Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:04 20.06.24 
Природни науки
   >> Генетика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема А, бре хора това е страница за българските гени.нови  
АвторДжинrиби (Нерегистриран)
Публикувано14.07.04 16:58



Тази страница е за произхода на българския народ и неговите генетични съставки.В интернет има доста такава информация. От гените ни излиза, че ние сме 30% араби, 20% гърци, 12% индоевропейци и т.н.



Тема Коя е тази страница?нови [re: Джинrиби]  
Автор nousha (неспокоен дух)
Публикувано14.07.04 20:10



?

On ne voit bien qu'avec le coeur. L'essentiel est invisible pour les yeux.


Тема Re: А, бре хора това е страница за българските гени.нови [re: Джинrиби]  
Автор:)) (Нерегистриран)
Публикувано16.08.04 18:28



a ti kvi misleshe che sme?? 100% ariici? kolkoto po-razbyrkani geni, tolkova po-goliama veroiatnost za visoko kachestvo. vij mangalite, koito pochti ne si meshat genite, kolko sa degradirali...



Тема Re: А, бре хора това е страница за българските гени.нови [re: :))]  
Автор gataca_82 (пич)
Публикувано14.09.04 20:29



който е минал се е разписал



Тема Дееба и глупостите!нови [re: Джинrиби]  
АвторБълrapин (Нерегистриран)
Публикувано04.10.04 17:29



Ненормалници! НИЩО не знаете, нищо не сте чели и повтаряте клишета на бившите комунистически, а сегашни демократически плямпачи.
Има си официална наука - антропология. Тя казва съвсем различни неща и те могат официално да се прочетат, защото тази наука е ТОЧНА и работи с математически измервания.
30% араби? 20% гърци? Вие чувате ли сте, нормални ли сте? Българомразци - ето какво сте вие и това сте най-големите врагове и убийци на нашия народ, срам ме е от хора като вас, срам ме е пред Левски, Раковски и всички хора, дали живота си да я има България.
Нещастници!

ВПрочем, защо я няма тази страница за която се говори? Защо един провокатор, вероятно от чужд произход пуска една глупост, а българи се хвърлят да му припяват в хор!



Тема Re: Дееба и глупостите!нови [re: Бълrapин]  
АвторHeтoлepaнт (Нерегистриран)
Публикувано28.10.04 01:44



Провокатор е и е от еврейски произход с български примес. Цвъка де що види нещо про-българско. Не му се връзвайте. Аз не очаквах, чак в клуб генетика, че се е навряло. Аз оттук минах случайно, но неговите атаки са целенасочени.



Тема Re: Дееба и глупостите!нови [re: Heтoлepaнт]  
Авторxитлep (Нерегистриран)
Публикувано22.02.05 22:43



ти само си циганин



Тема ти луд ли си?:))нови [re: Бълrapин]  
Автор spock ('лапе)
Публикувано12.03.05 18:33



Такова нещо като "български гени" няма. Наистина сме една сериозна смес от много раси, заради географското си положение. Който е минал през нашия кръстопът си е оставил семето. Точно в това генетично разнообразие, в популацията с голям процент хетерозиготност, се крие ценноста ни. Ама нали ти е куха главата националистическа...



Тема Re: Коя е тази страница?нови [re: nousha]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано30.12.20 13:01



we have other key



Колкото и да мразят разузнавателните служби, аз съм на тяхна страна.

Мерси за бана във фантастичния ти сайт - не дир.бг.
модераторке.
we have other key


Колкото и да мразят разузнавателните служби, аз съм на тяхна страна.




Тема Re: ти луд ли си?:)) [re: spock]  
Автор funy77 (антифашист)
Публикувано30.12.20 13:02



едно плюс три равно на 4, каквото и да означава това.
we have other key



Колкото и да мразят разузнавателните служби, аз съм на тяхна страна.





Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.