Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:16 30.06.24 
Природни науки
   >> География
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Факта, че Витоша е изградена ... [re: Гeo, rpaф]  
Авторreorpaфичka (Нерегистриран)
Публикувано16.03.08 22:03



Витоша е изградена от интрузивни скали ,а не от ефузивни и това е най-голямото доказателство, че Витоша не е вулкан. Най- подробни изследвания на генезиса на планината е направил акад .проф. Страшимир Димитров - "Витошкия плутон".
Гр София е една от най-сеизмично активинте зони в страната ни ,защото Витоша се издига с доста висока скорост /около 2см/год/ спрямо Софийското поле. Последното е изградено от слабо споени езерни седименти, при които трептенията от едно земетресение се преекспонират , за разлика от монолитното тяло на Витоша /габро, моноцонити , сиенити, гранит/.



Тема Не мен ... [re: reorpaфичka]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано17.03.08 21:36



... трябва да убеждаваш



А ти защо не се логваш, като пишеш, нали си направи регистрация ?! Така излизаш от анонимност в някаква степен и стоиш по-сериозно в клубовете ...

Като ми пееш, Пенке ле ... <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Гeo, rpaф на 17.03.08 21:40.</EM></FONT></P>

Редактирано от Гeo, rpaф на 17.03.08 21:40.



Тема Re: Не мен ... [re: Гeo, rpaф]  
Авторreorpaфичka (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 09:22



Говори ми на български , моля те! Аз все пак съм завършила ГГФ-то...http://clubs.dir.bg/newreply.php?Cat=123&Board=geography&Number=1948630343&page=0&view=collapsed&what=showthreaded&sb=5&part=1&vc=1#
изчервявам се



Тема Заек !!! [re: reorpaфичka]  
АвторГeo, rpaф (Нерегистриран)
Публикувано18.03.08 22:28





Когато започваш нова сесия (връщаш се от работа, нахранваш домашните, овършаваш дома, ако имаш сили (поне аз така правя) и сядаш пред компа да се позабавляваш малко, да почетеш и попишеш) и влизаш в клубовете на дир-а, в ляво имаш надпис "ВХОД", име и парола. Попълни ги с вече регистрираните ти потребителско име (на хакерски - никнейм или само ник) и съответната парола (пасуърд) и ето те вече логната (лог ин - буквално "впиши се"), т.е. вече си се вписала ... Да са ми живи и здрави англоговорящите дечурлига, че ако трябваше аз да се справям ... само руски думички ми се явяват чат-пат и то все нецензурни



Тема Видя ли ... [re: Гeo, rpaф]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано18.03.08 22:35



... как в предишното ми мнение ника ми не е в характерния си син цвят и след него пише /нерегистриран/ ... това е защото не се регнах преди да вляза и все едно съм анонимен потребител, който може за всяко следващо мнение да си измисля ново име. А така както съм сега (с регистрация) имам някакъв фейс, все таки, не'спа ?!?



Като ми пееш, Пенке ле ...

Тема Re:Аааааа!!!! [re: Гeo, rpaф]  
Автор reorpaфичka (непознат )
Публикувано19.03.08 08:48



...Разбрах...или може би ,не!
Напълно те разбирам за руския. То и обучението в ГГФ си беше чиста руска филология с елементи на изобразително изкуство. За съжаление обаче моите дечурлига са твърде малки. Едното и български още не владее.
А исках да ти кажа не се опитвах теб да убеждавам , а да те допълняhttp://clubs.dir.bg/newreply.php?Cat=123&Board=geography&Number=1948635223&page=0&view=collapsed&what=showthreaded&sb=5&part=1&vc=1#
усмихвам се



Тема Може ли да си позволя ... [re: reorpaфичka]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано19.03.08 21:31



... да дам още някой съвет ?! ... Ще приема, че мо отговаряш с "да"



Когато искаш да сложиш някакъв линк към мнението си, не използвай просто копи-пейст. За да може да се активизира е необходимо да го постнеш между двете url. Погледни отдолу под правоъгълника, в който пишеш мнението си, иди с курсора на url и кликни на него - ще се качи при мнението ти и тогава закачаш линка между двете url ... Дано си разбрала нещо от куците ми обяснения

Като ми пееш, Пенке ле ...

Тема Re: Може ли да си позволя ... [re: Гeo, rpaф]  
Автор reorpaфичka (непознат )
Публикувано19.03.08 21:37



Определено нищо не разбрах...





Тема Всичко е наред ...нови [re: reorpaфичka]  
Автор Гeo, rpaф (старо куче,вече)
Публикувано19.03.08 21:41



... ето че го направи ... само дето не разбрах защо

...

Като ми пееш, Пенке ле ...

Тема Re: Всичко е наред ...нови [re: Гeo, rpaф]  
Автор reorpaфичka (непознат )
Публикувано19.03.08 21:43








Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.