| 
	
 | 
 
           
             | 
               
                |  
           | 
            
           
  Ето пак адреса на форума, регистрирайте се и да го ратестваме - пишете, слагайте подписи, аватари, картинки и т.н.:
 
 
 
 Ще пробвам с една неофициална кирилизация да видим до колко е читава, ако точно тази форумна платформа ви хареса ще се понапъна и ще направя собствена кирилизация ако е възможно.
 
 Има ограничения относно големините на аватарите, картинките и прикрепените файлове с цел пестене на място, ако смятате че трябва да се промени нещо по големините примерно на картинките (в момента до 500 кб) да пише.
 
 За сега сме регистрирани само аз и Пилар с ранг админи, моля ако има желаещи за админи/модератори да казват, повече хора - по-малко работа.
 
 Отделно всеки желаещ да пише по проекта ще получи поща, блог и админски акаунт към уикито, новинарската платформа и галерията за снимки.
 
 Отделно има и други възможности които тепърва ще разучавам като примерно социална мрежа в която всеки юзър ще може да направи страница на своята рода със снимки и друга информация. Има и две приложения специално за генеалогични дървета.
 
 Скоро ще пусна и другата форумна платформа за тест!
  
           
  
             |   |  
           
             | 
               
                |  
           | 
            
           
  Аз се опитах да се запиша във форума, но не получавам емейл за потвърждение.
 Пилар спомена, че го е намерила в  Спам, но по някаква причина аз не виждам тази папка на таблетата си.
 Ще трябва да чакам да се логна от друг компютър.
  
           
  
             |   |  
           
             | 
               
                |  
           | 
            
           
  Ще ти пратя по скайпа администраторкската парола през нея да се регистрираш ако искаш.
 
 Така и така ти и Евгени като админи на Проекта трябва да имате и админски права във форума, дори и да не ги ползвате поне за престиж. 
  
           
  
             |   |  
           
             | 
               
                |  
           | 
            
           
  Дадох ти админски права, пробвай да влезеш.
  
           
  
             |   |  
           
             | 
               
                |  
           | 
            
           
  Ето и другата платформа, за сега няма да й правя много категории а само ще я разтестваме - качвайте, слагайте подписи и т.н., аз започвам да правя уикито и другите екстри:
 
 
  
           
  
             |   |  
           
             | 
               
                |  
           | 
            
           
  Сложих бутоните и мисля че форума вече е напълно функционален и спокойно можете да се преместите там.
  
           
  
             |   |  
           
             | 
               
                |  
           | 
            
           
  ха, ха-преместихме се 
  
           
  
             |   |  
  |   
 
 
 |  
 |   
 |