Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:32 18.06.24 
Природни науки
   >> География
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема topografski kartiнови  
Автор Venko Grig (Странник)
Публикувано14.11.02 09:36



Имам 1 питане - все още ли дребномащабните карти 1:25000 и 1:50000 се водят за секретни ? И дали могат да се намерят такива карти от някъде?

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дято Коледа!


Тема Re: topografski kartiнови [re: Venko Grig]  
АвторDan_Geogr (Нерегистриран)
Публикувано14.11.02 14:43



Не са секретни от началото на 90-те. Може да се купят от Военнотопографската служба за 15-20 лв. парчето - има карти за цялата страна. Продават също и координати за регистиране на топографски карти, както и дигитални карти.



Тема Re: topografski kartiнови [re: Dan_Geogr]  
АвторErik (Нерегистриран)
Публикувано25.11.02 19:18



А знаеш ли случайно адреса на тази служба?Или някакъв телефон?Изобщо как да се свържа с тях за да си купя карта?



Тема Re: topografski kartiнови [re: Erik]  
Авторgenius_est (Нерегистриран)
Публикувано03.12.02 02:56



SLUJBATA SE NAMIRASHE (PONE DOKATO SI BYAH V BG), PO PATYA KAM "PIROGOV" (T.E. MALKO PREDI NEGO), V LYAVO.ILI MOJESH DA OPITASH NA "KATOGRAFIYA" (NA KIRILITSA,ESTESTVENO :-)) , V NETA.TAKA SE KAZVA FIRMATA, DETO GI PRAVI.IMAT SI I KNIGARNITSA NA SASHTIYA ADRES.



Тема Re: topografski karti [re: Venko Grig]  
Авторпpoфecopa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.03 13:13



АЗ също сам от Бургас.Ако имаш нещо пиши на аетос@маил.бг,пък може и да се видим и запознаем.



Тема Re: topografski kartiнови [re: genius_est]  
Авторпpoфecopa (Нерегистриран)
Публикувано05.01.03 13:15



в саита домино.бг има карти на всички градове.Избери София,намери адреса и го побликуваи то



Тема Re: topografski kartiнови [re: Venko Grig]  
Авторbobbyfuego (Нерегистриран)
Публикувано16.01.03 02:50



Topografski karti mogat da se kupiat ot nacionalnia kadastar, koito se namira do sgradata na kartografia eood v kv. Pavlovo/Sofia na bul. Car Boris III (Izhoda kym Kniazhevo). ima karti ot 1:5000; 1:10000; 1:25000 ... minalata godina edin karten list struvashe 8lv.



Тема Abe na nego mu tryabvat za da si ka4va vrah4etaнови [re: Venko Grig]  
АвторTopografa (Нерегистриран)
Публикувано31.01.03 23:07



1: 25 000 i 1:50 000 6te ti svar6at rabota.
Uspeh


Nqma da mozhe6 da gi ka4i6 vsi4kite takmo do pensiq

Otkazhi se dokato e vreme, tova e fix ideya



Тема Re: topografski kartiнови [re: пpoфecopa]  
Автор speedmaniac (adrenalin)
Публикувано23.02.03 23:06



mojesh da namerish v kartografia EOOD, tova se namira v sf, kato vurvish po boris po posoka centur-okolovrusno, sled avtogara jg [ stadion slavia ], do 1 km v liavo.
mojesh da tursish profesor davidkov, toi odobriava vsichki karti koito se izdavat v bg. kazi mu che si mu bivsh uchenik ot nacionalna prirodo-matematicheska gimnazia ili ot sf. universitet[ toi niama da se muchi da si spomni, ne se boi ], toi ako nemoje da ti pomogne niama koi.
toi e goliam pich, az sum mu bivsh uchenik i ti kazvam ot opit

Only dark red blood can rise the adrenalin up


Тема В Картография ЕООД....нови [re: Venko Grig]  
Автор spider4o™ (relish)
Публикувано24.03.03 21:41



Не се разкарвай до Цар Борис 3. Топографски карти в Картография НЕ се продават. Продават се карти само от гражданска картография, а не от тези едри мащаби. Подобни карти се правят само по поръчка. Спомням си, че преди 2 години и нещо, те купиха една такава карта от военните и я направиха стенна и.....я подариха на Иван Костов, сериозно. Най-добре е да отидеш до Топографската служба. Лошото е, че не знам точно къде се намира. Успех.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.