Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:21 22.06.24 
Мобилни оператори
   >> Глобул
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Testvam MTel za prilichno povedenie!нови  
АвторPич (Нерегистриран)
Публикувано25.09.01 22:53



Да. Вече една седмица съвсем умишлено просрочвам плащането на сметката си. И просто не е завярване. Не ме засипват с гнусни напомняния и предупреждения, че след 5 дни ще ме изключат:)))
Та аз това и чакам. Намислил съм да им направя едно демонстративно напускане. Но ако вече са започнали др. по-уважителна политика към клиентите си, то бих казал че това е след дъжд качулка. Твърдо съм решил пак да ги напусна.
Съветвам всеки недоволен да ги напуска. Има възможност всеки от Глобул да се вземе същият номер. Така бившите абонати на МТел няма да си загубят връзките с контрагенти и приятели, стига с една дума да им се каже къде какво и как сте направили.
Какво мислите - това не е ли ефектна мярка за превъзпитание на МТел?:)))



Тема Re: Testvam MTel za prilichno povedenie!нови [re: Pич]  
Автор ® Илko ® (™)
Публикувано26.09.01 09:15



Ама ще може да ги превъзпитаваш само от София,Пловдив,Варна и Бургас.
Все пак успех в начинието.
Аз не смятам да ги напускам така, че след като ги превъзпиташ и на мен ще ми е гот.



Тема Re: Testvam MTel za prilichno povedenie!нови [re: Pич]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано26.09.01 10:13



Не може да бъде! Или ти е блокирал телефона или си забравил да го включваш последните седмици.




Тема Re: Testvam MTel za prilichno povedenie!нови [re: ...]  
Автор TCP/lP ()
Публикувано26.09.01 11:16



Как ли пък не - Глобул след 100 години като покрият цялата страна, ще се прехвърля аз ако съм жив или моите внуци!!!!
Сега ми е добре като тръгна из страната да си говоря без проблеми!!!

A blessing in disguise!!!


Тема И аз напускам М-тел [re: ® Илko ®]  
Авторsky (Нерегистриран)
Публикувано26.09.01 11:33



От 3 години съм с Мобилтел. Съжалих, че не си взех мобифон още на втория ден, след като видях че още на шести километър йок покритие. Второто разочарование дойде със първото плащане на сметката. Не знам дали си спомняте, но ако им се плащаше по банков път, въобще не беше сигурно дали няма да те изключат, на такова ниво им беше счетоводството.
И се принуждаваш да чакаш като идиот по два три часа, някви мутри да те третират като идиот, че отиваш да им даваш парите в ръцете.
Пожелавам фалит на Мобилтел!
Минавам към Глобул. Какви и да са, нема да са по-зле от тези.



Тема Re: Testvam MTel za prilichno povedenie!нови [re: Pич]  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 10:41



И след като всеки недоволен ги напусне какво ще получи - покритие в 3-4 града, дървена тарифна схема, по-кофти цени и неизвестно какво обслужване? Аз съм абонат на Мобилтел от началото на 97-ма и до момента не са ми спирали телефона. Просто си плащам навреме. Силно желая да видя как в Globul няма да си платите 1 месец и добрите хорица просто ще ви чакат и ще удрят по една молитва вечер за ваше здраве ;)

Да се махнеш от компания, която работи ефективно от 5 години за да отидеш при незнайно какви хора е примерно нещо като демонстративно да си изхвърлиш от прозореца телевизора GoldStar защото от време на време трепти, а пък от Samsung са казали, че техните телевизори ще сложат край на трептенето като явление в живота, но трябва да мине малко време за да измислят как точно ще го постигнат ;)

Globul ще става за нещо поне след 6 месеца. До тогава наивниците да ходят да плащат на КОСМО ( звучи ми малко като космат :) срещу обещания за светло бъдеще.

Всеки, който твърди че в момента в Globul ще получи по-добра услуга от тази на Mtel очевидно е силно религиозен, защото подобно твърдение не може да се базира на нещо различно от сляпа вяра. Е - аз вярвам на това, което виждам. Щом има хора да вярват в Globul, в Симеон или в международното положение - желая им късмет ;)



Тема Re: И аз напускам М-телнови [re: sky]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано28.09.01 11:26



s Globul sigurno oste na 1-vi km njama da imash pokritie. A sto se otnasja do plastaneto po bankov put smetkata se schita za platena ne v momenta na plashtane v bankata a ot momenta na zaverjavane na smetkata na mobiltel - tova iziskva vreme ot mjakolko chasa do den-dva. Sustoto e i pri globul - pishe go v obstite im uslovija. I v toja promejdutuk ot vreme - ot plashtane do zaverjavane na smetkata i dvata operatora mogat da ti sprat telefona



Тема Re: Testvam MTel za prilichno povedenie!нови [re: Observer]  
Авторkod (Нерегистриран)
Публикувано30.09.01 08:46



За телефони разсъждаваш правилно, но от телевизори вообще не разбираш... Много тъп пример с LG и Самсунг.
Първо се научи, че такова нещо GoldStar няма, второ че Samsung са много напред...



Тема Re: Testvam MTel za prilichno povedenie!нови [re: kod]  
АвторObserver (Нерегистриран)
Публикувано01.10.01 11:39



Ами аз си имам един стар телевизор, на който ясно е написано GoldStar. Просто е от времето преди да си сменят името, но нейсе ;)



Тема Re: Testvam MTel za prilichno povedenie!нови [re: kod]  
Авторbrym (Нерегистриран)
Публикувано01.10.01 18:49



LG idva ot Lucky GoldStar, da te svetna ako ne znaesh. Firmata se preimenuva ot sina na osnovatelia, sled kato bashta mu umira i mu zaveshtava cialata firma.
nazdrave




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.