Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:16 15.06.24 
Природни науки
   >> География
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Какво да ти кажа, бе пиле ?нови [re: reorpaфичka]  
Автор tsv.....eta...... (tsv...eta...)
Публикувано13.09.08 09:49



VSEH MGK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1





Тема Браво !!!нови [re: tsv.....eta......]  
Автор Гeo, rpaф (стара пушка )
Публикувано13.09.08 12:07



Радвам се за теб, защото се беше спекла яко

... Ако приемаш съвети - не си оставяй за есен тежки изпити, ако не си скъсана, разбира се. Аз така влачих Обща хидрология да не ти разправям колко, че ще се превърна във виц ...

Как е Ванката Чолеев ? Надявам се все така във форма, винаги готов да отхапе нечия глупава глава или да подсети, че това би трябвало да се знае от 5-ти клас, втори срок ...

... Enjoy !!!

Тема Re: Какво да ти кажа, бе пиле ?нови [re: tsv.....eta......]  
Автор reorpaфичka (новак)
Публикувано17.09.08 07:04



Ейииииц! Хайде честито!


Колко изкара? Терца майорна,а?



Тема Re: Какво да ти кажа, бе пиле ?нови [re: reorpaфичka]  
Автор tsv.....eta...... (tsv...eta...)
Публикувано17.09.08 13:19



kaza mi 4e mi e golqm podarak ama aide ot nego da mine 3 nai radosnata mi otcenkaa......



Тема Re: Браво !!!нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор tsv.....eta...... (tsv...eta...)
Публикувано17.09.08 13:23



Vankata za parvi pat go vidqh da se osmihne kato vzehme vsi4ki da revem ot radosti 4e sme izkarali........inak prez cqloto vreme

eeee ve4e se priklio4i s nego



Тема Re: математическа география и картография/МГК/нови [re: Евгени П./МЕШКАТА/лю]  
Авторcvetito (Нерегистриран)
Публикувано30.08.09 16:15



Abe ne znam za vas hora ama men skusaha po mgk e ne 4e e nekva golqma novina de :D a da vi pitam za ednata 3-ka znae li nqkoi dali 6e napi6e samo za teorq il itrqbva da ima i edna zada4a?? 6tot zada4ite ni6to ne mi govorqt



Тема Re: математическа география и картография/МГК/нови [re: tsv.....eta......]  
Автор planetkaa (непознат )
Публикувано30.08.09 16:30



Ami ne znam spored men ne iskam da te ot4aivam no nadejdata e mn malka... men sega me skusa i popravkata mi e skoro a tezi zada4i izob6to ne gi razbiram i ne znam kvo 6e pravaq.. hora seriozno ako nqkoi gi razbira mn molq da mi pi6e na skype smeet_dream taka e nqma gre6ka :P




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.