнови [re: Илko ™]  
Авторurban (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 15:03



kachestvoto i cenata. bqh abonat na mtel 3 godini i zaradi dobroto kachestvo na uslugite ne e minavalo i sedmica da ne hodq do maloto im nabroi biznescentyrcheta. otkakto sym kym globul govorq poveche plashtam po-malko , a za kachestvoto na vryzkata da ne govorim.



Тема Re: да си чувал думата маркетингнови [re: urban]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано03.02.02 15:06



"Блаженни верующите, тяхно е царството небесно."

Be mobile, have fun! Ha-ha!!!


Тема Re: абе пичнови [re: Hиko]  
Автор Draco (Огън и жупел)
Публикувано03.02.02 16:02




Господине, не мисля, че сте разбрал правилно предния коментар. Не ставаше дума за Вашите приходи, а за Вашите разходи - приходите на Вашия оператор. Защото дори и да получавате по 10 000 USD месечно, Вашият оператор ще взема само по 70 лв/годишно... Или някъде там - не съм запознат с цените на предплатените услуги - не ме и интересуват .
Просто ГлоБул се насочват към една не чак толкова платежоспособна група потребители (неплатежоспособна означава не само не можеща, но и не искаща да плаща ). Така че не виждам особено голям финансов ефект от 150 000 абонати, 125 000 от които ще платят по 35 лв за една година (защото са се комбинирали по двойки за двете карти ).
Колкото до чакането на опашки - не само Вие сте зает човек, чието време е ценно - за тази цел от много отдавна и МТел, и ГлоБул предлагат и алтернативни начини за плащане на сметките - МТел вече изпращат и попълнена вносна бележка със сметките, а много хора (броя и себе си) ползват и PC banking, и wap banking...

Nihil tam munitum quod non expugnari pecuna possit


Тема Re: Агресията на глобулиститенови [re: Myнчo]  
Автор 2QT2BSTR8 (горе-долу той)
Публикувано03.02.02 19:01



Muncho, nali ne te bie po smochuvstvieto?.,
shtoto ako e taka Hvani se na horoto s njakoj ot drugite dvama operatori ( che zashto ne i s dvamata ) ; te , vprochem sashto ne smaknaha cenite,..,
kakv o li chakat oshte ????????????
samo se chudja ..,
ama nese .., kvo ytolkova ima za chuede,- ne shtat .., Ne mu e vremeto .., tova za provideri na mobilni uslugi..,
men pak mnogo poveche me trevozhi kak na edna ulica mozhe da ima 4 magazina za mebeli, 6 apteki i 1 za hranitelni stoki .., ( ili hajde da e .., da si kupish ja davka , ja cigri .. ili banichka.., ) tam kakvoto si iskash de ..,
daj mi objasnenie na toja paradox......
ako mozhe she de .. ne te znam mozhe da si smenjash mebelite po -chesto ot povecheto nas.

2QT2BSTR8


Тема аханови [re: AlexBG]  
Авторlnsight (Нерегистриран)
Публикувано03.02.02 20:12



ама обърнал ли си внимание колко е таксата за прехвърляне на кредит ;-)



Тема Re: аханови [re: haha...]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано04.02.02 19:43



То аз не съм им абонат и всички тези подробности не ги знам, признавам си. Затова и чета брошурките им. И това, което ми пояснихте само ме навява на мисълта, че спестяват информация. То не че и Мтел не го правят, ама там поне за безпари можеш да питаш (вече). А доколкото знам в ГБ все още си цаниш за услугата. Correct me if i'm wrong

Be mobile, have fun! Ha-ha!!!


Тема маркетинг?!Пфу!нови [re: Myнчo]  
Автор Cenzor (непознат)
Публикувано05.02.02 10:42



Какъв маркетинг е това и каква маркетингова стратегия>Те не се държат не като Gsm оператор,а като идиоти!Принизяват това което продават до булфон карти.Вместо да поддържат високо ниво,те са дали продуктите си в баничарници и вестникарски будки!



Тема Смешникнови [re: Cenzor]  
Автор lnsight® (The Second)
Публикувано05.02.02 13:30



кой ти е казал, че знаеш какво значи маркетинг ....
да си държиш клиентите пред офисите на опашка за да се сдружават, а?


Пурата понякога си е просто...пура


Тема Да бе!нови [re: Cenzor]  
Автор Beeblebrox (член)
Публикувано05.02.02 18:38



Срам и резил! Също като нещастниците от Кока-Кола и Марлборо, дето продават продуктите си във всяка лавка



Тема отвратително!нови [re: Cenzor]  
Автормyтp (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 18:50



Ми тва е отвратително!!! Аз като един елитарен клиент, дето нито баници ям, нито вестници чета, нито от другите там удоволствия на простолюдието се възползвам, от къде аджеба да закупя продукт, дето ми го лансират по тоя начин??? таа дума дето има "пфу" след нея не ми е позната, ама иначе си много прав! тва от мене ше го знаеш



Тема Re: абе пичнови [re: Draco]  
АвторЧaвo (Нерегистриран)
Публикувано05.02.02 22:44



Това се нарича зарибяване. Самият аз преди два месеца започнах с БиКънект, но малко по малко и стигнах до решението да мина на абонамент. Ще си изчакам шестте месеца и тръгвам да се абонирам. Вероятно не съм единствен. Дори една десета от всички бикънекти да минат на абонамент, пак си е кяр за глобулците.



Тема Re: Да бе!нови [re: Beeblebrox]  
Автор AlexBG (zeelander)
Публикувано06.02.02 20:05



Леле- леле - Кока-кола и Марлборо. Да бе казал Лимонада и Средец (или Арда), да не ти се смее човек. Има един тук из клубовете дето го е казал правилно за жабат и коня...

Be mobile, have fun! Ha-ha!!!


Тема Re: Да бе!нови [re: AlexBG]  
Автор zar (niama smisyl)
Публикувано07.02.02 11:24



ta kakwo za men???

Видяла жабата, че подковават коня и си вдигнала и тя крака.


Тема Re: Пара при пара отиванови [re: hah]  
Автор stanetzz ((не)познат)
Публикувано12.02.02 23:15



Е защо трябва М-тел да си намаляват цените,при положение че тези на Глобул не са по-ниски?Ако сравним Основната програма на Глобул с най-близкия абонаментен план на М-тел-"Икономичен "- М-тел имат по-ниска нощна тарифа,както и в събота и неделя.Е,може да има по-високи цени към други оператори,и какво от това?Огромната част от обажданията ми са към и от абонати на моята мрежа,така че и тази "екстра"няма значение.
А за предплатените карти?Имат ли В-кънект възможност за въвеждане на номера,с които да си говориш на по-ниска цена("Семейство и приятели" на Прима).Толкова за цените.
Ами покритието...

учение и труд,жизнерадост и дръзновение !!!


Тема Re: Пара при пара отиванови [re: stanetzz]  
Автор ValGG (oshte 1 idiot)
Публикувано13.02.02 11:34



Na mene specialno mi izliza po-evtino da sam kum GloBul




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.